Погаждали ли сте такива номера?

  • 4 592
  • 123
  •   1
Отговори
# 120
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мен пък ми е все тая ако ми се държат кофти. Ако ми пукаше или ако положението е фрапиращо, по скоро бих вдигнала скандал отколкото да погаждам номера на дребно, но наистина, рядко ме впечатляват продавачките в магазините, в които влизам. И аз съм била продавачка, вярно в малко по различен тип магазин, но то е все тая. Не съм съгласна с мненията за продавачката дето мислела от прага на магазина до не знам си къде си, това е изказване на човек, на когото не му се е налагало да работи скапана нископлатена работа за да се издържа, в което няма нищо лошо, честно казано, но са глупави приказки. Винаги ми става адски смешно когато някой се закани да не влиза пак в тоя магазин след като са се държали зле с него - след известно време в чужбина ли ще ходите за хляб?

# 121
  • София
  • Мнения: 5 605
Съгласна съм,работи бабата за нещо отгоре.Както и всички ние работим за парите си.Но като си решил допълнително да си докараш нещо,поне трябва да си наясно как да го направиш...И аз се блъскам за парите си,така,че не ми е приятно да ги давам там,където продавачката да се разведрява само когато вече види,че СИ купувач...А често и тогава си остават мрачни...Още повече,че тя беше възрастна жена,би трябвало да е по-мъдра,откъде-накъде ще ме третира като непослушник в детската градина?!
Peace

# 122
  • Мнения: 17 546
Знам ли как ще постъпя? newsm78 Зависи и на мен на къде ми сочи китката... Не е права да се зъби така продавачката, ама те в повечето магазини се репчат, като искаш да разгледаш нещо. Пък си мисля, че е прав този, който купува да иска да разгледа нещото. Ми аз не си рисувам у дома парите и като ги давам за нещо искам да го разгледам, та ако ще и пет лева да струва! Но такъв номер не бих извъртяла. По скоро ще и кажа пет приказки, с които да сложа на място вирнатия и нос, и ще си изляза. Повече няма да стъпя в този магазин, естествено.

Последна редакция: пн, 09 юли 2007, 11:46 от Ramada

# 123
  • Мнения: 459
Мен пък ми е все тая ако ми се държат кофти. Ако ми пукаше или ако положението е фрапиращо, по скоро бих вдигнала скандал отколкото да погаждам номера на дребно, но наистина, рядко ме впечатляват продавачките в магазините, в които влизам. И аз съм била продавачка, вярно в малко по различен тип магазин, но то е все тая. Не съм съгласна с мненията за продавачката дето мислела от прага на магазина до не знам си къде си, това е изказване на човек, на когото не му се е налагало да работи скапана нископлатена работа за да се издържа, в което няма нищо лошо, честно казано, но са глупави приказки. Винаги ми става адски смешно когато някой се закани да не влиза пак в тоя магазин след като са се държали зле с него - след известно време в чужбина ли ще ходите за хляб?

Мне, продавачките се сменят доста често.

Общи условия

Активация на акаунт