О, сега разбирам!

  • 6 131
  • 116
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 123
ММММдаааммм и аз така мисля, ама не съм толкова смела д аго кажа първа  Embarassed, а само ще подкрепя Гигова

# 106
  • Мнения: 2 614
Не знам да се смея ли, да плача ли!  Simple Smile
Все още не сме стигнали дотам, но направо ме изплаши тази статия, Бу! Все пак, благодаря!  bouquet
Бубанка - много свежо   bouquet

# 107
  • София
  • Мнения: 2 846
Страхотно свежо! И напълно вярно! Joy

# 108
  • Мнения: 1 081
Еййй, успокоих се с тази статийка:) Благодаря, госпожице Бу:) Мислех си, че изтървам влака вече, че ми е омръзнало да се грижа "перфектно" за детето си, по-скоро измунеите погледи на околните някакси ми натякваха да си мисля, че ставам небрежна майка...Пък то било нормално/е, няма много други деца, които пълзят по главната улица на Варна без наколенки, гризейки оризовки, и после реват до съдиране при всеки опит да бъдат сложени в количката.../

# 109
  • Мнения: X
чак се просълзих от умиление на финала

# 110
  • София
  • Мнения: 676
На мен пък ми се струва, че малко се преиграва в тази статия и мога да приема само част от нея...  при това не много голяма!

# 111
  • Мнения: 550
ММММдаааммм и аз така мисля, ама не съм толкова смела д аго кажа първа  Embarassed, а само ще подкрепя Гигова
И аз!

# 112
  • Мнения: 9 903
статията, за разлика от много други американски бълвочи, е свежа и забавна, и правдива до много голяма степен, пък ще кажа аз Simple Smile

# 113
  • Мнения: 550
Всички американски бълвочи са свежи и забавни! Mr. Green

# 114
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Статията ме развесели Grinning.

# 115
  • Мнения: 76
 Joy Laughing Joy
хахаха много яка статия

# 116
  • София
  • Мнения: 5 758
И аз преди се дразнех на майките, чиито деца ревяха, а те не правеха нищо по въпроса.
Сега се дразня на хората, които ме гледат така, сякаш мога да направя нещо по въпроса.
Много точно казано!  Peace
А статията ме развесели! И малко ме уплаши...  Blush

Общи условия

Активация на акаунт