Самодостатъчни ли сте си (сами на себе си)?

  • 3 078
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 212
Само когато съм насаме с мислите си и когато те са за друг човек, който ме прави щастлива  Wink

# 31
  • Мнения: 5 622
Само когато съм насаме с мислите си и когато те са за друг човек, който ме прави щастлива  Wink

Мда..толкова е приятно. И аз съм имала такива мисли. Карат те едновременно да потъваш и да летиш..Никога иначе не може да има такава комбинация...  Wink

# 32
  • Мнения: 124
От два дена съм
САМОДОСТАТЪЧНА Grinning
Но докога ли newsm78

# 33
  • Мнения: 2 212
Само когато съм насаме с мислите си и когато те са за друг човек, който ме прави щастлива  Wink

Мда..толкова е приятно. И аз съм имала такива мисли. Карат те едновременно да потъваш и да летиш..Никога иначе не може да има такава комбинация...  Wink

Абсолютно и ако към това прибавим, че си насаме с мислите си докато пътуваш към него и направо води до духовен оргазъм  Heart Eyes

# 34
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
не съм нещастна, когато съм сама, самодостатъчна съм си или по точно напълно самостоятелна съм, не съм самотна, когато се налага да съм сама. Преди няколко месеца влезнах в болница и още през първия ден се побърках, исках да съм със сина си, разплаках се и беше ужасно, направо мислех, че ще полудея. Лека полека се успокоих, но разбрах, че не мога да живея без него. Влизала съм с него в детско отделение, но никога не съм усещала такава белезнена самота...ние си бяхме двамката. Мога без мъжа ми дълго време, но без сина не.

# 35
  • Мнения: 1 488
Не съм си самодостатъчна. Трябва ми половинката, за да съм щастлива. Добре че си я намерих!  Heart Eyes

# 36
  • София
  • Мнения: 3 099
Да. Но не злоупотребявам с това.

# 37
  • Мнения: 4 733
Не, не съм си.

# 38
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не,не съм си самодостатъчна на този етап.Преди ми беше приятно да мисля само за себе си и и моето Аз беше всичко за мене.Сега не мисля толкова за себе си,а за семеиството като цяло ,то е моето Аз сега!

# 39
  • Мнения: 19 300
Не,не съм си самодостатъчна на този етап.Преди ми беше приятно да мисля само за себе си и и моето Аз беше всичко за мене.Сега не мисля толкова за себе си,а за семеиството като цяло ,то е моето Аз сега!

и към това само да добавя,че преди си мислех,че не се нуждая от половинки и хора до себе си.сега разбирам,че е най-хубаво човек да е заобиколен от близки обичащи го хора.

# 40
  • Мнения: 13 512
Абсолютно самодостатъчна съм си !!
НАслаждавам се на всеки миг сама,никога не съм изпитвала чувство на самотност.
Стремя се да съм емоционално независима.

# 41
  • Мнения: 698
Абсолютно да  Peace
Но без сина ми не мога.  Grinning

# 42
  • The wild, wild west
  • Мнения: 147
Не. Аз съм социално животно - без други хора край мен не вирея добре.  bouquet

# 43
  • Мнения: 5 462
Не. Аз съм социално животно - без други хора край мен не вирея добре.  bouquet
Същото се отнася и за мен .

# 44
  • Мнения: 1 080
Напълно .

Общи условия

Активация на акаунт