алкохол ,цигари и правене на бебе

  • 8 736
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
Casablanca, много добре казано! Как беше – яж, пий и си носи новите дрехи! newsm12

# 46
  • Мнения: 2 751
е ако вярваме на всичко написано - трябва да се самоубием #2gunfire
Аз и пия и пуша ако трябваше да се ограничавам - то си изминаха 14 месеца от старта в бебеправенето- да  съм в тежка депресия Mr. Green
smile3521

# 47
  • Мнения: 106
Аз пък сега като ви четох се сетих, че майка ми е разправяла за бременноста на една нейна приятелка - децата и са ми наборки де  Laughing - та тя през цялата бременност имала неистово желание да пие бренди!! И си е попийвала де  Laughing  Не е алкохоличка жената, обаче ей за това имала нон стоп необясним мерак  Mr. Green Mr. Green  После е секнал.. а дъщерите са и живи и здрави. Странностите на бремеността  #Crazy хехе 
Това ме подсети за моя близка позната - единственото, което пожела неистово както казваш беше ...  Embarassed водка с млечна салата. Прерита за него и накрая си сипа една малка водка, сложи си една млечна и миряса. Живо и здраво да и е момиченцето вече е на 7.

# 48
  • Мнения: 119
С месеци не пием, нито аз нито половинката, пушим...да му се невиди. За първи път си "хващам" Ову-то, и то се падна точно след като бяхме пили, аз по-малко, ама Дейвид милия доста се накваси. Та го метнах на следващия ден за кекс, и сега се тръшкам да не би пък да направим някоя беля с тоя алкохол, много му беше лошо през ноща, на следващия ден следобяд чак се "кексихме", но той още си беше "болен" от предната вечер. Толкова искам да станем мама и татко, а сега се чудя и се мая дали пък няма да навреди тоя алкохол на предполагаемото ни бебе.. Някой да иска сподели мнение? Благодаря ви Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт