Подарък за деца в България?

  • 3 854
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 243
За 12 годи6ни не zанм,zа сега оЩе нямам опит и мнение там.
Май това не го прочете  Wink
Не съм от zаядливите,иначе бих каzала н.р.,че по_навътре бих вzела гре6но написан ник  Laughing
Честно казано, много ми е трудно да чета постовете ти, защото използваш както символи на кирилица, така и на латиница, дори и горното изречение го прочетох 3 пъти и пак не съм сигурна, че го разбирам правилно. Както и да е. Темата е за друго. Отивам да си сипя едно и да си оплача чехлите. (Кредорът не работи ли?! Аз си имам кирилица на комп-а и не съм се замисляла как е от чужбина).

Калинка, пожелавам ти поне седем момичета. Обаче пак ще ти се наложи да избираш подаръци за зетьове, така че няма да ти се размине  Laughing.

# 76
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Хапке,
тогава ще минавам на монетарният принцип: кой каквото му харесва да си купва. Побеля ми косата с тези подаръци.
Жалко за чехлите, сипи едно и забрави.   bouquet

# 77
  • Мнения: 1 636
О Калинке,с времето се учи.Да не мисли6,че аz преди zнаех Siku,Playmobil,BIG,Peg Perego??? Знаех едно Чико и толкова.Сега вече спец.станах(потупване по рамото  Joy )на играчки,седалки,детски колички.Та като ти дойде до главата Ще zнае6 много добре.И аz на момиче не zнам какво се купува,или на по_голямо (от 10 год.)дете.Но след 4 год.и това Ще zнам.
Хапке,нямам ги всичките букви,какво да правя?2 или 3 ми липсват.

# 78
  • Мнения: 6 243
Чоки, здраве да е! И те си сипи едно да полеем чехлите  Laughing

Калинка, ако тия хлапета са като моите, монетарният принцип може да се окаже печелившият избор (говоря за голямото - малкото е на 3 г. и още няма концепция за парите).

# 79
  • Мнения: 1 636
А,zакъсня,аz вече го свър6их първото.Сега отивам да сложа второто.Ха наzдраве  cheers  Laughing

# 80
  • Мнения: 1 072
...монетарният принцип може да се окаже печелившият избор (говоря за голямото - малкото е на 3 г. и още няма концепция за парите).
Няма концепция ли  Twisted Evil? Да видиш как вика "Паричка"! като дадем на брат му да си сложи в касичката. А е само на 2,5, не ми се мисли като стане на 12!

# 81
  • Мнения: 1 909
Гледам че темата е позатихнала - Калинка, намери ли подаръците?

Все пак да кажа, че сега се сетих, като говорите за книги - има едни книжки с лепенло, с които моят син и досега много се забавлява, защото ги има за всякакви възрасти, а и не зависи особено от езика -  според възрастта се лепят картинки, или форми, има различни упражнения и се научават разни неща. Изпращала съм на деца в България

# 82
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
chumbi,
 Утре ще ходя за финалните неща. И каквото намеря, намеря. А и нямам много време.

Благодаря на всички за идеите и дано темата е била полезна и за други, като идеи.   bouquet 

# 83

imam video VHS + 20 kasetki s filmi za deca, koito iskam da podarja na njakoj dom za deca ili detska gradina.
Njkaoj neshto da me nasochi - kontakt, teleppphone, molja

# 84
Здравей, Сладка-Хапка!
Прави ми впечатление сериозния ти букет от интереси спрямо китайските логически игри. На една от посочените ти картинки е играта Го или "вейци" на китайски. Имам предвид дъската, която е осеяна с черни и бели пулове. Преди време от Стара Загора ми писаха, че се интересуват от Го. Допълнително по-миналата година имаше демонстрация на Го във вашия град. В едно от читалищата ви работеше японски доброволец, който също играеше Го. Посетете официалния сайт на Българска Го Асоциация - www.bga.bg - в нашия форум можете да зададете вашите въпроси за интересуващите ви други игри също. Ние иначе обръщаме също внимание на китайски и японски шах. Ще се радвам да откликнете на моята покана! До скоро!

# 85
  • Мнения: 6 243
Благодаря, Константин. Ще предам поканата на сина ми, това е негово, не мое хоби.

# 86
Здравей, Сладка-Хапка! Бих искал да напиша статия за нашия сайт по въпроса за играта Го в Стара Загора. Това е част от проекта "Играта Го в Б-я", който плануваме да издадем като книжно тяло. Нали няма да имате нищо против да пише за вашия син някоя дума, а и за вас? Причината е, че все още в България играта Го не е така популярна и информацията, че все пак има такива хора, които се интересуват, ще повлияе на последващия интерес на още много други потенциални ентусиасти. Когато има игра, има и хора! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт