Кой какво сервира вчера, кой какво ще готви днес?

  • 13 020
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 483
Трябваше вчера да го правя но бяхме извън града и остана за днес:
пиле със ориз на фурна и шопска салата, без десерт че килцата са множко в нашето семейство Sick Joy

# 16
  • Мнения: 3 388
Тази вечер телешко печено, с картофи, салса от домати, бекон, моркови и лук  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 971
Днис направо не станахме от масата, то не беше сериозно ядене, то не беше похапване ей така между другото  Laughing

Сега във фурната се пекват мариновани пилешки гърди, свежа салатка с домати, краставички и печени чушки със сирене мисля да им добавя.

Последна редакция: нд, 08 юли 2007, 21:02 от Finty

# 18
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Ние бяхме навън а ще вечеряме само диня - без мастика  Joy

# 19
  • Мнения: 223
днес макарони,утре пълнени чушки

# 20
  • Мнения: 292
Днес за обяд пълнени чушки,за вечеря спагети.

# 21
  • Мнения: 4 546
днес, утре, а може и вдругиден, ще сме на мусака. защото не ми се готви и напаривх една огромна тава  Mr. Green

# 22
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Имам да доизяждям зелен боб със свинско и милинки, а за два дена съм сама с детето и за това ще готвя само за нея.

# 23
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Вчера - таратор и панирани кашкавалчена, сиренца и сини сиренца  Mr. Green
Днес - доматена лятна манджа с тиквички, патладжани, моркови и квото изровя от хладилника със сиренце за мезе  Party

# 24
  • Мнения: 11 607

Благодарение на тази идея, днес и ние сме на супа топчета, а за вечеря - може да направя пипер с доматен сос.....

# 25
  • София
  • Мнения: 3 679
Вчера пържоли, салата и шоколадов пудинг. За днес умувам още. newsm78

# 26
  • Мнения: 3 416
за днес още не съм решила,но май ще е пържолка за мъжо,печени картофи под фолио,салата,а за мене ще изпека патладжани и чушки за кьопоолу Peace ако не ме примързи нещо в тая жега..

# 27
  • Мнения: 1 798
снощи-мусака,таратор
Тази вечер newsm78

# 28
  • Мнения: 9 903
картофена супа, спагети с кайма и доматен сос, мусака - да има за всеки по нещо.

# 29
  • Мнения: 1 080
вчера пържен сафрид с пържени картофи и две салати - зеле с моркови и домати с краставици....днес още незнам, утре ще пиша какво съм измислила....

Общи условия

Активация на акаунт