БЕзплатна почивка - готина идея за семеен икономи4ен отдих

  • 8 470
  • 88
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 314
който иска да заповяда в Милано, екстра е сега _ гореЩо, влажно, комари .... но пък за сметка на това сте близо до морето 150 км, Ще го вземете успеШно за 5,6 4аса най_много  Twisted Evil
има и намаления, ама трябва да сте добре подготвени по рестлинг или ке4 за да се доберете до някой рафт  #Crazy
Аз бих дошла въпреки всичко описано,  стига ми да го сравня с 15 градуса и постоянен дъжд, както беше вчера тук  Close ... Пък и в Милано подозирам, че има много други неща за правене, освен да се наслаждаваш на времето.

Последна редакция: вт, 10 юли 2007, 11:10 от anita_

# 46
  • Мнения: 314
значи може по Великден (до тогава може и ремонта да сме свършили  Whistling)
Чудесно Simple Smile Ще ти пратя лично съобщение.

# 47
  • Мнения: 1 630
значи може по Великден (до тогава може и ремонта да сме свършили  Whistling)
Чудесно Simple Smile Ще ти пратя лично съобщение.
Чудесно
(и тук вчера беше 15 градуса)

# 48
който иска да заповяда в Милано, екстра е сега _ гореЩо, влажно, комари .... но пък за сметка на това сте близо до морето 150 км, Ще го вземете успеШно за 5,6 4аса най_много  Twisted Evil
има и намаления, ама трябва да сте добре подготвени по рестлинг или ке4 за да се доберете до някой рафт  #Crazy
Аз бих дошла въпреки всичко описано,  стига ми да го сравня с 15 градуса и постоянен дъжд, както беше вчера тук  Close ... Пък и в Милано подозирам, че има много други неща за правене, освен да се наслаждаваш на времето.

оооо да разбира се, можеШ да си ба4каШ цял ден на климатик ... муцка,  да си лежиШ на дивана пред тв_то пак на климатик и със студена бира в ръка
събота се ходи на търговски център с климатик _ Шопинг, хапване, фризьор .... вси4ко без да си показваШ носа навън  Grinning
майтапа настрана, но тази година се води, 4е не e много гореЩо  ooooh!

Последна редакция: вт, 10 юли 2007, 12:27 от gioia

# 49
  • Мнения: 2 379
Еееее, Джоя, ти по_зле от Тропиците го изкара Laughing
Аз Милано го познавам като място, където се ходи на ма4 Mr. Green Ама, откакто мръзнах като ку4е на едно дерби през февруари, никакъв ма4 ве4е! (освен това тогава Милан победи Crossing Arms)

# 50
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
който иска да заповяда в Милано, екстра е сега _ гореЩо, влажно, комари .... но пък за сметка на това сте близо до морето 150 км, Ще го вземете успеШно за 5,6 4аса най_много  Twisted Evil
има и намаления, ама трябва да сте добре подготвени по рестлинг или ке4 за да се доберете до някой рафт  #Crazy
Аз бих дошла въпреки всичко описано,  стига ми да го сравня с 15 градуса и постоянен дъжд, както беше вчера тук  Close ... Пък и в Милано подозирам, че има много други неща за правене, освен да се наслаждаваш на времето.

оооо да разбира се, можеШ да си ба4каШ цял ден на климатик ... муцка,  да си лежиШ на дивана пред тв_то пак на климатик и със студена бира в ръка
събота се ходи на търговски център с климатик _ Шопинг, хапване, фризьор .... вси4ко без да си показваШ носа навън  Grinning
майтапа настрана, но тази година се води, 4е не e много гореЩо  ooooh!

ми така си е. тази година се живее добре, само няколко ве4ери съм пускала климатика. да видим август как Ще е  Rolling Eyes

по темата : аз съм положително настроена, но от липса на кураж не съм се записала оЩе в никакъв такъв сайт. доколкото разбрах, не се заменя съЩия вид жилиЩе, така 4е спокойно може да се слу4и да пребиваваШ в американска къЩа с басеин, давайки нормален апартамент. ниЩо въпреки нямам, не съм си ревнива към мебелите  Mr. Green

# 51
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Я каква интересна темичка сте заформили тука...   Grinning Веднага "потеглям" на такива предложения! Дори за първи път чух за почина от мъжа си. Е, в близките месеци, поради супер уважителни причини няма как да се случи да променяме локацията си. Но бебетата растат бързо, нали?  Mr. Green За протокола: Виена, непосредствена близост до сградата на ООН (4 спирки с метрото от центъра), изглед от 4 етаж към една популярна река от родните кръстословици, започваща с "Ду" и завършваща на "нав" (ръкав, където плуват патки, лебеди и... хора  Simple Smile , а отвреме-навреме и по някоя лодка). Да споменавам ли, че Виена е на първо място от столиците на европейските страни по качество на живот? Същата класиция, според която София е на... последно  Sick (Добре че става въпрос само за страните-членки на ЕС все пак!)

# 52
  • Мнения: 764
Renny,да ти се идва в Рим???На 2 мин. от метрото,а с него навсякъде PeaceЩе ти оставя и бебешките игра4ки на малката и детско креват4е Wink

Последна редакция: ср, 11 юли 2007, 11:45 от Italina

# 53
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Renny,да ти се идва в Рим???На 2 мин. от метрото,а с него навсякъде PeaceЩе ти оставя и бебешките игра4ки на малката и детско креват4е Wink

Хайде сега, да не си задаваме отговори!  Mr. Green Аз не познавам някой, на когото не му се ходи в Рим! То е все едно да кажеш, че не обичаш шоколад!  Simple Smile Бива си ги допълнителните екстри! Само дето на малката може да са й скучни нашите бебешки екстри... Аз даже не знам какви ще бъдат засега!  Simple Smile Но тук има страхотен магазин за играчки, така че лесно можете да наваксате липсите! http://www.toysrus.at/

# 54
  • Мнения: 6 167
Изтрих я от другия подфорум и остава тук. може да измислите нещо подобно,чужбинските мами. Laughing

веднага си разменям вилата на монда с моята къща - ще й дам и колата си , тя ми дава джипа и се разбираме идеално.
от тук предлагам добри дестинации, тя само да ме остави в априлци и да ме забрави.  Laughing

по темата - да, гледала съм Ваканцията - идеята много ми допада  Peace

# 55
  • Мнения: 764
Зна4и замяната Виена-Рим уредена bowuu  bouquet

# 56
  • Мнения: 3 423
Не бих си оставила къщата на непознати.
Евентуално свекърите ми биха могли да
поостанат, ако ме няма, но те винаги са
много мили и всеотдайни в поддръжката
на домакинството. Чужди хора едва ли бих
приела, току виж открили дневниците ми
и ги публикували. Да не говорим за другите
ми тайни и загадки. Ревниво си пазя тила.
Иначе отдавна знам за този вид почивки.
Миналия месец ни беше на гости приятел на
мъжа ми, разменил си така къщата срещу
някакъв фургон в някакъв цирк в града ни.
Човекът е артист все пак и съм го чувала, че
и виждала да спи на къде-къде по-необичайни
места, така че го потупах по рамото за избора.

# 57
  • Мнения: 13 512
Изтрих я от другия подфорум и остава тук. може да измислите нещо подобно,чужбинските мами. Laughing

веднага си разменям вилата на монда с моята къща - ще й дам и колата си , тя ми дава джипа и се разбираме идеално.
от тук предлагам добри дестинации, тя само да ме остави в априлци и да ме забрави.  Laughing

по темата - да, гледала съм Ваканцията - идеята много ми допада  Peace
Лени- само казвай кога! на разположение целогодишно даже!

# 58
  • Мнения: 2 427
може да измислите нещо подобно,чужбинските мами. Laughing

Опознай дома на съфорумката, за да я обикнеш. Laughing
Нойче,хм,да не стане обратното  Mr. Green.Аз съм сигурна че в това състояние в което е често домът ми никой няма да иска да се разменим Sunglasses
Monde,a ti kwde si,taka i ne razbrah.

# 59
  • Мнения: 13 512
може да измислите нещо подобно,чужбинските мами. Laughing

Опознай дома на съфорумката, за да я обикнеш. Laughing
Нойче,хм,да не стане обратното  Mr. Green.Аз съм сигурна че в това състояние в което е често домът ми никой няма да иска да се разменим Sunglasses
Monde,a ti kwde si,taka i ne razbrah.
Във Варна съм, скромно аз...
Хахахах..сега се сетих,че си видяла Невша в аватара . Да не би да ти е прозвучало екзотично нещо Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт