БЕзплатна почивка - готина идея за семеен икономи4ен отдих

  • 8 470
  • 88
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 764
Аз предлагам апартамент в Рим,свободен от 18 август,само 4е с условие да ми поливате цветята и да ми храните костенурките/ в 4асове свободни от обикаляне на Колизеума и Пиацца дел Пополо разбира се Wink/ Laughing Hug

# 31
  • Мнения: 7 914
mama B
 аз пък с теб нито вила нито къша искам да сменям за безплатна почивка Crossing Arms.. аз искам с тебб да се видя Heart Eyes

хваЩайте самолета тогава  Heart Eyes Hug
само да поотрасне малко малкия ни ревльо Hug Hug Hug

# 32
  • Мнения: 2 907
Хехе, Ротса, винаги съм иронизирала този вид размяна по следния начин - давам си селския апартамент тук срещу вила в Малибу.  Laughing
Тези луксозни размени обаче са рядкост. Освен това и двата обекта трябва да са на високо ниво.
Ако беше всичко като филма "The Holiday", където К.Диаз размени къщата си с тази на К. Уинслет, досега да бяха фалирали хотелите и целия туристически бизнес. Всичко обаче беше перфектна боза ала Холивуд. Който иска да вярва, че в действителност получаваш това, което търсиш - прав му път.

Аз лично никога не бих се навила да отида в чужда къща. Много ме е гнус от чужди вещи, държа на хигиена и чистота, но когато аз съм си изчистила. Не обичам и чужди миризми.
В същото време за нищо на света не бих си оставила покъщнината на непознати. Че това е моят храм, моята интимна сфера - къщата ми. Идеята, че някой ще спи в леглото ми, ще седи по гащи на дивана ми и ще ми отваря шкафовете и чекмеджетата ме ужасява.

С други думи - този вид туризъм не е за мен. Ама хич  Laughing

# 33
  • Мнения: 2 379
Ха! За първи път 4увам за подобно неЩо! Много яко Laughing
Аз съм лееееко предубедена, но може би бих го направила не с напълно непознати, а с някоя дружка от форума. Интересно е наистина.
За моята къЩа знам, 4е Ще има много желаеЩи Mr. Green

Идеята, че някой ще спи в леглото ми, ще седи по гащи на дивана ми и ще ми отваря шкафовете и чекмеджетата ме ужасява.
Да, така зву4и гадно наистина Laughing

# 34
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Мистик , всеки си има навици и предпочитания.Няма да те питам , когато отидеш да спиш на хотел, слагаш ли найлон на матрака , защото на него са спали стотици хора. Носиш ли препарати за банята и миеш ли  преди да я ползваш, изпираш ли спалното бельо, защото може да не е добре изпрано и т.н.Не съм гледала филма , който споменаваш , но това е много хубава идея и не трябва някой да всява раздор в темата. Ако си чела темата за" почивките", на много мами  хотелите са предлагали какви ли не условия , а се е оказало съвсем друго. Естествено е ,че преди някой да предприеме такава стъпка за размяна на апартаменти да се информира за условията и ако търси нещо супер лукс или различно, да се откаже!

# 35
  • Мнения: 7 914
Ха! За първи път 4увам за подобно неЩо! Много яко Laughing

гледах някакво предаване за туризъм и там споменаха за тази идея Crazy

# 36
  • Мнения: 3 461

В първия момент го прочетох като плъх. Laughing

# 37
  • Мнения: 1 630
И тук е все по-популярно
Даже преди малко колежка ми обясняваше, че родителите и така ще почиват това лято.
Сменят си къщите с някакви хора от Южна Франция

Според мен не става въпрос само за супер имения.
можеш да смениш среден клас апартамент за друг от същия клас.

Някой от Норвегия, Швеция, Исландия да иска да почива в Брюксел (къща леко в ремонт и лесни за гледане риби  Mr. Green) ???

# 38
  • Spain
  • Мнения: 3 750
някои каза 4е трябва да имаш супер жилище, 4е да го замени6 - поразрових се из сайт4ето и не е така - има доста апартамент4ета от рода на нашите апартаменти за летовници - 2-3 легла , 1 диван и 1 баня  и  т.н. и с доста размени ..е както казвам аз  - въпрос на късмет , пък и местонахождението е важно . истината е 4е понеже сайта бил френски имало ужасно много френски предложения .
 незнам за мебели и спане по легла - аз поне си го представям така - бих изпразнила целия апартамент от "ненужни"за летовника вещи (все пак имам си килер) ,
 -  предпо4итам да спя на легло където са спали 2 души отколкото 202 .
- не ме притеснява 4е не познавам хората - даже по - скоро ме улеснява
 и както каза познатия ми,  които е правил размяната - все пак тези хора имат известно равнище . и после всеки гледа от собствената си гледна то4ка - аз например не бих ру6ила 4ужда къща  и се надявам 4е и моята никои не би рушил . другото което ми каза пи4а е 4е е платил само еднократно и ве4е 2 година му стой обявата - втори път не са му теглили - и 2-те години е ходил на по4ивки .
 
Мама Б пусни линк4ета и цени направо тук да видим за какво става въпрос Simple Smile

# 39
  • Мнения: 764
Да,изобщо не става въпрос за скъпи имения.Хората в предаването,което гледах бяха с малко апартамент4е,а разказваха,4е са ходили в големи вили,а и апартаменти като техния.Мисля,4е/примерно/ 4овек би дошъл да гледа Рим,а не 10 дни да се разполага в къща като 5 звезден хотел,без да си подаде носа Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 314
Някой от Норвегия, Швеция, Исландия да иска да почива в Брюксел (къща леко в ремонт и лесни за гледане риби  Mr. Green) ???
Да, да, да, аз искам да почивам в Брюксел, стига да те интересува апартамент в университетски град на 60-70 км от Стокхолм. Никакви домашни любимци обаче нямам.

# 41
  • Мнения: 1 630
Анита,
с удоволствие   bouquet

Есента става ли - примерно началото на ноември? Или да изчакаме до напролет ?

# 42
  • Мнения: 314
През ноември често е доста мрачно, мъгливо и дъждовно, през пролетта има по-голям шанс да е хубаво времето, а е и по-красиво. Раззеленява се чак през май.

# 43
който иска да заповяда в Милано, екстра е сега _ гореЩо, влажно, комари .... но пък за сметка на това сте близо до морето 150 км, Ще го вземете успеШно за 5,6 4аса най_много  Twisted Evil
има и намаления, ама трябва да сте добре подготвени по рестлинг или ке4 за да се доберете до някой рафт  #Crazy

# 44
  • Мнения: 1 630
През ноември често е доста мрачно, мъгливо и дъждовно, през пролетта има по-голям шанс да е хубаво времето, а е и по-красиво. Раззеленява се чак през май.

значи може по Великден (до тогава може и ремонта да сме свършили  Whistling)

Общи условия

Активация на акаунт