БЕзплатна почивка - готина идея за семеен икономи4ен отдих

  • 8 467
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 461
може да измислите нещо подобно,чужбинските мами. Laughing

Опознай дома на съфорумката, за да я обикнеш. Laughing
Нойа- твоите домове съм съгасна да ги опозная Laughing

Монда и аз твоите, цялата недвижима собственост, кафенета и прочие.  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 13 512
Ами ето- значи,ние сме първите, договорихме се на лични вече. Сега е ваш ред,момичета!

# 17
  • Мнения: 7 914
Вие помежду си ще си ги разменяте, не ви  трябват сайтове!

monda
хаха.. та после ще има оттук оттам по някоя престрелка Mr. Green Mr. Green Mr. Green


# 18
  • Мнения: 13 512
Вие помежду си ще си ги разменяте, не ви  трябват сайтове!

monda
хаха.. та после ще има оттук оттам по някоя престрелка Mr. Green Mr. Green Mr. Green
nali?
на коя банята не била чиста, шкафовете-скърцали, пък на снимките друго изглеждало....
Оправяйте се! Ние с Ноя се погодихме вече Wink

# 19
  • Мнения: 332
аз също съм чувала от приятели. Ходили са в америката, а от там съм и дошли американци в тяхната къща. Останали са доволни и двете семейства. Мисля, че изисквания няма, вкарваш си къщата като описание, кога няма да ви има, и ако има някой да ти я хареса, от която и да е държава - се договаряте. Или ако ти харесаш нечий дом, пишете си, и се разбирате дали или. Доколкото знам, няма вариант, ти да отидеш някъде, а в твоита къща да не дойде друг.....но това само съм го чувала.
Мисля, че хора които биха си дали дома на чужди хора, са достатъчно открити и честни, и не биха правили 'бели' в чужди домове. Ако имате нещо, което не искате да гледат или отварят - слагате ключа, и готово. Ние до скоро нямахме какво да даваме, а  тази година заради малкия, ще сме в БГ, както и зимата. Иначе идеята ми е допаднала отдавна.

# 20
  • Мнения: 1 017


ХулиганчЕ, супер темичка (чак сега я видях  Blush)

Аз за това точно тези дни си мисля..и съм си го планувала...Само чЕ не с къЩите, ами с вилите  Sunglasses Тук вила оЩе нямам, но имам у дома, в България.

А за тук мога да се организирам и да приготвя неЩо..пълни сме със евтини прилични вили из природни красоти  Grinning
Хайде, давайте, кой иска да идва по наШите земи  Party Flutter
Аз съм си набелязала огромен списък за посеЩения Mr. Green

# 21
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Мама Б колко струва наемането на такава вила? Малка вила през зимата за седмица.Зная , че ще е ориентировачно.

# 22
  • Мнения: 1 017
Мама Б колко струва наемането на такава вила? Малка вила през зимата за седмица.Зная , че ще е ориентировачно.

Кажи ми къде (в коя област), горе долу кой месец (зимата в зависимост къде си може да е от октомври до май), какво искате да правите (да видите Санта, да карате ски, или просто романтичЕн уикенд, само природа или и близки градчета) и тази седмица Ще ти пусна и линкове с къЩички  Heart Eyes СъЩо и какви условия (може да бъде само на газ и огън  Heart Eyes Blush или съвсем прилична...до лукс).

# 23
Мама Б колко струва наемането на такава вила? Малка вила през зимата за седмица.Зная , че ще е ориентировачно.

Кажи ми къде (в коя област), горе долу кой месец (зимата в зависимост къде си може да е от октомври до май), какво искате да правите (да видите Санта, да карате ски, или просто романтичЕн уикенд, само природа или и близки градчета) и тази седмица Ще ти пусна и линкове с къЩички  Heart Eyes СъЩо и какви условия (може да бъде само на газ и огън  Heart Eyes Blush или съвсем прилична...до лукс).


и на мен моля, ама за лятото и да е близо до вас  Grinning

# 24
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Не държа да е лукс, но да е прилично. Може би пред декември. Не сме любители на ските, може би просто романтичен уикенд. Щом ще пуснеш скоро линк, ще следя темата!
Аз за съжаление няма какво да предложа. Живеем в малък град ,на 50км до Берлин и Потсдам. Единствената ни аткрация е най голямата пътека за ролери. Дълга е 100км, но аз не съм от активно спортуващите. Зная само, че доста любители идват да карат тук ролери, дори и от Финландия.

# 25
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
виж идеята за вили4ка ми допадна, но някък някой да ми дойде в къЩата
не 4е имам какво да крия, то така или инъ4е от приятелите на мъжо в къЩи е постоянно като хан, но все пак това си е моят дом и не би ми било приятно някой да се разполага в него докато ме няма
явно съм малко по особена
инъ4е мисля 4е каквито и да са условията (освен 4е жилиЩето ми е малко) отговаряме, нов апартамент, на брега на морето с басейни и парк за ползване на живееЩите
мога да ппедложа на всеки който оби4а морето и жегите да ми доде на гости добре сте дошли, но не и да си оставя къЩата на непознати
ако някой има интерес Ще ви пусна снимки

# 26
  • Мнения: 1 017
Мама Б колко струва наемането на такава вила? Малка вила през зимата за седмица.Зная , че ще е ориентировачно.

Кажи ми къде (в коя област), горе долу кой месец (зимата в зависимост къде си може да е от октомври до май), какво искате да правите (да видите Санта, да карате ски, или просто романтичЕн уикенд, само природа или и близки градчета) и тази седмица Ще ти пусна и линкове с къЩички  Heart Eyes СъЩо и какви условия (може да бъде само на газ и огън  Heart Eyes Blush или съвсем прилична...до лукс).


и на мен моля, ама за лятото и да е близо до вас  Grinning

НямаШ проблем  Heart Eyes  В края на седмицата Ще ви постна и на двечките  Hug

# 27
  • Мнения: 7 914
mama B
 аз пък с теб нито вила нито къша искам да сменям за безплатна почивка Crossing Arms.. аз искам с тебб да се видя Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 1 017
mama B
 аз пък с теб нито вила нито къша искам да сменям за безплатна почивка Crossing Arms.. аз искам с тебб да се видя Heart Eyes

хваЩайте самолета тогава  Heart Eyes Hug

# 29
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Ако на някой му се прикарат ски през зимата или му се прище горски полъх, моля да заповяда.
 Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт