Мънисто в пъпа

  • 3 772
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 880
Сладурана  Hug Пъпа ти отдавна е сраснал скоро след раждането ти и няма как мънистото да влезе навътре в стомашната кухина, така че спокойно. Дори и да е още там мънистото нищо няма да се случи, нито ще забере нито ще се възпали. Все пак народа що обеци и диаманти си слага в него. Най-вероятно ще се обвие с кожни нечистотии /не че пренебрегвам личната ти хигиена, но това си е нормално/ и ще изпадне, макар да мисля, че е вече не е там. 

Народа се смее, но наскоро разбрах, че малко жени /за мъже да не говорим/ знаят, че всъшност отвора на влагалището не е мястото през което излиза урината. Пишкаме през малък отвор, който се намира в близост до клитора  Flutter

 Shockedтова за влагалището и уринирането не оттам и аз не го знаех! интересно Mr. Green

аотносно мънистото в пъпа, мацка, не се притеснявай, няма начин да стане беля, само не се чопли повече!

# 16
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аурора, недей моля те!

Ако е истина това, което твърдиш, че не знаеш, припадам. Тоест, вече ме пиши припаднала....

# 17
  • София
  • Мнения: 3 880
да бе, мацка, никога не съм се замисляла откъде пикая, честно!
яко тъпа май излезнах, а Mr. Green Embarassed

# 18
  • Мнения: 1 942
да бе, мацка, никога не съм се замисляла откъде пикая, честно!
яко тъпа май излезнах, а Mr. Green Embarassed

Ъ, не мисля! Над 80% от хората си мислят като теб.  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 353
да бе, мацка, никога не съм се замисляла откъде пикая, честно!
яко тъпа май излезнах, а Mr. Green Embarassed

Ъ, не мисля! Над 80% от хората си мислят като теб.  Mr. Green
Стига бе хора аз това хо разбрах на 15г Crazy

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Народа се смее, но наскоро разбрах, че малко жени /за мъже да не говорим/ знаят, че всъшност отвора на влагалището не е мястото през което излиза урината. Пишкаме през малък отвор, който се намира в близост до клитора  Flutter

За мъжете знам. Те си мислят, че е като при тях-от едно и също място и двете. Имах две-три гаджета, които се наложи да ограмотявам. Но жените да не знаят  ooooh! Ей на това не знам какво му се казва.

Общи условия

Активация на акаунт