Спамо-чат темичка (09.07 - 15.07.07г.)

  • 58 388
  • 4 666
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 724
Е, приятелю, радвам се, че си стигнал сам до този извод  Wink.
Добре де, има и други варианти Simple Smile Например аз да си те наричам Алекс, а ние да си знаем, че си ми "баба" Simple Smile
  Ъ ..., толкоз дърта ли изглеждам вече  newsm78...?

# 376
  • Мнения: 150
Ъ ..., толкоз дърта ли изглеждам вече  newsm78...?
Дърта не си изобщо, просто имаш голяма щерка... Хм, почти набор на дъщеря ми... newsm78 Да, растат, пущините... Simple Smile

# 377
  • Мнения: 2 491
Гигова, развесели ме Simple Smile Кажи сега аз какво мога да направя за теб. Защо ти е такова настроението, и което е по-важно - има ли начин с нещо да ти помогна? Е, не баш да помогна, ама да допринеса за оправянето му (на настроението)
Благодаря за вниманието! Този пост вече ми е оправи настроението Peace
Ще се почуствам добре и ако ми правиш компания на биричката и мезенцето, ще ми е приятно!

# 378
  • Мнения: 2 724
Ъ ..., толкоз дърта ли изглеждам вече  newsm78...?
Дърта не си изобщо, просто имаш голяма щерка... Хм, почти набор на дъщеря ми... newsm78 Да, растат, пущините... Simple Smile
Ох, олекна ми, изтичах до огледалото ,а отсреща -една млада ,убава  4470...пу -пу ,/умре циганката Mr. Green /

# 379
  • Мнения: 2 724
Гиговче, е па за тебе как ми е домъчняло ...  love001

# 380
  • Мнения: 150
Ще се почуствам добре и ако ми правиш компания на биричката и мезенцето, ще ми е приятно!
Хе! Точно това правя в момента Simple Smile Ама мръвката е шпеков салам, и няма домати, а краставица Simple Smile Бирата е "Загорка"...

# 381
  • Мнения: 2 829
кацнах,,много сте писали-няма пък да чета Crossing Arms Laughing Laughing Laughing Laughing

# 382
  • Мнения: 183
ето почерпката за КОТАН ,може и ЛЕОПАРДИЧКА да участва

# 383
  • Мнения: 2 829
mama-lo- Peace Peace Peace Peace-за подписа

# 384
  • Мнения: 2 724
На мен ми се хапва това, моля ,заповядайте 

# 385
  • Мнения: 150
mama-lo, сега не могат да ти кажат и "копче" за размера (на подписа) Simple Smile

# 386
  • Мнения: 2 491
Гиговче, е па за тебе как ми е домъчняло ...  love001
И на мен, бе мило Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Все те изпускам напоследък Tired


Хе! Точно това правя в момента Simple Smile Ама мръвката е шпеков салам, и няма домати, а краставица Simple Smile Бирата е "Загорка"...

 Joy Joy Joy Стана ми смешно, щото и аз в хладилника имам една бутилка Шуменско(пластмасова-2Л) и едно малко парче пушени гърди, останали от незнам си кога. И двамата си джокаме скромно, ако си съберем и колбасите, моем да спретнем една трапеза-твоят шпек и моето мизерно парче пушено Joy Joy Joy По добре скромно и с добра компания...как беше приказката: "По добре изяж дърта овца с приятели, отколкото младо агне сам"-много вярно и добре казано!!!!

# 387
  • Мнения: 150
На мен ми се хапва това, моля ,заповядайте 
Ооо, заповядам тутакси!

# 388
  • Мнения: 2 829
Алекс -мерси и аз ща са включа Hug

# 389
  • Мнения: 183
благодаря bowuu bowuu bowuu bowuu bowuu bowuu на Стоян,наМънки,а от това на Алексче ще си взема с най-голямо удоволствие/защо няма лиготечен емотикон/

Общи условия

Активация на акаунт