Спамо-чат темичка (09.07 - 15.07.07г.)

  • 58 390
  • 4 666
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 15 619


За тези, които го пожелаха  Mr. Green
Съмнявам се, че тоз с тез крехки плещи ще ме издържи, докат` ме спасява...
 Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling
Ресто, моля!!!
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 826
  • Мнения: 15 619
Гигс, 10х
Луне, ето един Wink
Лори, ехооооооо Hug
Ъм  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 аз как да преценя дали ще се справи със отговорната задача... Не го виждам в цял ръст и малко слабичък ми се вид. Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling
Благодаря ти все пак!!!
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Ама не рискувам на дълбокото засега... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 827
  • Мнения: 2 891
Що бе, я виж, как сладко спи  Mr. Green

Ето ти малко по-едрички Халал да са ти 

# 828
  • Мнения: 15 619
Що бе, я виж, как сладко спи  Mr. Green


Ма верно, той хърка!!! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Колкото и масивна да му се изпречвам, в туй си състояние не мой ме отбеляза `ич!!! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Нещо по-съществено в гаражша има ли??? Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 829
  • Мнения: 183
Лунееее,ще ти пратя един от нашия плаж да ти е мирна главата,аааа може и моя мУж щото той на млади години е бил спасител Mr. Green
а ето ви едно морско ехо за поздрав,нещо ми се изтрещява,що ли.... newsm78...или е от ЕГН-то или от жегата http://www.youtube.com/watch?v=1uYmOLhX0Gw&NR=1

# 830
# 831
  • Мнения: 15 619
Що бе, я виж, как сладко спи  Mr. Green

Ето ти малко по-едрички Халал да са ти 
Ноу комент!!!
С тия и във водата не влизам!!!

# 832
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 183
Луне, би трябвало да свърши работа  Thinking Пише, че е най-титулуваният състезател по плуване Wink

# 833
  • Мнения: 2 491
Друг вариант:
Един човек на полето видял герен (кладенец, ама без стени, ами просто дупка в земята). До гереня имало голям камък. Хвърлил го той вътре, за да провери има ли вода и много ли е. Имало. Тъкмо се напил и гледа - срещу него тича коза с бясна скорост, подминава го и скача в герена. "Бре!" казал си той... След малко дошъл и един селски стопанин.
- Ей, градски, да си виждал тук един голям камък? Бях вързал козичката за него...

     



Лунич, те ти спасителя, само внимавай да не го стреснеш, че си дремва на припек и може да порази нещо, дето има отдолу  Mr. Green

# 834
  • Мнения: 7 723
оххххххххххххххххххх Crazy Crazy Crazy

# 835
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 183
стига охка, да си мислила предварително Mr. Green давай снимка, ако става за снимане още или ще чакаме Crazy

# 836
  • Мнения: 2 491
Ей ти и басейн

# 837
  • Мнения: 2 891
за да не ти стане лошо, Руске, отвори моя линк  Mr. Green

# 838
  • Мнения: 150
А аз все се чудя тези снимки на голи мъже от сайтове за педерасти ли ги намирате? Simple Smile

# 839
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 183
Мойта снимка не е от такъв сайт, бре Стояне Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт