Спамо-чат темичка (09.07 - 15.07.07г.)

  • 58 568
  • 4 666
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 150
Стоян нещо пак се офлянква...

# 961
  • Мнения: 15 619
Добре, шоколада ще го ползваме като афродизиак Wink ...

Те това е затворен цикъл - дебелеем от шоколад, сексим за отслабване и папаме шоколад, за да имаме сили  Joy
Затуй викам да почваме с чесън!!!
От него не се пълнее...

# 962
  • Мнения: 15 619
Стоян нещо пак се офлянква...
И аз го зъркам отгоре
и чааакам, ама нейсе,
ако си нямам работа,
има да чакаааам от умрял писмо... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 963
  • Мнения: 3 760
Добре, шоколада ще го ползваме като афродизиак Wink ...

Те това е затворен цикъл - дебелеем от шоколад, сексим за отслабване и папаме шоколад, за да имаме сили  Joy
Затуй викам да почваме с чесън!!!
От него не се пълнее...

Ти почвай с чесъна, а аз с шоколада. След месец ще сравняваме  Whistling

# 964
  • Мнения: 3 835
Кво станало, на кой му се подкосяват краченцата? newsm78 Mr. Green Joy

Ей мЪ на, ама така се ядосах, че чак ме цепи тиквата. Имах проблеми, оправих се де, ама..........може ли да има толкова залухав народ. За пореден път се убеждавам, че жените сме по-оправни от мъжете. Вътре съм с 120 лв. зарад това, че мъжете не могат да се оправят. Божееееееее, жива да не бях. ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Освен тия 120 лв, се набутах още 50 лв., за да им оправям бакийте. ooooh! ooooh! ooooh!

# 965
  • Мнения: 10 758
Ям шоколад, оставете ме Joy

Мъниии, е са те гепих....казвай за брат ти.Била съм го виждала, и също така чувала как пее.Така ми казаха де, ама аз не си спомням.Дай некоя снимка да си го припомня, че снощи не съм спала цяла нощ Wink

# 966
  • Мнения: 10 758
Кво станало, на кой му се подкосяват краченцата? newsm78 Mr. Green Joy

Ей мЪ на, ама така се ядосах, че чак ме цепи тиквата. Имах проблеми, оправих се де, ама..........може ли да има толкова залухав народ. За пореден път се убеждавам, че жените сме по-оправни от мъжете. Вътре съм с 120 лв. зарад това, че мъжете не могат да се оправят. Божееееееее, жива да не бях. ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Освен тия 120 лв, се набутах още 50 лв., за да им оправям бакийте. ooooh! ooooh! ooooh!
Режи пакета и оди за друг.

# 967
  • Мнения: 3 760
Ям шоколад, оставете ме Joy

Мъниии, е са те гепих....казвай за брат ти.Била съм го виждала, и също така чувала как пее.Така ми казаха де, ама аз не си спомням.Дай некоя снимка да си го припомня, че снощи не съм спала цяла нощ Wink

Чакай да потърся...
И аз мисля, че сте се засичали в Библиотеката, ама...

# 968
  • Мнения: 15 619
Кво станало, на кой му се подкосяват краченцата? newsm78 Mr. Green Joy

Ей мЪ на, ама така се ядосах, че чак ме цепи тиквата. Имах проблеми, оправих се де, ама..........може ли да има толкова залухав народ. За пореден път се убеждавам, че жените сме по-оправни от мъжете. Вътре съм с 120 лв. зарад това, че мъжете не могат да се оправят. Божееееееее, жива да не бях. ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Освен тия 120 лв, се набутах още 50 лв., за да им оправям бакийте. ooooh! ooooh! ooooh!
Жените винаги сме били едни гърди напред, к`вото и да си приказват мъжовете!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Константа!!! Не мой се променя!!!
За напречния разрез на мъжкия мозъэк няма да споменавам.... Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling
Тео!!!  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 969
  • Мнения: 10 758
Ям шоколад, оставете ме Joy

Мъниии, е са те гепих....казвай за брат ти.Била съм го виждала, и също така чувала как пее.Така ми казаха де, ама аз не си спомням.Дай некоя снимка да си го припомня, че снощи не съм спала цяла нощ Wink

Чакай да потърся...
И аз мисля, че сте се засичали в Библиотеката, ама...

е а де, ама аз кат не си спомням ThinkingТо един мъж ли беше Joy

# 970
  • Мнения: 3 835
Ох Луне, като те видя, и всичко ми минава. Толкова си слънчева винаги, весела и мила. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525

# 971
  • Мнения: 15 619
Ям шоколад, оставете ме Joy

Мъниии, е са те гепих....казвай за брат ти.Била съм го виждала, и също така чувала как пее.Така ми казаха де, ама аз не си спомням.Дай некоя снимка да си го припомня, че снощи не съм спала цяла нощ Wink

Чакай да потърся...
И аз мисля, че сте се засичали в Библиотеката, ама...

е а де, ама аз кат не си спомням ThinkingТо един мъж ли беше Joy
Един да е!!! С мед да го намажеш!!!
 Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling
Ади вече тръгвам, че няма кой да ми пълни басейна...
Ариведерчи, бамбини!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 972
  • Мнения: 2 491
Много обичам чесън и когато имам възможност си папм с кеф. Не става обаче да се набуам с чесън и да отида да правя онез другите упражнения, нъл се сещаш Wink
Шоколадът не го обичам по принцип чак толкова много, обаче по не намирисва.


Добре, шоколада ще го ползваме като афродизиак Wink ...

Те това е затворен цикъл - дебелеем от шоколад, сексим за отслабване и папаме шоколад, за да имаме сили  Joy

С афродизиаците не се постига чак такъв ефект, както с виагра примерно, т. е. не трябва да изядеш голямо количество за да постигнеш ефект, щото иначе се получава не ефектен обрат, а обратен ефект Naughty

# 973
# 974
  • Мнения: 15 619
Ох Луне, като те видя, и всичко ми минава. Толкова си слънчева винаги, весела и мила. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525
Разтапям се!!!
Ама се и хиля, при все това!!!
Оф, наистина бягам.
Приятно ми е да си бъбрим и нищо да говорим, ама трябва и да пазарувам и първо списък да направя.... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Чао!!!

Общи условия

Активация на акаунт