Спамо-чат темичка (09.07 - 15.07.07г.)

  • 58 328
  • 4 666
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 7 723
ейййй, ама всички всячески се стараете да ми убиете всякакво чувство за хумор...
...
newsm09 Ма няма такова нещо, бре!!! ooooh! ooooh! ooooh!
 Баси, обидихме човека... Sad

# 316
  • София
  • Мнения: 819
Чшшшшшшшшш, алоооооууууу, нали примоцията се отложи, бе, ей? Crossing Arms Аз па съм виждала патарока на Фил, на пък Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Русич, къф човек, ма, а? А? А? Искаш да ми кажеш, че в къщата ми има ЧОВЕК??? Mr. Green Joy Joy Joy

# 317
  • Мнения: 10 758


Бомбич, сега разбрах, защо си с черна лента в пописа, ми той младоженецът бил голямо парче, бе Flutter

Голееееемо парче, да Wink
Ама па булката е още по-голЕмо.Тя е черешката на тортата, върха на сладоледа.

А Кравката наистина е убавица.обаче някой май ми беше сложил оная вечер мрежестите очила и изобщо не можех да фокусирам Blush

# 318
  • Мнения: 10 758
Чшшшшшшшшш, алоооооууууу, нали примоцията се отложи, бе, ей? Crossing Arms Аз па съм виждала патарока на Фил, на пък Mr. Green Mr. Green Mr. Green

И квооооо.....Каж нещо за него дееее Mr. Green
Патарока патка ли?

Има мъж.Предлага нещо на примоция на Руска.Ама тя е джелезарка и не дава.Браво, Руске!Браво, пиле!
 
Кажи го пак тва, ама по- силно, та всички да чуят!!! Whistling Whistling Whistling
Аре после, че са ако викна и ше събудя дзверо Mr. Green

# 319
  • София
  • Мнения: 819
Нищо не казвам аз, вие сте луди сите, обидихте ми момъка, не смей да са обади ся Whistling Whistling Whistling

# 320
  • Мнения: 7 723
...Русич, къф човек, ма, а? А? А? Искаш да ми кажеш, че в къщата ми има ЧОВЕК??? Mr. Green Joy Joy Joy
Опс, сори! Blush
Обидихме мъжа на другарката!!! ooooh!
 
Чшшшшшшшшш, алоооооууууу, нали примоцията се отложи, бе, ей? Crossing Arms Аз па съм виждала патарока на Фил, на пък Mr. Green Mr. Green Mr. Green

И квооооо.....Каж нещо за него дееее Mr. Green
Патарока патка ли?
...
Ще преведа цензурата на Ла Бомба- нещо Фи- Ми....? Laughing Laughing Laughing

# 321
  • Мнения: 2 491
ейййй, ама всички всячески се стараете да ми убиете всякакво чувство за хумор...
много добре знам какво искаш да кажеш, разбрах те идеално, и смисъл и подсмисъл, но явно не мога леко да извъртя нещата, та да стане майтап...
Само се прая, че не те разбирам, бе баце, ама нали жена му и тя шета из форума, та да не става мелето Wink Майтап нема си праим с него, че ще стане на голо...
Иначе имам чуство за хумор, зависи как е поднесено Wink


Ай- не се прави, и ти си му виждала патката!!! Whistling Whistling Whistling
Е, па виждала съм я, ама що всички трябваше да разберат, а Twisted Evil

# 322
  • София
  • Мнения: 819
Гигич, шетам аз, и цвайки пишем даже на непослушните Mr. Green Споко, аз не съм некъф дзвер изроден, хуморясвайте си колко щете, той Фил не е малък, мой са опраа и защиЩава сам вече Peace Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Така кат гледаш, има ли вид на беззащитен и НЕНОСЕЩ на майтап?

# 323
  • Мнения: 78
Само се прая, че не те разбирам, бе баце

Ааааа, ма така кажи бе душа Simple Smile Споко, нали съм новичък тука, още не ви познавам маймунджилъците. Ша свикна (уж)

Цитат
ама нали жена му и тя шета из форума, та да не става мелето Wink

Че кво кат шета и тя? Ний сме отворени към простотийки, нали, жена? а? А? А?

Цитат
Майтап нема си праим с него, че ще стане на голо...

оооо правете си колкото искате майтапи, на тва поне нося, яко

# 324
  • Мнения: 2 491
Гигич, шетам аз, и цвайки пишем даже на непослушните Mr. Green Споко, аз не съм некъф дзвер изроден, хуморясвайте си колко щете, той Фил не е малък, мой са опраа и защиЩава сам вече Peace Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ами аз какво му преча да се оправя сам Mr. Green
Кво сега двойка ли да очаквам Whistling

# 325
# 326
  • Мнения: 78
Мне, чакам я да се качи на масата и да се надупи.....

# 327
  • Мнения: 10 758
Нищо не казвам аз, вие сте луди сите, обидихте ми момъка, не смей да са обади ся Whistling Whistling Whistling
Каж с кво съм го обидила и веднага се извинявам.

# 328
  • София
  • Мнения: 819
Хихи, много ясно, че носиш на майтап, все пак си се прецакал да се ожениш за МЕН Flutter Heart Eyes

# 329
  • Мнения: 7 723
Мне, чакам я да се качи на масата и да се надупи.....
Представям си ква ти е физиономията след това.... Crazy Crazy Crazy

Общи условия

Активация на акаунт