бучки

  • 1 095
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 276
а Лецитин? аз пиех по 6 капсули на Валмарк - направо е вълшебен!


Ще взема утре! Дано ми помогне!

Благодаря!

# 16
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
Защо не се консултираш с лекар. Желая ти успех Peace.

# 17
  • Мнения: X
Уф, непрекъснато съм с бучки, кърмя от както се е родил малкия ми. И се получава само на едната гърда. Всичко до тук изброено помага. Но последните пъти и аз не се справям само с топла вода и т.н. Лекар хирург в нашата поликлиника ми каза да слагам компрес от спирт и вода в равни части. След кърменето на другата гърда го слагам, увивам с найлон и така до времето за кърмене на проблемната гърда. Измивам я и я давам да суче, от спирта се загрява и се отпушва. Иначе дори съм давала поредни пъти на една и съща гърда, но често Марти не успява да я изсуче. Пожелавам успех, но да кажа, че при мен това е системно. Не искам да ви отчайвам, но аз в началото много драматично ги приемах нещата, сега уж свикнах. Стискам палци да ви се случва само сега и никога повече!

# 18
  • Мнения: 4 401
и на мен се беше запушила еднада гърда и нито бебка нито помпа помогна .срам не срам помолих таткото да помогне и ....помогна

# 19
  • София
  • Мнения: 5 190
Cocoon и Cvetelinka, пак ви предлагам да опитате с хомеопатия и силно се надявам да ви помогне! Побързайте, мога да ви кажа тел на тази докторка, която ми помогна на мен преди 2 месеца. Не мислете отчайващи неща! Кърмих първото си дете2 години след какви ли не перипетии...

Общи условия

Активация на акаунт