Моля кажете нещо успокоително за серклажа

  • 4 826
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
.......................................

    Cry Cry CryПожелавам ти много кураж и успешна бременност!!!! Praynig PraynigБъди силна......каквото и  да напиша няма смисъл, ти най-добре си знаеш как ти се е свило съчицето!

 Прегръщам те силно!

# 46
  • Мнения: 660
Purshinq, миличка, дано всичко е наред и след няколко месеца да гушнеш здраво и силно момченце!!!  Praynig Praynig

Опитвай се да си мислиш хубави неща, всичко ще бъде наред! Желая ти кураж и спокойствие!  Hug Hug Почивай си и се въоръжи с търпение (аз също лежа от 4 месец). Прегръщам те!   bouquet

# 47
  • Мнения: 1 868
ние с моят лекар вчера решихме, че май вредите в моя случай от серклажа ще са по-големи от това да не го правим. след конизацията ми шийката е така изрязана, накриво от едната страна, че шевът би бил прекалено близо до самата матка, оято, като се разширява, ще го достигне и може да стане по-лошо. затова от днес излизам в болнични - едва в началото на четвърти месец и започвам да лежа и да се моля. май само това ми остава. пия магнезий от вчера - док видя леко контрахирала част на матката ми и сега трябва да правим всичко възможно, за да предотвратявам контракции и евентуални инфекции. Много съм притеснена и обезверена, шансовете не са май повече от 50%... но... това ми остава. ПОне разкритие нямам... още...
Молете се за мен и вие! Ако всичко е наред, бих имала син...
Има много голям шанс да успееш знам го от опит ,аз съм с много къса шийка след конизация.На мен никой не ми беше казал да се пазя и не съм спирала да се движа много и надалече с кола и заради тази лекарска небрежност загубих бебчо в 20 г.с.Ако бях си полежавала съм сигурна че щях да успея!Стискам палци и вярвам ,че ти ще успееш ,а и аз надявам се другия път !Успех на всички!

# 48
  • Мнения: 29
Темата ме вълнува, тъй като утре ще разбера дали съм за серклаж и затова моля, да ми кажете какво е "конизация".

# 49
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
моля, да ми кажете какво е "конизация".

 прочети тук

# 50
  • Мнения: 29
Благодаря! Звучи ужасно!

# 51
  • Мнения: 14 133
Кураж и късмет момичета!!!  Praynig  Peace Heart Eyes  bouquet
И след това, цитирам моя доктор" Лежане  му е майката + всички емоции в умерени количества"
Дано след всичките тия усилия и лишения гушкате малки сладурчета!!!  Peace

# 52
  • Мнения: 700
Ами най-успокоителното, което мога да ти кажа, е че съм женена за човек, роден благодарение на серклажа.
Спокойно, пожелавам ти успешно бременеене и хубаво и здраво бебче!

Общи условия

Активация на акаунт