Нормално или не на 15 месеца не ходи?

  • 19 775
  • 162
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 161
Знам,че са сьzдадени zа хората,но си има вратички.Това имах предвид...

Валдорф педагогиката е много старо неЩо,ниЩо,че си го сложил като "нов тип обраzование".Кьде в форума се дискутира zа нея?
Има ли иzобЩо в БГ да се учи по нея.. Thinking
За децата Индиго,zнам го тоzи линк...И много други.
Благодаря Peace
Всъщност за света е старо, а за нас е ново -- едва преди година в София се откри първата детска градина по методите Валдорф, подготвя се и Валдорфско училище. А и тя е само една от многото, има и руска школа и наша си (Беинса Дуно, виж Учителят за Образованието). Ние тук с група "алтернативни" родители обмисляме идеята за откриване на наша детска градина по методите на Беинса.

Последна редакция: сб, 14 юли 2007, 13:54 от Ludmil

# 121
  • Мнения: 549
 Cristian  - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=173881.0 , детската градина ще работи от есента доколкото знам.
Ludmil, не мисля че детето има проблем, но вероятно хомеопатията е добър помощник.

# 122
  • Мнения: 4 150
Apple,Много благодаря.  bouquet
Людмиле,раzбирам. Поzдравления zа инициативата.  bouquet

# 123
  • Мнения: 1 161
Благодаря за линка, гледам там, трудно се говори с хора, които още носят следите на Марксизма-Ленинизма
Ще изчакаме още някой-друг месец, аз съм сигурен, че Самуил ще тръгне, сега има голяма страст към стълбите, щом види някъде и се отправя нататък (ние го държим за ръце) и тръгва нагоре-надолу, при това с голямо щастие.

Види се, усеща, че му трябва да му заякнат колената за да проходи...

# 124
Здравейте,
бихте ли mi казали къде точно е открита първата детска градина от типа Вaлдорф?
email:peter@iconcertina.com
Мерси предварително

Знам,че са сьzдадени zа хората,но си има вратички.Това имах предвид...

Валдорф педагогиката е много старо неЩо,ниЩо,че си го сложил като "нов тип обраzование".Кьде в форума се дискутира zа нея?
Има ли иzобЩо в БГ да се учи по нея.. Thinking
За децата Индиго,zнам го тоzи линк...И много други.
Благодаря Peace
Всъщност за света е старо, а за нас е ново -- едва преди година в София се откри първата детска градина по методите Валдорф, подготвя се и Валдорфско училище. А и тя е само една от многото, има и руска школа и наша си (Беинса Дуно, виж Учителят за Образованието). Ние тук с група "алтернативни" родители обмисляме идеята за откриване на наша детска градина по методите на Беинса.

# 125
  • Мнения: 1 161
Здравейте,
бихте ли mi казали къде точно е открита първата детска градина от типа Вaлдорф?
email:peter@iconcertina.com
Мерси предварително

http://www.aobg.org/waldorf/bg/
най-отдолу има адреси, можете да питате там.

# 126
  • Мнения: 34
Ludmil подобен проблем съм имала и аз като бебе.Проходила съм едва на една година и половина  и то след като са ми давали някакви лекарства от чужбина и някакъв витамин,но не го помня сега.Но аз по принцип съм била слабо бебе и на 6 месеца съм получила нещо като гърч.Мисля че от том са ми били проблемите.Моят съвет е да направите консултация с поне два лекаря.

# 127
  • Мнения: 1 942
Какво става? Направи ли детенцето ви първите самостоятелни крачки?

# 128
  • София
  • Мнения: 2 356
да, темата е стара. Какво стана, проходи ли детето?

# 129
  • Мнения: 1 161
да, темата е стара. Какво стана, проходи ли детето?
Ура, ура!
Проходи!
Ето го, тича напред-назад между мен и Мирена: http://ludmil.multiply.com/photos/hi-res/3/58?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F3%2F58

# 130
  • Мнения: 1 044
Е, разгеле! Честито! Grinning

# 131
  • Мнения: 1 161
Цяла вселена се разкри пред него. И никакви цицини не го спират  Laughing

# 132
  • Мнения: 34
Честито и от мене.Макар и с леко закъснение.
Весело изкарване на празниците! Grinning Grinning Grinning

# 133
  • Мнения: 1 161
Честито и от мене.Макар и с леко закъснение.
Весело изкарване на празниците! Grinning Grinning Grinning
Благодаря сърдечно! Весели празници на всички ви!

# 134
 Наистина най-добре ще е да завдеш детето при лекар. Според ме не би трябвало да е ненормално като се има в предвид, че е по-пално. Малкият ми брат тежи 11 килограма и едва преди няколко дена ( на 13 месеца и половина е) проходи. Ако забелязваш и други неизправности в двигателната му система го заведи на лекар. Или за всеки случай може да го заведеш още сега. С нищо няма да му навреди един преглед

Общи условия

Активация на акаунт