Споделете 14

  • 19 622
  • 937
  •   1
Отговори
# 885
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Смях се с глас, Анджи Laughing Припомни ми детството и сантиметъра, който стоеше на раклата между ъгловите ни легла. Моята талия винаги беше с 3см по-малко от нейната. Но пък ханшът ми - с 2-3 повече. Та си бяхме фифти-фифти Heart Eyes

# 886
  • Мнения: 293
..раклата между ъгловите ни легла...

Класика Laughing

А, не, татко ни ги направи.
Стената в детската още е облицована отгоре до долу (тва заедно ли се пише  Laughing) с дърво.
(идеално за коване на плакати с кабърчета)

Последна редакция: вт, 17 юли 2007, 15:19 от Чесън

# 887
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Тогава нямаше такива глезотии като детско обзавеждане. Завод "Напредък" правеше такива легла с такива ракли. И струваха по 74 лв. Етикетите си стояха на гърба.

# 888
  • Мнения: 4 406
честита лентичка,Бианка!

# 889
  • Мнения: 173
Boomerang и на теб и на Бианка, честито ви. Много е хубаво да си бременна.
Да се пазите ей. Не вдигайте тежко.

# 890
  • Мнения: 2 196
Благодаря за поздравленията. Hug
Имам аз едни подозрения,че колкото и да разправях,че за нищо на света не бих прочела всичките 'найсе хиляди публикации на Бу,май ще ми се наложи.Дали ще ми стигне времето? Thinking
Споделям също,че в отчетните няма да влизам. Crossing Arms
boomerang,и на теб честито!   bouquet

# 891
  • Мнения: 4 371
Много е хубаво да си бременна.
До скоро друго говореше hahaha

Споделям също,че в отчетните няма да влизам. Crossing Arms
Що? Научават се важни неща, подсещате се взаимно за изследвания, оплаквате се една на друга и най-важното - разбирате се и т.н. Лиготията, която всикчи си мислят, че се лее...ми не е вярно.

# 892
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Имам аз едни подозрения,че колкото и да разправях,че за нищо на света не бих прочела всичките 'найсе хиляди публикации на Бу,май ще ми се наложи.

Да не си посмяла да започваш Laughing И самата тя няма смелостта да го направи Mr. Green

# 893
  • Мнения: 3 405
В отчетните е готино, какво щяха да правят там без мен  Whistling

# 894
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ако знаете какво съм правила до сега - четох си публикациите. Сигурна бях, че съм честитила на Бианка. И е вярно - честитила съм и. Ама не новата лентичка, а рожден ден. Голяма съм овца ooooh!

Честита ти лентичка, Бианка  bouquet

# 895
  • Мнения: 173
Че не случих на бременност е факт, обаче като се размърда като чуе, че си идва приятеля ми се разтапям. И като си помисля, че живота ми ще се преобърне с главата надолу ми става мило на дишата.

И дори да е най-грозното детенце на света, никога няма да разбера.

Много е хубаво да си бременна. Чудо е някакво как от семка става бебиче.

# 896
  • Мнения: 2 196
Когато Априлките бяха номинирани за банда на годината,погледнах от любопитство за какво иде реч.Не е за мен тая отчетност. Laughing

# 897
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Когато Априлките бяха номинирани за банда... Laughing

Още не съм преглътнала тяхната победа. Пък Crossing Arms

# 898
  • Мнения: 274
Бианка, честито! Hug

Ей сега ме подсетихте, че тези отчетни съществуват. Blush Влизала съм там за последно преди месеци. Откакто проходих в клю-то и съвсем ги отсвирих. ooooh! Изобщо не съм се сещала...
А наистина са полезни. bowuu

# 899
  • Мнения: 2 196
Ако знаете какво съм правила до сега - четох си публикациите. Сигурна бях, че съм честитила на Бианка. И е вярно - честитила съм и. Ама не новата лентичка, а рожден ден. Голяма съм овца ooooh!

Честита ти лентичка, Бианка  bouquet
Joy
Отивам да си прочета моите публикации ,да видя дали съм ти благодарила. Laughing
Благодаря,ДЕ ВАня.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт