Неописуемо тежка депресия ме погубва...зов за ПОМОЩ!

  • 14 315
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 669
nadyanikolova, не се тревожи, всичко ще се оправи, но е важно ти да го поискаш... Отдай се на мъката, но само до толкова, до колкото да не забравиш какво ти се е случило... Време е вече да вдигнеш глава и да продължиш напред, доста време мина вече... Аз няма да се уморя да те подкрепям, защото четирите ми неуспешни бременности бяха много тежък период в моя живот, но както виждаш вече съм добре и силна и продължавам да живея като пълноценна жена... Ако искаш някакви конкретни съвети, пиши на лични, нито ще ме затрудни, нито ще ме затормози, ще продължа да те подкрепям до тогава, до когато ти го желаеш. Ти заслужаваш да бъдеш щастлива, ти заслужаваш да вдигнеш глава, да се притиснеш силно в прегръдките на съпруга ти и да разбереш, че не си сама, че имаш него, че имаш нас, че имаш бъдеще, а в това бъдеще има много детски усмивки - тези, на твоите деца! Прегръщам те и чакам да пишеш!

Богдана

# 31
Бих искала и juleto18 и cher да ми разкажете за това, което желаете, но не зная къде се намират точно лични, за да се регистрирам там,простете за невежеството ми. Ако ме ориентирате,ще се регистрирам,но си мисля,че използвам същото име.
Благодаря на всяка една от вас!

# 32
  • София
  • Мнения: 1 941
Като влезеш във форума под заглавието, ще видиш надпис.




Моля, влезте или се регистрирайте

регистрираш се, може и със същото име и тогава ще ти се появят и личните съобщения, както на другите потребители - под постингите им има профил и ЛС. Дано да съм ти обяснила добре. Успех Hug

# 33
  • Мнения: 393
 HugЗдравей!!!Радвам се ,че си тук Simple SmileРегистрира ли се?Май...май не си още-виждам те като гост все още...Как си днес?До кога си в почивка?Пиши,радвам с еда виждам,че си тук Flutter
              Целувки и пегръдки!!!!!!!!!!!

# 34

Мили момичета,
вече съм регистрирана и всички, които желаете, можете да ми пишете не лични!
Благодаря ви и много щастие!

# 35
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Даже и след големи загуби и сътресения, животът трябва да продължи.  Peace

и той продължава, колкото и невероятно да ни се струва на моменти.
Дълго време не смеех да се усмихна, да се зарадвам, да изпитам нещо различно от всепоглъщащата болка и мъка. Но и това се случи.

Общи условия

Активация на акаунт