"Бон Апети" търси бременни жени и деца до 14 г. за фотосесия!

  • 16 576
  • 130
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 313
И аз до сега не съм изпращала снимки никъде, но сега реших да пратя пък да видим какво ще стане Wink
За това се записвам в темичката Laughing

# 106
  • Мнения: 777
Ами и ние няма да останем по-назад Simple Smile

# 107
  • Мнения: 492
и аз пратих, пък да видим  Mr. Green

# 108
  • Мнения: 1 988
И аз изпратих снимки на двете девойки. Дано ги изберат!
Успех на всички!

# 109
  • Мнения: 335
и аз изпратих  Party

# 110
  • Мнения: 267
А някой знае ли в какъв срок да очакваме да се обадят на тези, които са избрали?/ щото и аз пратих Simple Smile/

# 111
  • Мнения: 6 029
Мили, майки и татковци!

Във връзка с изключително големият интерес по повод стартирания от „Бон Апети“ проект за поредицата нови книги „Детско хранене“, искаме да ви благодарим за писмата и снимките, които изпращате.
И бъдещите майки, и дечицата са невероятни, но за съжаление, колкото и голямо желание да имаме, няма да можем да включим всички в поредицата. Изборът няма да е лек, повярвайте ни!

За това бихме желали да предоставим на вас – бъдещи и настоящи майки, които сте изпратили снимките си на нашия адрес, възможността да притежавате поредицата от книги на преференциални цени. Всички, които няма да бъдат снимани за книгите, ще получат възможността да закупят пълния комплект с 50% отстъпка от цената, веднага след излизането им на пазара.

Удължаваме и крайният срок за изпращане на вашите снимки до 15.08.2007 г.
"Бон Апети" ще се свърже с одобрените, за да се уточнят условията за снимачна сесия, която ще се организира и осъществи от нас. Всички останали могат да получат повече информация на безплатния ни телефон 0800 13 123 след края на конкурса.

Станете част от идеята на "Бон Апети"!


udy, ето.

# 112
  • Мнения: 267
Благодаря ти! това не го бях прочела!Ще стисам палци на бебка да я изберат Hug

# 113
  • Мнения: 53
Изпратихме снимчица, ала ни кост, ни вест. no

# 114
  • Мнения: 6 029
Изпратихме снимчица, ала ни кост, ни вест. no

срока е до 15-ти все пак.

# 115
  • Мнения: 2 149
О, дали има ограничени е в броя снимки?
Аз пратих доста, не че има по-голям шанс така.
Успех на всички! Peace

# 116
добре, че са удължили срока! май ще пратя и на двете ми момичета снимчици. каката все още попада във възрастовата група!   bouquet

# 117
  • Мнения: 116
И ние изпратихме. Желая успех на всички Simple Smile

# 118
  • Мнения: 639
арееее и аз у кюпа Mr. Green

# 119
  • Мнения: 3 268
Герганчето на амрианка със сигурност ще я изберат.Много красиво дете,направо ми пълни очите!И аз отглеждам хубавица,ама не можах да се сдържа и да не те поздравя за прекрасната дъщеря.Да ти е жива и здрава!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт