"Бон Апети" търси бременни жени и деца до 14 г. за фотосесия!

  • 16 565
  • 130
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 595
Герганчето на амрианка със сигурност ще я изберат.Много красиво дете,направо ми пълни очите!И аз отглеждам хубавица,ама не можах да се сдържа и да не те поздравя за прекрасната дъщеря.Да ти е жива и здрава!  bouquet

Ти вече го направи веднъж  bouquet

Я,я да не бъдем прекалени оптимисти!
Всички деца тук са неописуеми сладури!
Вярвам ,че ще направят правилния избор.

# 121
  • Мнения: 674
 Amrianka, така и така са те почнали с похвалите.... Grinning Отдавна искам просто да ти кажа, че имаш много красиво момиченце! С невероятно удоволствие разгледах снимките на малкото съкровище! Да ти е живо и здраво слънчицето!  bouquet

# 122
  • Мнения: 151
Ние също изпратихме снимки.Желая късмет на ВсиЧКи.И на Бон Апети   chef да направят най правилния избор ,който ще е много труден с толкова много красиви деца.  bouquet

# 123
  • Мнения: 492
Изпратих снимки на горепосочения имейл, но ми се върнаха като непрочетени  Sad  защо така  newsm78  дали не се е препълнила въпросната поща  Thinking  много неприятно. Ще се пробвам пак да пусна

# 124
  • Мнения: 1 883
Изпратих снимки на горепосочения имейл, но ми се върнаха като непрочетени 
Аз пък не получих никакъв отговор  newsm78

# 125
  • Мнения: 5 026
Хайде и аз ще пратя, сега видях,че са удължии срока. Да разбирам,че може повече от 1 снимка, така ли  newsm78

# 126
аз пратих имеил и отговор за получаване ми дойде след 2 минути  Hug

# 127
  • София
  • Мнения: 14 709
Изпратих снимки на горепосочения имейл, но ми се върнаха като непрочетени
Аз пък не получих никакъв отговор  newsm78
И на мен ми ги върнаха-два пъти пробвах.

# 128
  • Мнения: 11
някои мойе ли да ми каже на какъв адрес изпращате снимките?преисками се иаз даизпратя..благодаря предварително Heart Eyes

# 129
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
някои може ли да ми каже на какъв адрес изпращате снимките?прииска ми се и аз да изпратя..благодаря предварително Heart Eyes
Ето ти мейл: editorial@novastudios.tv срока е до 15.08.2007г.

# 130
  • Мнения: 2 332
аз пратих имеил и отговор за получаване ми дойде след 2 минути  Hug

И аз не получих никакъв отговор за получаването им...  newsm78 хъмммм

Общи условия

Активация на акаунт