Коя болница за раждане е най-добра?

  • 19 745
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 409
За мен е най-добра Токуда.Раждах там и съм адски доволна.
Много се колебаех между Шейново и Токуда,но сега не съжалявам.Следващия път пак ще е там

# 46
  • Мнения: 656
Аз препоръчвам Света София. Чудесни условия, перфектно отношение на лекарите, акушерки за пример.
Peace

# 47
  • Мнения: 103
Здравейте,аз съм нови4ка и незнам дали съм попаднала на то4ното място. Rolling Eyes Но предстои ми раждане , термина ми е на 13 март и бих искала да разбера има ли мнения за Клиниката "Д-р Щерев".По принцип ходя при тях от миналата година ,и съм много доволна.Забременях чрез инсеминация и до ден днешен продължавам да ходя при Д-р Савова-тя наистина е мн.добра.В последствие реших и да родя там , но ме интересува и мнението на другите мами ,които ве4е са минали по този път.Ще съм ви мн.благодарна ако ми разкажете с подробности! Благодаря ви! Hug

# 48
  • Мнения: 342
Аз съм доволна от Шейново. Според мен най добрата болница е болницата с добра апаратура за детето.А такава има в Там и в майчин дом ..за другите не знам.

# 49
  • Мнения: 28
здравей те ,искам да попитам майките раждали в токуда дали са пла6тали не6то или не ,за6тото аз сам се насо4ила на там но немога да разбера дали трябва да заплатя някаква сума или не .

# 50
Току-що идвам от Токуда.Цифрите са следните : нормално раждане - 800лв./задължително избираш екип/, упойка 150лв, секцио - 1000лв. Има за 200лв.пожелание неонатологичен пакет за бебето /пожелание го изследват за дисплазия и т.н./.Преглед на АГ - 30лв.

# 51
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз раждах в Правителствена болница и съм много доволна.

Сега живи и здрави мисля пак там да раждам лятото, но се колебаех и за Токуда.

# 52
Родих в Токуда и съм много доволна от всичко.
По-добре не бих могла да си го пожелая!!


# 53
Zdraveite! Predstoi mi da rajdam. Niakoi znaeli cenite v Sv.Sofia. Laughing newsm78 newsm78 Hug Simple Smile Grinning Thinking newsm78

Общи условия

Активация на акаунт