Отговори
# 60
  • Мнения: 1 461
и аз се записвам

# 61
  • Мнения: 314
Здравей Сладка хапке , имената само на едната по възрастната някъде около 50 год мисля че е д-р Чакърова ,доколкото разбрах за района на Ст.Загора тя се занимавала с тази програма .Имаше и една по - млада но нейното име не запомних . Аз не познвам педиатри в Ст.Загора с изключение на д-р Чолакова , така че не мога да ти кажа кой друг отговаря  по тази програма

# 62
  • Мнения: 6 243
Здравей Сладка хапке , имената само на едната по възрастната някъде около 50 год мисля че е д-р Чакърова ,доколкото разбрах за района на Ст.Загора тя се занимавала с тази програма .Имаше и една по - млада но нейното име не запомних . Аз не познвам педиатри в Ст.Загора с изключение на д-р Чолакова , така че не мога да ти кажа кой друг отговаря  по тази програма
Благодаря!   bouquet

# 63
  • Мнения: 314
Моля , надявам се да съм била полезна  Hug

# 64
  • Мнения: 1 427
Най-сетне-раздвижване! Така ме радват такива новини.... Grinning
Жалко, че не се класираме-твърде дърти сме!  Laughing

# 65
  • Мнения: 832
и ние се записваме  Peace

# 66
  • Мнения: 3 161
Тази седмица изследвания няма да има - д-р Попиванова заминава в командировка. Ще ви информирам за следващтаа седмица.

# 67
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Тази седмица изследвания няма да има - д-р Попиванова заминава в командировка. Ще ви информирам за следващтаа седмица.
Еееееееее! Аз мислех да се запиша за тая седмица, че после заминаваме извън София. До кога ще се провеждат изследванията всъщност?

# 68
  • София
  • Мнения: 1 043
Тази седмица изследвания няма да има - д-р Попиванова заминава в командировка. Ще ви информирам за следващтаа седмица.

Точно дойдох да питам защо никой не отговаря на телефона. Сега разбрах  Simple Smile Значи следващата седмица.

# 69
  • София
  • Мнения: 12 231
   Емем хайде и аз да се запиша, въпреки че скоро ще станем на годинка и май ще излезем от възрастовата граница..
  А за това изследване в 25-та поликлиника дали тече все още и откъде може да прочета повече, или всъщност нищо не ми пречи направо до там да се разходя  Simple Smile

Последна редакция: вт, 17 юли 2007, 15:12 от Aila

# 70
  • София
  • Мнения: 344
И аз се записвам, само на кърма сме, малко даваме папкане колкото да опита ( 1-2 ч.л. ) , просто толкова й се яде, вода и мляко от шише почти не пиеме.

# 71
  • София
  • Мнения: 12 231
    Какво става, ще има ли такова изследване от д-р Попиванова? Питам защото скоро ще одъртеем и ще станем на годинка  Wink

# 72
  • Мнения: 3 161
Ами... нещо в застой е работата покрай еуфорията около ССК 2007. Ще питам при първа възможност и ще кажа.

Общи условия

Активация на акаунт