Къде е Ани Салич?

  • 6 750
  • 93
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 417
Мира е бременна, скоро ще се жени.  Flutter

# 61
  • Мнения: 2 013
Мира е бременна, скоро ще се жени.  Flutter

Срещу Торнев ли?

# 62
  • Мнения: 6 417
Мда, през август  Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 356
за Анито Салич, знам че ако не водела новините само с Юксел, нямала да води хич и понеже нали мъжът и е някакъв си там ....

честно казано - нищо лично, ама ми писна да им гледам всяка вечер физиономиите и на двамата....

поне малка смяна от време на време

а пък където иска там да е, и тя е човек все пак

# 64
  • Мнения: 1 006
Ох, така се смях на тези писания, че си стерснах дЯтето и мъжО!

Хора, стига тая злоба, бе! Ужасно направо, вие други занимания нямате ли си?
Много грозно!
Няма да цитирам, ама съм потресена!

Нати, поздравления  bouquet

# 65
  • Мнения: 7 263
Малиии  ooooh!
Ако някои от писалите в тази тема си глътнат слюнката, ще се отровят... ooooh!


 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy

# 66
  • Мнения: 3 034
много ПМС на едно място не дава добри плодове.

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 702
И аз си мислех, че за нея не може да се намери нещо лошо да се каже, обаче можело . . .   ooooh!

# 68
  • София
  • Мнения: 1 076
Много е гнусна, миличката. Просто не мога да я понасям. Дано повече не се върне.
Ти виждала  ли си я,говорила ли си с нея,за да си извадиш извода колко е гнусна Салич?????????
И защо пък да не се върне,какво теб ли да сложат на нейно място а?

Защо пък не  Mr. Green
Изказвам си мнението, надали ти дължа точно на теб обяснение. Симпатиите и антипатиите не почиват върху разума, а върху чувствата. Неприятна ми е, противно ми е да я гледам, това дали е пълна или слаба не ме интересува. Просто е грозна, антипатична. Устата й е като на вещица и не, не се държи винаги професионално. Помня твърде много добри журналисти, дете съм на журналисти - тя е твърде далеч от журналистиката.

# 69
  • Мнения: 1 230
И аз си мислех, че за нея не може да се намери нещо лошо да се каже, обаче можело . . .   ooooh!

О, това тук е нищо...Да видите Миглена Ангелова как го отнесе  Mr. Green

# 70
  • София
  • Мнения: 2 079
Лелей!
Zanda Ksurik, ха спри се, де! #Cussing out
Не ти харесва Ани Салич - разбрахме, ама не мой с лошо да плюеш така злъч! no no
Щото тя в един момент на теб ще се изсипе, рано или късно ....
Хубава - грозна, дебела - тънка, това си е личен избор и работа на Ани. Naughty
Не моя, не твоя, не нечия друга, а само и единствено нейна! Naughty

# 71
  • Мнения: 985

Защо пък не  Mr. Green
Изказвам си мнението, надали ти дължа точно на теб обяснение. Симпатиите и антипатиите не почиват върху разума, а върху чувствата. Неприятна ми е, противно ми е да я гледам, това дали е пълна или слаба не ме интересува. Просто е грозна, антипатична. Устата й е като на вещица и не, не се държи винаги професионално. Помня твърде много добри журналисти, дете съм на журналисти - тя е твърде далеч от журналистиката.
hahaha Joy Joy Joy

# 72
  • Мнения: 1 187
Защо пък не  Mr. Green
Изказвам си мнението, надали ти дължа точно на теб обяснение. Симпатиите и антипатиите не почиват върху разума, а върху чувствата. Неприятна ми е, противно ми е да я гледам, това дали е пълна или слаба не ме интересува. Просто е грозна, антипатична. Устата й е като на вещица и не, не се държи винаги професионално. Помня твърде много добри журналисти, дете съм на журналисти - тя е твърде далеч от журналистиката.

И какво?Това ли единствено е показател за мнение?! Shocked По-добре да беше спестила тази подробност,че се излагаш.. Stop
 А аз се чудя защо първия изпит в журналистическия е  по красота.. hahaha И там гледат в устата,ама буквално! Joy
Вещици,треперете! Салич не се е отказала,тя просто е на почивка..! afwitch

# 73
  • Мнения: 1 732
Неприятна ми е, противно ми е да я гледам, това дали е пълна или слаба не ме интересува. Просто е грозна, антипатична. Устата й е като на вещица и не, не се държи винаги професионално.

 #Crazy #Crazy #Crazy

Това е мнение на една жена за друга жена.
Грозна картинка.  Tired

# 74
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
...  дете съм на журналисти - тя е твърде далеч от журналистиката.

ТИ си твърде далеч от журналистиката. Сори.


Шушон, вярно ли Мира е бременна?
Ей, в една отпуска да изляза и веднага изтървах клюката  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт