Много ми е мъчно!

  • 9 308
  • 162
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 425
...А какво добро да измисля?  Tired
Прескачай темата ... докато може.

# 61
  • Мнения: 424
''Не бе, той се е представил в ролята на жертва, видиш ли аз съм го изнасилила, че да забременея...той се дърпал-дърпал-дърпал, две години, ама...че взел и къща та спретнал за новото семейство, ей така по инерция...и се пренесъл при мен...от съжаление...''

а, предполагам, че му е било доста приятно , докато си го ''изнасилвала'' #2gunfire много ги обичам такива изнасилени и вързани  ooooh!

знаеш ли колко ми се реве от такива изказвания ''искам да съм баща, но незнам точно как ще стане'', ''искам да виждам детето от време на време''.

Съботно-неделният баща е лош вариант, ама все ми се струваше по-добър от никакъв.
Децата са жестоки, няма да и спестят нищо.
Добре де...нали не трябва да и говоря лоши неща за него...
А какво добро да измисля?  Tired

казваш й съвсем спокойно ''нашият тати още не е дошъл. някои татковци не стоят с майките и дечицата, идват по-късно да изненадат мама и тебе...нашият тати и той ще дойде'' като в ''нашия тати'' визираш някой бъдещ неопределен човек. и говориш убедително, спокойно и с усмивка, така че да разбере , че нещата са така.
няма да й говориш лошо , за да не се травмира от малка. като порасне, ще й бъде разказана просто историята без емоции и плюене и тя самата ще прецени колко много да го мрази.

# 62
  • Мнения: 1 559
Може би, защото отдавна е трябвало да изрита "този помияр", ако имаше и капка достойнство и гордост. А не да му ражда трето дете. Ама има женици, дето обичат да стоят цял живот в позата на щрауса и забравят, че голите им дупета стърчат и са удобна цел...


Бе то това едно на ръка,такъв шут в задника щях да му натиря #2gunfire,ако бях на нейно място.Но се радвам ,че господ ме е дарил с "малко" hahaha акъл за тези неща. Mr. Green

# 63
  • Мнения: X
знаеш ли колко ми се реве от такива изказвания ''искам да съм баща, но незнам точно как ще стане'', ''искам да виждам детето от време на време''.

Съботно-неделният баща е лош вариант, ама все ми се струваше по-добър от никакъв.
Децата са жестоки, няма да и спестят нищо.
Добре де...нали не трябва да и говоря лоши неща за него...
А какво добро да измисля?  Tired
Ами - аз съм решила така - ще действам както при всеки друг неприятен случай. Отговарям надве натри нещо колкото като му дойде на главичката да се сети следващия път че съм му отговорила и сменям темата. Бързичко. Сменянето на темата и разсейването смятам да ползвам и засега виждам, че работят. Децата лесно се разсейват. В момента в който зададе въпроса го забаламосваш с нещо друго, за да не се задълбава.... защото те милите и да им обясниш подробно няма и да разберат така че...

# 64
  • Мнения: 911
Съботно-неделният баща е лош вариант, ама все ми се струваше по-добър от никакъв.
Децата са жестоки, няма да и спестят нищо.
Добре де...нали не трябва да и говоря лоши неща за него...
А какво добро да измисля?  Tired
Ами - аз съм решила така - ще действам както при всеки друг неприятен случай. Отговарям надве натри нещо колкото като му дойде на главичката да се сети следващия път че съм му отговорила и сменям темата. Бързичко. Сменянето на темата и разсейването смятам да ползвам и засега виждам, че работят. Децата лесно се разсейват. В момента в който зададе въпроса го забаламосваш с нещо друго, за да не се задълбава.... защото те милите и да им обясниш подробно няма и да разберат така че...

И аз смятам, че е най-разумно да се "прескача темата" както казва Пантерчо - поне докато е малко човечето. И в никакъв случай да не се мрънка-врънка и реве докато се обяснява, че "тати" вижее...просто в друга къща. Детенце като отрасне само ще разбере, че е по-добре с един обичащ родител, отколкото с двама ненавиждащи се взаимно.

# 65
  • Мнения: 1 732
Габриел Гарсия Маркес: Колумбийският нобелов лауреат. Певец на самотата, смъртта, есента и...любовта.

• Нито един човек не заслужава твоите сълзи, а тези, които заслужават, няма да те накарат да плачеш.
• Истински приятел е този, който те държи за ръката и чувства сърцето ти.
• Най-лошият начин да ти липсва един човек е ти да бъдеш с него и да разбираш, че той никога няма да бъде твой.
• Никога не спирай да се усмихваш, дори когато ти е тъжно. Някой може да се влюби в твоята усмивка.
• Може в този свят да си само един човек, но за някого ти си целия свят.
• Не си губи времето за някого, който не се стреми да го прекара с теб.
• Може би Бог иска ние да срещаме не точните хора, докато срещнем него, единствения човек. За да сме благодарни, когато това се случи.
• Не плачи, защото нещо е свършило. Усмихни се, защото то е било.
• Винаги ще се намерят хора, които ще ти причинят болка. Трябва да продължаваш да вярваш на хората, просто бъди малко по-внимателен.
• Стани по-добър и сам разбери кой си, преди да срещнеш правилния човек и да се надяваш той да те разбере.
• Не се старай прекалено много, всичко най-хубаво се случва неочаквано.

Вижте какво открих днес.
Много ми хареса, а на вас?  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 671
Страхотно е САБИНА!!!!!!!!!!
Ето такива неща трябва по често да четем за да разберем че и ние имаме своята стойност,нищо че сме сами с децата.
Радвам се че си решила повече да не се унижаваш пред тея двамата!!  bouquet

# 67
  • Мнения: 1 023
Габриел Гарсия Маркес: Колумбийският нобелов лауреат. Певец на самотата, смъртта, есента и...любовта.

.........


хъм. е тука, с ръка на сърцето и без угризения ш кажа: аз казх ли ти?! казах ти.
ма нема кой да 4уе.
ае, опи4ай си акъла и съзнателно от тук насетне.
* мен мозъка няма да ти обяснявам на колко ми работи да измислям игри и забавления и да смятам разходи. май4инството не е извинение, а мотивация.

# 68
  • Мнения: 1 732
Габриел Гарсия Маркес: Колумбийският нобелов лауреат. Певец на самотата, смъртта, есента и...любовта.

.........


хъм. е тука, с ръка на сърцето и без угризения ш кажа: аз казх ли ти?! казах ти.
ма нема кой да 4уе.
ае, опи4ай си акъла и съзнателно от тук насетне.
* мен мозъка няма да ти обяснявам на колко ми работи да измислям игри и забавления и да смятам разходи. май4инството не е извинение, а мотивация.

Милки,  Hug

# 69
  • Мнения: 393
  Аз казвам на Георги да ми не ми говори за него(за бащата)-защото той вече 1г 6мес. не е в България,ама малкия се вижда и с другите баба и дядо и той му се обажда понякога там.Щото то глупостите край нямат-мотор щял да му купува #Crazy,хамелеон да му носи или пък змия #2gunfire #2gunfire
  Та даже не е нужно да връщам лентата-филма си е един и същ,героите-също TiredНо ако все пак Гого се заинтересува какво хубаво е имало-ами ,може би ще кажа че той е бил това нещо и това си е струвало Flutter,но няма да спестя истината защо не сме заедно-може би в по-мек вариант,но няма как на бялото да кажа черно.Той сам ще реши,когато дойде времето,а до тогава просто не искам да го коментирам Naughty Naughty!!!
   

# 70
  • Мнения: X
• Може в този свят да си само един човек, но за някого ти си целия свят.

и на всичкото отгоре точно в този момент от живота си имаш един такъв човек, пък макар и не точно този, който ти се иска да е....

# 71
  • София
  • Мнения: 4 493
• Може в този свят да си само един човек, но за някого ти си целия свят.

и на всичкото отгоре точно в този момент от живота си имаш един такъв човек, пък макар и не точно този, който ти се иска да е....
Но все пак е ЧОВЕК и то такъв който няма да те нарани по най-жестокия начин /като те изастави/, а такъв на когото колкот повече любов дадеш, двойно ще ти я върне и то в най-чистият й вариант /и без задни мисли/. Просто защото децата обичат безусловно  Peace Hug

# 72
  • Мнения: 424
сабина, така ми харесваш  Hug

''Най-лошият начин да ти липсва един човек е ти да бъдеш с него и да разбираш, че той никога няма да бъде твой. ''

да. това наистина е нечовешка болка. да стоиш на 2 см от него и да виждаш само пустош през очите му отвътре. Sad

# 73
  • Мнения: 920
Не се разстройвай толкова. Хванала си го в неподходящ момент, явно лъже жена си.
От делата няма смисъл, посочили са ти причините - особено това за излизане в чужбина.
Издръжка кой знае каква няма да получиш.
Но не го оставяй на мира. Искай му пари. Ако има секретарка, обади се на нея.

А това за съпругата - въпрос на възпитание. Повечето знаят позицията ми, но не бих си позволила да крещя простотии, особено когато става дума за дете. Ще, не ще това дете го има. Да крещи на мъжа си.

# 74
  • Мнения: 1 732
А това за съпругата - въпрос на възпитание. Повечето знаят позицията ми, но не бих си позволила да крещя простотии, особено когато става дума за дете. Ще, не ще това дете го има. Да крещи на мъжа си.

Ми аз не съм очаквала да ни обсипе с любов...и двете...
Ама това бълване на грозни думи и обиди за детето  Tired
Може би, защото от опит знае, че най-боли за дете. Де да знам.
Или от безсилие и злоба.
Или пък просто, защото е разбрала, че нищо вече няма да е същото...

Общи условия

Активация на акаунт