Много ми е мъчно!

  • 9 303
  • 162
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X

Но не го оставяй на мира. Искай му пари. Ако има секретарка, обади се на нея.

Laughing хихи - ми да - що не - подкрепям с две ръце

От безсилие е. Всяка слабост е от безсилие /тафталогия/ - а агресията - тя си е слабост отвсякъде. А крещенето си е агресия. Простичко е. Радвай се, че не си на нейно място, и се опитай никога да не попадаш - това е извода за мен. Горката жена.
Пак ще кажа - ти ще си стъпиш на краката, но твоето дете ще бъде в сънищата им винаги - и тях ще преследват призраците. Тъжно. За тях - не за вас. Явно дълбоко им бъркате някъде.

# 76
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Сабина, моля те не затъвай в това блато.. Знаеш може би, че историята ми е малко сходна с твоята.  Това изречение с раненото животно ми е до болка познато и го разбирам.
Но животът се обръща на 180 градуса и мечтите ти се превръщат в твои врагове, защото ......се сбъдват.
Казвам ти - не се занимавай с тях! Гледай си детето, намери си работа, срещни се с нови хора и животът ще ти предложи всичко от което имаш нужда, ти само трябва да го видиш. Ще се успокоиш, ще намериш пътя си, ще се почувстваш жена, щастлива жена... И знаеш ли какво ще стане? Мухльото ще се появи на пътя ти и ще те моли, както ти него сега! Защото енергията не се губи, всичко се връща. Говоря ти го от моя собствен опит. На път съм да си оправя живота с човек, който ме обича, държи на детето ми и който знае какво означава семейство. А БНД какво направи? Реши, че не може без мен, развежда се! Сега!!!!!! Защо????? За да направи нещастни и законните си деца. Дори и с цялата си наглост ме пита не искам ли да си ги гледаме и трите - неговите и нашето!!!!! И друго - щял да ме чака, досега аз съм го чакала, сега той ще ме чака!!! Е няма що.... латиносериала е безумен.
Та така, извини ме, че се отклоних, но мисля че това е сценария и при теб. Просто се усмихни и се отвори за човек, който ще изтрие мъката в сърцето ти и се подготви да бършеш сълзите на БНД след това.   bouquet

# 77
  • Мнения: 1 732
А БНД какво направи? Реши, че не може без мен, развежда се! Сега!!!!!! Защо????? За да направи нещастни и законните си деца. Дори и с цялата си наглост ме пита не искам ли да си ги гледаме и трите - неговите и нашето!!!!! И друго - щял да ме чака, досега аз съм го чакала, сега той ще ме чака!!! Е няма що.... латиносериала е безумен.

 #Crazy #Crazy #Crazy
Божееее, тези мъже са тотално изперкали.
Нямам думи  Tired

# 78
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Затова ти казвам - запази си психиката, защото нищо не е тотално и завинаги. Ти трябва да подредиш собствения си живот, за да можеш после само да гледаш "сериала" и да си казваш - и аз за какво толкова ревах??!!!
Запази си психиката и вярвай в живота и съдбата, защото всичко е предпоследно.
Той сега в момента е свикнал с мисълта и с енергията, която му даваш тормозейки себе си. В момента в който спреш да се занимаваш с него и с тях изобщо, на него ще почне нещо да му липсва в пейзажа. И пак ще иска да се набърка в живота ти. Но незнам дали за добро. За себе си също незнам.
Желая ти сила и късмет.  bouquet

# 79
  • Мнения: 920

Но не го оставяй на мира. Искай му пари. Ако има секретарка, обади се на нея.

Laughing хихи - ми да - що не - подкрепям с две ръце

 

Аз така практикувам от 1 момент, в който спряхме да си говорим с бившия. И да видиш как става на мига - няма закъснял, няма забравил.

# 80
  • Мнения: 920
А това за съпругата - въпрос на възпитание. Повечето знаят позицията ми, но не бих си позволила да крещя простотии, особено когато става дума за дете. Ще, не ще това дете го има. Да крещи на мъжа си.

Ми аз не съм очаквала да ни обсипе с любов...и двете...
Ама това бълване на грозни думи и обиди за детето  Tired
Може би, защото от опит знае, че най-боли за дете. Де да знам.
Или от безсилие и злоба.
Или пък просто, защото е разбрала, че нищо вече няма да е същото...

И аз не очаквам да ви обсипе с любов. Но след като благородно е простила, трябва да приеме и фактът, че има дете. Не може така да зачеркнеш 1 дете. Особено когато си майка.

# 81
  • Мнения: 1 732
И аз не очаквам да ви обсипе с любов. Но след като благородно е простила, трябва да приеме и фактът, че има дете. Не може така да зачеркнеш 1 дете. Особено когато си майка.

Мадам, ми явно може...По-лесно е да се правиш, че си забравила. Че няма такова дете.
Не знам вече. Дано да е за добро!

# 82
  • Мнения: 424
''По-лесно е да се правиш, че си забравила''

от това правене, мислиш ли , че има 1 спокойна нощ за психиката й  smile3508 bash box

# 83
  • Мнения: 1 732
''По-лесно е да се правиш, че си забравила''

от това правене, мислиш ли , че има 1 спокойна нощ за психиката й  smile3508 bash box

Абе не знам нейната психика каква е, но щом успя да износи и роди едно живо и здраво бебенце, си е добре жената...
А моето бебе се роди с хиляди проблеми...На косъм...
Та кой ли има проблеми с психиката?  Thinking
Има такива хора. С желязна психика.
Не реват, не се тръшкат, не вземат успокоителни и антидепресанти.
Кво пък?

А и честно казано не искам тя да страда.
Него да го гризе съвестта!
Него!  #Cussing out

# 84
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Остави го Него! Той си се вари в неговата си супа и така ще бъде.. Гледай себе си и детенцето си, защото бъди сигурна, че съдбата е приготвила за тебе нещо далеч по-добро, а за него се съмнявам!!
Теб няма за какво да те гризе съвестта и това е по-важно, ти си до детето ти. Пази нейното спокойствие, защото я си представи, че беше при вас и ви тормозеше денонощно, по-добре ли щеше да ви е?? Винаги мисли, че има и по-лошо. А по-доброто при тебе предстои, сигурна съм. Hug

# 85
  • Мнения: 424
''Гледай себе си и детенцето си, защото бъди сигурна, че съдбата е приготвила за тебе нещо далеч по-добро, а за него се съмнявам!!''

много хубаво казано  smile3521

# 86
  • Мнения: X
И аз не очаквам да ви обсипе с любов. Но след като благородно е простила, трябва да приеме и фактът, че има дете. Не може така да зачеркнеш 1 дете. Особено когато си майка.

Мадам, ми явно може...По-лесно е да се правиш, че си забравила. Че няма такова дете.
Не знам вече. Дано да е за добро!
Ами разбира се, че ще е за добро. Детето ще ти служи като цедка за идиоти. Помисли добре върху това. Поне първа цедка. Пак е улеснение някакво.  Thinking

# 87
  • Мнения: 1 732
И аз не очаквам да ви обсипе с любов. Но след като благородно е простила, трябва да приеме и фактът, че има дете. Не може така да зачеркнеш 1 дете. Особено когато си майка.

Мадам, ми явно може...По-лесно е да се правиш, че си забравила. Че няма такова дете.
Не знам вече. Дано да е за добро!
Ами разбира се, че ще е за добро. Детето ще ти служи като цедка за идиоти. Помисли добре върху това. Поне първа цедка. Пак е улеснение някакво.  Thinking

Ахам.  Mr. Green
Ма и тогава гаранции няма. То за нищо няма де...
Първата цедка е добро начало...Ама понеже кафето все още е с преобладаващ горчив вкус ("Арабика"), предпочитам засега студен чай!
Каси,  Hug

# 88
  • Мнения: 5 468
Няма защо да му звъниш на него. Иди при адвокат и заведете дело за издръжка. Той трябва да си поеме отговорността за детето, което е направил. А и парите няма да са ти излишни при отглеждането му. Да ти е живо и здраво.

# 89
  • Мнения: 5 468
Защо бе? Защо?
Тя си е сложила розовите очила и хал хабер си няма, че той се обаждаше да пита как е детето му. Че сме се срещали многократно. Че помага финансово.
Мисли си, че сме преустановили всякакъв контакт още от бременността ми.
Той лъже. А тя вярва.
Постоянно и непрекъснато.
Може би просто иска да му вярва, защото има 3 деца с него... и са щастливи заедно.

Общи условия

Активация на акаунт