Много ми е мъчно!

  • 9 310
  • 162
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 863
Сабина, никога не забравяй, че простотията ходи по хората, не по гората.. като гушнеш тази идея света ще стане напълно разбираем.... Така те харесвам, вдигаш си главата и продължаваш напред- не си ти да срамуваш ил ида се притесняваш.... тая "чест" се пада на онзи щастливо женения. Hug

# 106
  • Мнения: 424
''щастливо женения''
 newsm62

той е и силно изнасилен ( по желание  newsm78) , и много изтормозен видиш ли от Сабина ( толкова изтормозен, че пече ту едната, ту другата кълка на почивката , докато тя опъва за детето му...) но- всякакви индивиди . #Crazy

мисля че и аз реших да се изплюя върху цялата гадория , която ме удави тука и поосвестиме ли се малко с бебото , него, чантата и дим да ме няма . и без това няма какво да правя тука,по-добре да си подредим живота някъде на чисто. newsm78дай боже  Praynig

# 107
  • Мнения: 920
Сабина, по-спокойна ли си след тази тема?

Тук четат много хора, не забравяш, нали?
И това не е в твоя полза...

Това не го разбрах.

# 108
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Сабина, по-спокойна ли си след тази тема?

Тук четат много хора, не забравяш, нали?
И това не е в твоя полза...

Това не го разбрах.
Ами това да не е "щастливо омъжената"???  newsm78

# 109
  • Мнения: 1 732
Сабина, по-спокойна ли си след тази тема?

Тук четат много хора, не забравяш, нали?
И това не е в твоя полза...

Това не го разбрах.
Ами това да не е "щастливо омъжената"???  newsm78

Ха-ха, не е... Mr. Green

# 110
  • Мнения: X
Щом са "щастливи заедно" - кво прави той при други жени. Или може би само в нейните очи са " щастливи заедно"
Понякога след дълъг брак, се случва човек да залитне. Да изневери, да се увлече по друг. Това не означава, че бракът му е нещастен, че не обича човека до себе си. Понякога един безобиден флирт може да прерастне в ефирна любов, която вече не присъства в монотонното ти ежедневие, но бързо отминава... няма общо с обичта. Това е.
ОК - ама да не лъже другата страна с дежурното "Ние с нея секс не правим от ... 2 години .. примерно" или "Заедно сме само заради децата" и ред други дежурни - ОК? Нека всичко е ясно и точно и без никакви бебеправения и аз се разделям с нея - събирам се с тебе - тормоз на нея и на тебе и ред други бляяяхххх

# 111
  • Мнения: 1 425
ОК - ама да не лъже другата страна с дежурното "Ние с нея секс не правим от ... 2 години .. примерно" или "Заедно сме само заради децата" и ред други дежурни - ОК?
Шараните на такава стръв се ловят - съответно такава се използва.

# 112
  • Мнения: 1 732
ОК - ама да не лъже другата страна с дежурното "Ние с нея секс не правим от ... 2 години .. примерно" или "Заедно сме само заради децата" и ред други дежурни - ОК?
Шараните на такава стръв се ловят - съответно такава се използва.

Аааааа, моля-моля!
Имам претенцията да съм поне това :



Езерна пъстърва/Ниагарски водопад  Mr. Green

# 113
  • София
  • Мнения: 4 493

Диони, ако четеш тук, пу за Вяра калинката от сайта на Комо!  Laughing

Всъщност, май моята лична драма приключи. Сърцебиенето ми също.
Дайте да пием по бира, а?  Wink

Не само калинката е за Вяра, ами и всичко което ти хареса  Wink
  bouquet, моята девойка направи коментар, че това били"супер бебешки неща", а пък тя нали е супер голяма  ..................   

Така вече ми харесваш Hug, начертай си план /в отношенията си с ония/ и строго го следвай - но без излишна гордост  Peace

# 114
  • София
  • Мнения: 4 493
Сабина - това че първият път сме се вързали и сме лапнали като шаранчета не значи че все така ще е

Последна редакция: чт, 19 юли 2007, 14:42 от dioni

# 115
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Много ми е мъчно,че пак е събота и аз пак съм така самотна и тъжна!!! newsm45

# 116
  • Мнения: 424
Много ми е мъчно,че пак е събота и аз пак съм така самотна и тъжна!!! newsm45

не се отчайвай . 1 самотна майчица така е стояла самотна и се е чудела кой път да захване от отчаяние , докато не почнала да пише...разни измислици, за да отпуска съзнанието си , една невзрачна самотна майка. след време измислиците, наречени ''Хари Потър'' се превръщат в нечуван бестселър , а щастието меко казано се усмихва на жената  Grinning така че надежда винаги има, важното е да вярваме  Hug

# 117
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Благодаря ти Самодива,имах нужда точно от това  newsm51  А Хари Потър го гледам и чета заедно с моят син и съм му голям фен  smile3534 smile3529

# 118
  • Мнения: 424
ето, талантът на майката стига навсякъде  Party

# 119
  • Мнения: 1 732
Още ми е мъчно, момичета... Sad
Налага ми се септември-октомври да се върна на работа в София, а не мога да взема Вяра с мен.
Мисля, че все още дори не го осъзнавам напълно. Как ще си оставя детето? Как ще издържам да не я виждам по цяла седмица? Ще си справят ли родителите ми? Как ще и се отрази липсата ми?

Общи условия

Активация на акаунт