ИМАМ DIPHERELINE

  • 4 681
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 868
Мерси, другия четвъртък е деня Х!

# 31
  • Мнения: 223
Давам ти тел за връзка за диферелина на лични ти пратих на едно момиче

# 32
  • Мнения: 223
Ако тя няма аз ше ти дам след 3 дни! Успех!

# 33
Току-що се обадих.Проблемът е,че не съм от софия

# 34
  • Мнения: 223
това не е проблем, има пощи и други начини никави проблеми , аз също сам от София!няма страшно , кога ше ти я слагат?

# 35
Вначалото на другата седмица

# 36
  • Мнения: 223
нямаш много време, разбра ли се с момичето?

# 37
  • Мнения: 223
Вначалото на другата седмица
Ампулата пътува към теб!Пиши като дойде!Успех!

# 38
  • София
  • Мнения: 2 381
Внимавайте с температурата на транспортиране. Да не е повече от 25 градуса.
Хайде, дано Аничка си получи ампулата и да мине с колкото се моге по-малко от това лекарство.  Praynig

# 39
  • Мнения: 223
Куриерската фирма е предупредена, не само за температурата , но и , че е чупливо,,,Малко ги засилих  нещата , та да внимават повече!

# 40
  • София
  • Мнения: 2 381
Правилно си постъпила.  Peace

# 41
вече я получих.БЛАГОДАРЯ!

# 42
  • Мнения: 223
Хубаво е като си помагаме взаимно!Дано касата побърза , но ако ти се налага пиши пак!Късмет

# 43
  • Мнения: 223
Аничка , сложи ли я...как се чувстваш, пиши .Искам да те питам , не се ли притесняваш , че може да не ти дойде после?(писахме си в темата за единия яйчник)какво казва твоя доктор по въпроса?

# 44
днес сутринта ми поставиха диферелина.В третият ден от цикъла съм.Притеснява ме това,че по време на цикъла кървенето е слабо и е само 2 дни,като на третия е почти никакво.Преди операцията също бешеи такова и си мислех,че сега ще е по-обилно.Надявамсе да се оправи всичко това след инжекциите.Дано само да не съм закъсняла с тях.Това е вторият ми цикъл след операцията.Вие как мислите?С докторът,който ме оперира не съм говорила,защото съм на контролен преглед на 07.11.мисля,че не трябва да има проблем,т.е. въобще да не ти дойде ци
къла.Големината на яйчника е без значение,важното е ,че го има!
А вие правихте ли си някакви изследвания,както пише в листовката?

Общи условия

Активация на акаунт