АВГУСТ месец не дочака на 07.07.07 то изплака

  • 10 216
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 23
ЧЕСТИТО НА МАМА ЕЛИСЕЕ!!!! БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА МАМА И МАЛКАТА ГОСПОЖИЦА!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Леле ,почна се ,ама много рано ,нали чак август -утре си стягам и двете чанти  Grinning
Мамо Малейна -ами ти си направо като манекенка ,колко си качила до сега ? Стаята на баткото е много свежарска  Peace
Чакаме още новини за мама Елисее и стискам палци на марианамама ,ама както е тръгнало май някой ще я изпревари Heart Eyes

Целувки и лека вечер ,не се шашкайте и умната с кекса и прахосмукачките ,все пак трябва да ви останат и сили за раждането  Hug

# 286
  • Мнения: 3 595
Дано и при Марсиди и inedica мине леко раждането! Ако някой ги чуе желая им много късмет!
aunt Ogg много ме развесели с историята в болницата  Mr. Green
Гита гласувани сте  Heart Eyes
Малейна чудна стаичка сте спретнали  Heart Eyes Много сте хубави с бебчо  Hug
марианамама и на теб не ти е останало  Hug Искам и азззззззззззззз  Mr. Green

# 287
  • Мнения: 1 854
4естито мом4енце на Di83 и моми4енце на Elisseee.Пьрвата двойка на форум4ето Heart Eyes.Да са здрави, послушни и отраснат безгрижни и щастливи  bouquet
Аз сьщо имам болки като менструални и акушерката ми каза, 4е били подготвителни контракции.Понякога са придружени сьс втвьрден корем.Напоследьк много ми вкаменясва корема Mr. Green, но не винаги усещам болка.Явно си е 4аст от бремеността на този етап.
За продуктите на "Медела" 4увам само позитивни коментари.И аз ще имам такава помпа от една приятелка, а отделно си взех и подпльнки за попиване на млякото в сутиена, след раждане(така ли се казват), пак на Медела.
Gera, много неприятен инцидент.Добре, 4е има време до раждането и ти пожелавам да се вьзстановиш напьлно, за да можеш да си стьпиш на краката бьрзо, както се казва  bouquet
Димяни, пратих сестра ми в Люлинския магазин и са ми купили апарат4ето против комари с ултразвук, но са имали само на батерии.Мисля, 4е са платили 25 лева.В магазин4ето имало много сладурски бебешки неща, взели са ми някаква бонбонска пелена и дрешки, а отделно са им дали безплатни брошурки и книжки за бебета.Много ти благодаря за информацията Heart Eyes
bob4enka и аз напоследьк "пресьхнах", но така ми е по-комфортно, отколкото нещо да ми е мокро и да се притеснявам за някоя инфекция.Аз днес си правих хидро-масаж на перинеума с подвижния душ..хихихи.Още не сьм си правила такьв като твоя рь4ен с олиото.
malejna, много ти е грациозно корем4ето, а стаи4ката ти е много приятна.И аз си взех сьщите платсмасови кутии с капак, на колелца.
На вси4ки мами сьс секцио пожелавам вси4ко да мине добре и по план!

Днес споделих на консултацията, 4е бебето ми хьлца всеки ден поне по 4-5 пьти и поне с продьлжителност 5-8 минути, но ми казаха, 4е било нормално.Има ли други с такива хьлцащи животинки като мен Grinning?

Още не сьм запо4нала да пера, но се 4удя на колко градуса и на пьлна програма ли?Мисля да ги пусна на 30 градуса и на кратка програма.

Лека ве4ер и сьнища изпьлнени с усмивки Hug

# 288
  • София
  • Мнения: 5 721
Oффф... аз сега излизах че ми се ядеше нещо Simple Smile плодче Simple Smile и си купих сега ще си изтодя и ще си легна доволна!  Mr. Green
А за контракциите няма да ви говоря колко са сега като се раздвижих малко повече..... ooooh! и са от болезнените и са на 15 мин. така ми стяга че ми спира въздуха  Crazy
Като легна се надявам да отминат! Лека на всички!  Hug

# 289
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
лека ве4ер на вси4ки!
gera да георгиев ще ме оперира,сега се 4удя за упойката,но има време да взема решение.
стискам палци на беб4ето на eliseee бързо да порастне,то и аз съм се родила 1900,но сега каква жена съм....а вмомента пове4е съм хипопотам,отколкото жена,но се надявам скоро да съм във форма.

# 290
  • Мнения: 1 216
Оранжево небето, аз днес имах случка с хълцане. Чета приказка на Дамян за следобедния сън, а човекът - хълца. След минутка усетих, че и бебочко хълца в тумбака. Така и двамата младежи хълцаха гушнати  в мен .Беше от тези моменти, дето времето спира за миг. Лека нощ!!!

# 291
  • Мнения: 3 595
Оранжево небето, пера на 30-40 градуса на кратката програма.

Шоши много нежно прозвуча Heart Eyes Кога и Елито ще почне да се гушка  Rolling Eyes

# 292
  • Мнения: 287
Честито на Елисее!Да е жива и здрава малката Цвети!Бързо да наддаде и да се гушкат скоро вкъщи! newsm51
Оле , с тези 2 теми изгубих цял ден ,докато вляза в час!  Crazy
Абе ,мами ,видяхте ли колко сте лоши ,като я наро4ихте Гита за първа сред родилките!Знаех си ,4е така ще стане. Crossing Arms Няма нищо по-изнервящо от това да преносиш.Не съм го изпитвала ,но съм много нетърпелива по природа и знам ,4е това би ме влудило!!!Моето плажуване в момента е най-добрата ми терапия! Peace Затова ,Гите ,те съветвам да не се тормозиш с изкачване на стъпала и всякакви други мъ4ения ,ами помоли мъжа си да си "губите времето" по най-приятния начин-ходете на кино ,ресторант ,правете разходки ,обичайте се! Heart Eyes Но няма смисъл да мислиш постоянно за раждането-имаш 12 дни до тогава,все пак! След това ве4е може да се притесняваш и да прибягваш до методи от инквизицията! Mr. Green Ама сега-толкова е рано!!! Simple Smile
Гласувах и аз за Танти-снимката е жестока!!! Peace
Гера ,това е ужасно ,което ти се е слу4ило ,обаче е уникално!!! Grinning Ако тръгнеш да раждаш с шината на крака,ще си знаменитост в болницата! Laughing А и това ще направи бременността ти незабравима и малко или много забавна! PartyНадявам се не изпитваш болки! Hug
Лолии и аз ще раждам в АГ-то при д-р Георгиев (като Франито).Утре ще се виждам с него да уточним датата на секциото.Кажи ,ако искаш нещо да го питам.
Относно неразположенията- ве4е втори ден ми се гади по обед и умирам за сън! newsm78 С апетита съм много скарана...Мисля ,4е е от жегите!
Май исках още да пиша ,но от толкова про4етена информация зациклих! Crazy
Малейна ,страхотно изглеждаш!Пу-пу!И стаята е много яка!Браво!На колко годинки е малкия?

# 293

Общи условия

Активация на акаунт