Дайте съвет:за вечно недоволен мъж

  • 11 194
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 473
Защо изобщо му обръщаш внимание? Каквото и да ми каже от едното влиза от другото излиза. Като нищо не правиш защо яде вечер, пък и крем-карамел ще му правиш. Много му угаждаш това ти е проблема. Мрънкай че си изморена, че много ти тежи това и онова, че имаш нужда от помощ. Аз не мога да ти се начудя как така сама ще правиш кисели краставички. Никога няма да ги направя сама, никога. Ти сама се нагърбваш, а пък чакай някой да ти го признае. Няма такъв филм. Мъжете смятат, че за всичко сме длъжни - да гледаме децата, да ги възпитаваме, да вършим всичката домакинска работа, да им слугуваме и прочие, но не са познали. Моят мъж върши почти всичко заедно с мен.

# 46
  • София
  • Мнения: 903
В такива моменти се обявява безсрочна ефективна стачка Mr. Green
Методът работи. Винаги  Peace

Подкрепям напълно.  Peace

# 47
...И най-важното е че ще доставяте удоволствие най-вече на себе си, защото ще избирате ВИЕ. А това е сериозен знак за съпруга ви, че вие сте едно своенравно същество, при което никога не се знае какво ще измисли следващата седмица - не е толкова безопасно да се вдигат джангъри.  Wink
Много добре казано!  Praynig

Също нещо, което беше казано по-горе - вършене на работата пред него. Моят мъж изобщо не е такъв мрънкалник, но от време на време му показвам, че върша домакинска работа. Като усетя, че се прибира, заставам на мивката и почвам да мия. Като не пропускам да вметна най-небрежно, че съм измила цяла камара съдове и прибори.  Laughing Laughing Иначе ще приема за даденост, че в мивката никога няма мръсни чинии.  Naughty А иначе той редовно си ме бъзика, че съм била най-мързеливата жена на света.  Laughing Казвам му 1. да е гледал, когато е трябвало и 2. не съм прислужница.  Laughing Laughing И в същото време и аз умирам от смях.  Laughing

# 48
  • Мнения: 725
Като усетя, че се прибира, заставам на мивката и почвам да мия. Като не пропускам да вметна най-небрежно, че съм измила цяла камара съдове и прибори...
този номер и аз го правя Peace
сега прилагам мн ого такива тактики
още като се вьрне започвам --ськровище, злато мое и др.
важното артистка да си ,от скандали файда н яма

# 49
  • Мнения: 1 564
Спри да му угаждаш! Удивително е колко бързо схващат намека Mr. Green
Peace Peace Peace

# 50
  • Мнения: 901
Мъжът има нужда да вижда как се върши работата, правя всичко в негово присъствие.
Както вече писах, от известно време и ръб на боксерките му правя в негово присъствие - много неудобно се чувства, но каквото повикало - такова се обадило.

Общи условия

Активация на акаунт