ТРЕТИ КОНКУРС ЭА ГРИМ-ГЛАСУВАЙТЕ!

  • 6 518
  • 193
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 455
Аз знам кога се разместиха,но понеже не знам как да я преместя се надявах на някоя колежка да помогне Thinking
Затуй ще ви замоля ако някой знае как да ми я премести.
Обещавам един глас от мен за него Whistling

# 106
  • Мнения: 1 202
Ох много е трудно да избереш  Thinking кой е по-хубавият грим , защото всички са се справили добре !  newsm10
Но все пак гласувах за djesmin , valkata_78 и  karmen .   newsm74

# 107
  • Smallville
  • Мнения: 994
Аз знам кога се разместиха,но понеже не знам как да я преместя се надявах на някоя колежка да помогне Thinking
Затуй ще ви замоля ако някой знае как да ми я премести.
Обещавам един глас от мен за него Whistling
Готово,преместих ти я,какво да те правя,нали си ми фаворит Hug  bouquet

# 108
  • Мнения: 1 941
Момичета, да решим какво правим в случай, че има участнички, които са събрали еднакъв брой гласове. Говорим за първите места. Защото, така като гледам някои от момичетата се движат с равни гласове още от самото начало, може и така да финишират!!!

# 109
  • Мнения: 4 371
katyadjin, valkata_78, mimscheto
Това е моят избор!

# 110
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Момичета, да решим какво правим в случай, че има участнички, които са събрали еднакъв брой гласове. Говорим за първите места. Защото, така като гледам някои от момичетата се движат с равни гласове още от самото начало, може и така да финишират!!!

Ще процедираме като в Биг Брадър- ще чакаме един процент разлика Joy

# 111
  • Мнения: 1 941
Да, ама анкетата мисля, че автоматично спира след като измине времето, което й е зададено...

# 112
  • София
  • Мнения: 1 481
Какви красоти  Flutter
Гласувах!

# 113
  • Мнения: X
Гласувах. Peace
Мисля ,че не ередно да казвам за кого, но все пак ще кажа. Mr. Green
Карчева и karmen{}.

# 114
  • Мнения: 1 668
Да, ама анкетата мисля, че автоматично спира след като измине времето, което й е зададено...

спира, спира, ама като сам обаркала и съм пуснала анкетата чак до четвъртък ooooh! сега какво да правя неще да се смени Whistling аэ мога да я спра когато поискам иначе вие кажете кога, по-рано ли или чак в четвъртак Peace

# 115
  • Мнения: 1 101
Карчева и valkata_78  newsm74

# 116
  • Мнения: 2 673
ХАРЕСВАТЕ МИ ВСИЧКИ!!!

гласувах за Карчева

# 117
  • Мнения: 1 455
Готово,преместих ти я,какво да те правя,нали си ми фаворит Hug  bouquet
Хиляди  lovekiss
Много благодаря Blush    bouquet

# 118
Аз съм съгласна днес да се приключи гласуването,щом така е зададено в обявата.Вие кажете съгласни ли сте?

# 119
  • Мнения: 36 088
Да, ама анкетата мисля, че автоматично спира след като измине времето, което й е зададено...

спира, спира, ама като сам обаркала и съм пуснала анкетата чак до четвъртък ooooh! сега какво да правя неще да се смени Whistling аэ мога да я спра когато поискам иначе вие кажете кога, по-рано ли или чак в четвъртак Peace

с молба към мод да я оправи няма ли да стане?

Общи условия

Активация на акаунт