ТРЕТИ КОНКУРС ЭА ГРИМ-ГЛАСУВАЙТЕ!

  • 6 504
  • 193
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 5 140
Гласоподадох се и аз.

# 121
  • Мнения: 447
Много добре сте се справили всички   bouquet
Моят фаворит е Карчева

# 122
  • Мнения: 19 326
този път битката е много оспорвана  Grinning

# 123
  • Мнения: 3 782
този път битката е много оспорвана  Grinning
Освен,че битката е оспорвана, гледам и добър бизнес се върти с пуканките, както и в ена друга тема Wink

# 124
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
този път битката е много оспорвана  Grinning

Кво говориш... дайте да е днес финала, че това напрежение не се издържа Mr. Green
Този път наистина яко се размиха гласовете, но така пък има по-голяма тръпка Peace

# 125
  • Мнения: 1 668
този път битката е много оспорвана  Grinning

Кво говориш... дайте да е днес финала, че това напрежение не се издържа Mr. Green
Подкрепям Peace

# 126
И аз!Искам да има 4-5 първи места обаче,да има работа за кошничката Wink

# 127
  • София
  • Мнения: 5 289
Здравейте момичета,да ви се похваля вече съм кафява със странни кичури,но все пак мисля че добре изглеждам.Надявах се на по светли тонове,но с мойта чернилка се бориха бая и това е най-доброто което можеше да се получи.Ще кача  снимки после да ме скивате. LaughingРадвам се,че се оттървавам от черният цвят. Grinning
Валка извинявай мислех че тогава е станало разместването,понеже тогава го забелязах,но явно съм се объркала.  bouquet

# 128
  • Мнения: 1 668
каэвайте в колко часа да я спирам Hug

# 129
  • Мнения: 1 668
Здравейте момичета,да ви се похваля вече съм кафява със странни кичури,но все пак мисля че добре изглеждам.Надявах се на по светли тонове,но с мойта чернилка се бориха бая и това е най-доброто което можеше да се получи.Ще кача  снимки после да ме скивате. LaughingРадвам се,че се оттървавам от черният цвят. Grinning
Валка извинявай мислех че тогава е станало разместването,понеже тогава го забелязах,но явно съм се объркала.  bouquet

снимки, снимки,снимкииии Simple Smile

# 130
И аз чакам Карчева да я видя каква се е скопосала.Наистина кажете в колко часа да се спре анкетата,да няма после туй онуй.

# 131
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
Оставете финала за четвъртък. Може да има хора, които още не са видели темата. Все пак е отпускарски сезон.

Що се отнася до първите 2, ако няма 1% разлика, предлагам да се зададе нова тема само за тях, с по-къс срок и така...

# 132
  • София
  • Мнения: 1 775
Гласувах, но много ме затруднихте  Simple Smile.

# 133
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Аз съм за финал днес. В 22.00 например може да се приключи анкетата ако сте съгласни и ако има участнички с еднакъв брой гласове що пък да не си поделят наградата... нали не е парична, че да драпаме със зъби и нокти за победата Laughing

# 134
  • Мнения: 3 782
Карчева, няма търпение да видя снимките Wink Така катко го описваш звучи много добре, ама наистина си представям каква борба е била с това черното. аз хем съм с кестенява коса, ама тези кичури ги чаках повече от час и накрая пак бяха руси. А аз исках пепелни.
Е, оставете анкетата поне до утре, нямата търпение,но наистина не всички са успяли да видят още темата.

Общи условия

Активация на акаунт