Българска козметика

  • 10 930
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 672
Единственото нещо от бг козметиката, което използвам е тоалетно мляко.

# 91
  • Мнения: 144
Аз от няколко години вече ползвам крем за лице на Арома с Q-10 (на 41 г. съм) . Навярно нямаше да обърна внимание на въпросните кремове и въобще на гамата от козметика за лице, ако брат ми не работеше там. Той ми препоръча марката, прави се по френска технология с френски продукти. Моята кожа е чувствителна много и винаги съм имала проблеми с избора на козметика. И скъпи съм си купувала (от около 30-50 лева), но някои мазни, от други - обриви, а от Арома-та - никакви проблеми. До ден-днешен, вече 6 години. Хидратиращ, лек, за каквато кожа си поискаш. Много съм доволна. Не са скъпи, но и да бяха, пак от тази марка щях да си купувам.
На Дева (Рубелла) ползвах крема против стрии докато бях бременна. Нямам нито една. дали от крема или от друго, не знам. Антицелулитния не съм ползвала, но започвам от тази седмица да го тествам и него.
Това е. Има и хубава българска козметика, факт.

# 92
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Аз от няколко години вече ползвам крем за лице на Арома с Q-10 (на 41 г. съм) . Навярно нямаше да обърна внимание на въпросните кремове и въобще на гамата от козметика за лице, ако брат ми не работеше там.

А как се казва брат ти, може и да го познавам?  Simple Smile

# 93
  • Мнения: 4 358
Момичета като чета тук какво сте написали  не знам къде ми е бил умът. На младини нямах проблем с кожата ,но сега едни пъпки Mr. Green . Веднага ще си купя крем Бочко на път за вкъщи.Много добре ми действа, но от толкова реклами направо го забравих него. Купих си сега На Гарниер новия продукт 3 в 1, но нещо на мене май много силен ми идва.  bouquetМерси за подсещането за Бочко.

# 94
  • Мнения: 310
Бъни, в какъв смисъл силен? Мен ме налегнаха едни вътрешни пъпки и мислех от него да взема. Кожата ми е доста суха и твоето определение "силен" ме стресна. Ефект има ли поне?

# 95
  • Мнения: 773
а какво ще кажете за Регал,има ли някои който е ползвал нещо от тази фирма

 Крем за ръце и лице си купувам най редовно. сега съм си купила от новата серия с бадеми, крем за лице, за ръце и пондхпанваща маска за лице. ще се похваля след няколко дена. Laughing
 На Арома също много ги харесвам продуктите. На мама бях купувала Q10 и каза, че е страхотен, изчистил и всички червени петна по лицето.

# 96
  • Варна
  • Мнения: 563
и аз мн харесвам крема Бочко Simple Smile ползвам и този лосион за тяло на Българска роза и съм мн доволна от него: http://img524.imageshack.us/img524/6695/rosebodylotionyb0.jpg
както и тоалетно мляко от същата серия

# 97
  • Мнения: 22 867
Ползвала съм само един техен крем, но и аз съм много доволна. През лятото винаги имам проблем с петите, защото ходя само с чехли, но 10-ката е вълшебна, веднага ме оправи!

Моля те, поясни малко повече каква е тая 10-ка newsm78   bouquet  bouquet  bouquet

# 98
  • Мнения: 12 854
Ползвала съм само един техен крем, но и аз съм много доволна. През лятото винаги имам проблем с петите, защото ходя само с чехли, но 10-ката е вълшебна, веднага ме оправи!

Моля те, поясни малко повече каква е тая 10-ка newsm78   bouquet  bouquet  bouquet
Еудермол 10, предполагам.

# 99
  • Мнения: 5 317
а какво ще кажете за Регал,има ли някои който е ползвал нещо от тази фирма
аз съм използвала кремове е алое,с мед,стягащ околоочен и сега за сенки около очите.не са лоши.

# 100
  • Мнения: 22 867

Моля те, поясни малко повече каква е тая 10-ка newsm78   bouquet  bouquet  bouquet
Еудермол 10, предполагам.

natka,     bouquet

# 101
  • Мнения: 2 829
а какво ще кажете за Регал,има ли някои който е ползвал нещо от тази фирма
аз съм използвала кремове е алое,с мед,стягащ околоочен и сега за сенки около очите.не са лоши.


а ефект ,специално от околоочния  има ли- newsm78 и този против сенките newsm78

# 102
  • Мнения: 4 358
Shapokliak, ще се опитам да ти обясня. Моята кожа по принцип е суха уж. Имам усещане за опъване. Но освен това ми излизат напоследък едни гадни пъпки точно както ги описваш ти "вътрешни".Вече не знам с какво да си третирам кожата - затова реших с този продукт. Както го рекламират изглежда като за такива проблеми като моите.По принцип е 3 в 1 - миеш продукт, ексфолиант и маска, но принципно няма как да си измиеш лицето без и да го ексфолираш. То самият продукт е с гранули. Явно всекидневното търкане на мен ми идва в повече. Не знам - всичко е до кожа. Затова много много не е за препоръчване нито марка нито продукт. Май всичко е индивидуално.

# 103
  • Мнения: 4 358
а какво ще кажете за Регал,има ли някои който е ползвал нещо от тази фирма
аз съм използвала кремове е алое,с мед,стягащ околоочен и сега за сенки около очите.не са лоши.
Ползвам нощния крем, антибактериалния гел, дневния овлажняващ крем и 3-минутната маска от серията Regal Beauty. Много съм доволна! Кожата ми е много чувствителна, суха към нормална.
Останалата част от козметиката ми е на Талодерма.

Перушана, медният крем на Регал е за суха кожа, нали? Лесно ли се разнася и бързо ли попива?

Общи условия

Активация на акаунт