Българска козметика

  • 10 942
  • 103
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 336
Ами това ми е работата. Да се надявам някой ден да се похваля и с мои продукти за лице на пазара.
А пък експериментирането доста скъпо излиза...

Хей, успех тогава! Peace Това е много хубаво, а и има поле за развитие, струва ми се. Някой ден може би ще си намажа твой крем на лицето и ще кажа: НАЙ-ПОСЛЕ - БЪЛГАРСКИ КРЕМ ДА МИ ХАРЕСА!  Peace
Дано! Имам хиляди разработки, ама дано се наканят да ги пуснат. Все пари няма.  newsm45
Може да родя и пак да се върна, а те още да са проект.

# 61
  • София
  • Мнения: 5 752
Ами това ми е работата. Да се надявам някой ден да се похваля и с мои продукти за лице на пазара.
А пък експериментирането доста скъпо излиза...

Хей, успех тогава! Peace Това е много хубаво, а и има поле за развитие, струва ми се. Някой ден може би ще си намажа твой крем на лицето и ще кажа: НАЙ-ПОСЛЕ - БЪЛГАРСКИ КРЕМ ДА МИ ХАРЕСА!  Peace




Хайде и аз стискам палци-УСПЕХ.

# 62
  • Мнения: 341
Inomi, кой е кремът за мазна кожа, от който си доволна, защото аз моят не мога да го открия още.

Ами тя моята цял живот си е била смесена, но абсолютно безпроблемна и стана мазна от 2 месеца насам, така че не познавам кой знае колко продукти за този тип кожа. Но когато отидох в една аптека да си избера подходящ продукт и обясних, че хабер си нямам, ме натъпкаха с тестери и освен това си купих едно кремче и на такава база сравних и си оформих предпочитанията.
Тестери пробвах на Noviderm (медицинска козметика) - матираща емулсия от серията Boreade за мазна кожа; Bioderma - Active Cream за мазна и склонна към акне кожа и 2 продукта на LED (пак медицинска козметика) - крем за лице за мазна кожа и крем за третиране на пъпки. Нищо от тези неща не ме впечатли и точно от тях останах много изненадана, че уж се водят немазни формули, а са все едни такива тежки и гъсти. А кремчето, коего тогава си купих, е Pure A от серията за мазна кожа на Garnier и точно това е което най-много ми допада. Аптекарката (която за късмет се оказа със същата като моята кожа, изпробвала много продукти) ми каза, че въпросното кремче на Garnier според нея е възможно най- не мазното и наистина май е така. Така че съм с него и горе-долу бива. Не съм супер щастлива, защото никога не съм имала проблеми с кожата си, а сега на дърти години (33) кво ми стана, не знам. Но с това кремче горе-долу бива, поне при мен.

Дано! Имам хиляди разработки, ама дано се наканят да ги пуснат. Все пари няма.  newsm45
Може да родя и пак да се върна, а те още да са проект.

Нищо чудно, за съжаление

# 63
  • София
  • Мнения: 18 679
След некадърно направен педикюр миналия месец, петите ми започнаха да се  лющят. Всяка божа вече съм се клепала с крем за крака, вносен някакъв, средно като цена. Онзи ден си купих български, за 1.40 лв. hahaha, дори не знам фирмата, пише само "крем за напукани пети", като едно време Joy След две намазвания петите ми са супер Shocked Някои нашенски продукти просто нямат равни...

# 64
  • Мнения: 2 336
След некадърно направен педикюр миналия месец, петите ми започнаха да се  лющят. Всяка божа вече съм се клепала с крем за крака, вносен някакъв, средно като цена. Онзи ден си купих български, за 1.40 лв. hahaha, дори не знам фирмата, пише само "крем за напукани пети", като едно време Joy След две намазвания петите ми са супер Shocked Някои нашенски продукти просто нямат равни...
Ами кат видиш на коя фирма кажи и ний да знаем.

# 65
  • Мнения: 2 013
 Аз винаги имам Бочко в шкафчето си- зеления със смрадлика Peace
Главно го използвам за лице- когато ми излиза пъпка или когато имам някакво раздразнение!Върши чудеса,веднага успокоява зачервената,раздразнена кожа.

ПП. Опс,малко се редактирах Embarassed

Последна редакция: ср, 18 юли 2007, 14:46 от Nia:)

# 66
  • Мнения: 2 336
Ако има нещо, което винаги ще ползвам, това е кремчето "Здраве"
Peace И аз както и Ежко Бежко!

не е ли Бочко:))) Аз винаги имам Бочко в шкафчето си- зеления със смрадлика Peace
Бочко е. За него мога да кажа, че е класика. Нещо като Синята Нивеа. Винаги е бил един с ъщи.
Прост, с цинков окис и смрадлика.
Идея нямате колко се опитват да го бият на пазара.
Сега Лавена Шумен пуснаха цяла серия за бебешки продукти.
Ален Мак също напускаха бебешката серия ПА ПА (вече Кря Кря) - там има много шампоани, кремчета и 3 нови пасти за зъби.

# 67
  • Мнения: 341
... Сега Лавена Шумен пуснаха цяла серия за бебешки продукти.
Ален Мак също напускаха бебешката серия ПА ПА (вече Кря Кря) - там има много шампоани, кремчета и 3 нови пасти за зъби.

Абе не знам защо, ама за бебешките специално нещо тези новите хич не ми вдъхват доверие. Той моят юнак порасна вече, но продължавам да си го къпя с Bubchen. Всъщност за него вече не ми трябва почти никаква козметика, освен продукт за къпане (който да не прави хлъзгав пода в банята) и паста за зъби (тя е Astera Kids).

# 68
  • Мнения: 2 336
... Сега Лавена Шумен пуснаха цяла серия за бебешки продукти.
Ален Мак също напускаха бебешката серия ПА ПА (вече Кря Кря) - там има много шампоани, кремчета и 3 нови пасти за зъби.

Абе не знам защо, ама за бебешките специално нещо тези новите хич не ми вдъхват доверие. Той моят юнак порасна вече, но продължавам да си го къпя с Bubchen. Всъщност за него вече не ми трябва почти никаква козметика, освен продукт за къпане (който да не прави хлъзгав пода в банята) и паста за зъби (тя е Astera Kids).
Пастите за зъби на Ален Мак са хубави - за тях гарантирам. Моето дете се мие с тях - портокал, ягода и тути фрути.
За шампоаните - миришат приятно и парфюмните композиции с възможно най - малко алергени. Обаче за бебета не ги препоръчвам аз лично. Пенителите не са от най - добрите.
А за новите детски пасти на Рубела не мога да кажа нищо хубаво. Карбонатни пасти, за да са евтини.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 10 804
Sisi82, в коя сфера работиш или си учила, че гледам даваш мнения за доста български продукти?

# 70
  • Мнения: 2 336
Sisi82, в коя сфера работиш или си учила, че гледам даваш мнения за доста български продукти?


Вече се похвалих - в козметичната. Ама сега си седя вкъщи...

# 71
  • София
  • Мнения: 109
Да се включа и аз като почитателка на българската козметика. Ползвам кремовете на Българска роза /за лице - дневен и нощен, за ръце/ и съм много доволна от тях. Шампоаните са на Арома или класическия Па-Па на Ален Мак, на Дева също си купувам понякога.
Рол-они обаче сега се замислям, че май не знам на българска фирма и затова ползвам обикновено на Нивеа. Парфюми пробвам различни на Рефан, на Ейвън, разни френски парфюми, но също така и аналози на известни парфюми, и други парфюми, които не знам коя марка са точно.
Продуктите за тяло на Дева мисля, че са много добри, също така и на Икаров маслата съм ползвала.
Считам, че българската козметика си е много добра, но има и изключения, разбира се.

# 72
  • Мнения: 672
... Сега Лавена Шумен пуснаха цяла серия за бебешки продукти.
Ален Мак също напускаха бебешката серия ПА ПА (вече Кря Кря) - там има много шампоани, кремчета и 3 нови пасти за зъби.

Абе не знам защо, ама за бебешките специално нещо тези новите хич не ми вдъхват доверие. Той моят юнак порасна вече, но продължавам да си го къпя с Bubchen. Всъщност за него вече не ми трябва почти никаква козметика, освен продукт за къпане (който да не прави хлъзгав пода в банята) и паста за зъби (тя е Astera Kids).
Пастите за зъби на Ален Мак са хубави - за тях гарантирам. Моето дете се мие с тях - портокал, ягода и тути фрути.
За шампоаните - миришат приятно и парфюмните композиции с възможно най - малко алергени. Обаче за бебета не ги препоръчвам аз лично. Пенителите не са от най - добрите.
А за новите детски пасти на Рубела не мога да кажа нищо хубаво. Карбонатни пасти, за да са евтини.
не знам за пенителите ,но мен ако питате ако детето няма предрасположеност към алергии,здравичко си е няма причина за притеснения на български продукти .Аз имам син на 5 месеца и съм го къпала до сега и със нивея първите 2 месеца и със някакъв италиански на тромпи мисля че беше,и със тео бебе и сега го къпя със па-па различни-с портокалче,с пъпеш и т.н
Да чукна на дърво за сега нямам проблеми със никакви пъпчици и алергии,а  прехваления бюбхен между другото лосиона за тяло със лайка мирише не така както бих искала,понеже това все пак е маркова козметика,

# 73
  • София
  • Мнения: 2 356
Здравейте,
някой знае ли къде в София се продава козметика на Лавена?
На миналото изложение Изберете Българското, случайно си купих крем на Лавена, дали не беше нощен, някакъв розов, на смешна цена около 5 лв, а беше страхотен. И като консистенция и като усещане на кожата, успокояваше раздразненията също. Купих си го, защото една по възрастна жена пред мен с хубава кожа, каза колко години го ползва и е супер доволна. Тогава си казах: хайде 5 лв къде не съм ги дала, но останах наистина доволна.
Не съм виждала обаче къде ги продават.  Confused
п.п. намерих сайта - моя крем се водел Интензивна Грижа.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 10 804
Здравейте,
някой знае ли къде в София се продава козметика на Лавена?
На миналото изложение Изберете Българското, случайно си купих крем на Лавена, дали не беше нощен, някакъв розов, на смешна цена около 5 лв, а беше страхотен. И като консистенция и като усещане на кожата, успокояваше раздразненията също. Купих си го, защото една по възрастна жена пред мен с хубава кожа, каза колко години го ползва и е супер доволна. Тогава си казах: хайде 5 лв къде не съм ги дала, но останах наистина доволна.
Не съм виждала обаче къде ги продават.  Confused

За София не знам, но във Варна се продават в складовете на Елитис. Ако имаш път насам, де.  Simple Smile

Аз имам крем за ръце на Лавена, харесва ми.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт