"Даваш ли ми да спя с друга жена?"

  • 8 673
  • 102
  •   1
Отговори
# 60
Благодаря Bellucci   bouquet
newsm10 и по леко с крайните мнения,жената не споменава да й минават мисли за развод,ядосана е но явно си го обича и си иска семейството!
[/quote]

Наистина си го обичам и си искам семейството, ако не го исках нямаше да търся съвет... Но някак си ми се иска мъжа ми да порасне, да не продължава да си води живота, който имаше преди да се роди детето, а аз да се нагърбвам с всичко.... да наистина може и да не се занимавам, но тогава наистина ще потънем в мизерия а тогава ще стане още по-тегаво... и не си мислете, че съм някоя супер домакиня,  мнооооого далеч съм от
17 пъти на ден да се минава с парцала, 35 пъти да се измива тоалетната чиния и мивките, да се бърше прах през 20 минути и да се седи в кухнята с часове, за да се приготвят 12 ястия по рецепти на готвача на Хилтън... 
[/sub]
поне като не чисти - да си събува обувките в знак на съпричастност.... образно казано!

# 61
  • Мнения: 1 243
Ми какво да направи - да потъне къщата в мръсотия,детето да остане гладно и без внимание, защото видите ли мъжа и искал секс и цуни - гуни...

Обикновено храненето на детето и вниманието към него е в доста по-различен часови пояс от правенето на секс, или ...  newsm78
На същата страница има тема за жена, изневерила на мъжа си, защото не правели секс. Съветите са: бий му шута, наслаждавай се на любовника, изживей си емоциите ... За двойни стандарти май ставаше дума... Ако мъжа е изморен и не иска секс, защото е работил 14 часа - драмааааа, изневери му, съблазни го, ВЗЕМИ СИ СВОЕТО... Когато мъжът иска секс - ега ти животното, само за това ли мислят тия мъже, бееееее???

Колкото до чистотата в дома и готвенето, айде нЕма нужда 17 пъти на ден да се минава с парцала, 35 пъти да се измива тоалетната чиния и мивките, да се бърше прах през 20 минути и да се седи в кухнята с часове, за да се приготвят 12 ястия по рецепти на готвача на Хилтън... 
Сами си го правите, ей !!!! (имам предвид перфектните домакини - нещо, което аз поне не съм - обикновено получавам уплах като вляза в "Нашият дом" или както там се казваше подфорума за маниачки с бродирани чаршафи  Wink )

Ти говориш за някакви много крайни неща!

BirdsFlu: "Обикновено храненето на детето и вниманието към него е в доста по-различен часови пояс от правенето на секс, или ...  newsm78..........Колкото до чистотата в дома и готвенето, айде нЕма нужда 17 пъти на ден да се минава с парцала, 35 пъти да се измива тоалетната чиния и мивките...."
Да,естествено,че са в различен часови пояс. И чистенето - и то...Ама и жената ходи на работа като него, обаче като се прибере, сигурно не се пльоска като мъжа си на дивана с дистанционното в ръка и да чака той да и приготви вечерята, да поразтреби малко и да нахрани детето...
Ако просто си разпределят задълженията - няма да е така. На жената много малко и е нужно - дори съвсем малко внимание и желание за помощ са и достатъчни да я мотивират.  Аз такова нещо обаче никъде не прочетох.
И си признай честно - ако твоят мъж изобщо не ти помага / което за мен си е чиста липса на елементарно уважение към половинката /, чака всичко на готово, докато ти се чудиш от къде да я подхванеш...- само до секс ли ще ти е после?! Щото аз да си призная - след такъв ден хич няма да ми пука на него какво му се иска!!!

# 62
  • Мнения: 417
Добре де.Изморена си,ами той секса не е работа,това е удоволствие,което разтоварва и отпуска напрежението.Винаги са ми били интересни такива изказвания от рода "изморена съм не ми се прави секс".
Пък в крайна сметка,като се върнеш от работа сядаш ти пред телевизора,детето да е до теб и да си играе и готово,а пък той като се върне да си готви и чисти сам.Аз така правя и мъжът ми не ми се сърди,все пак знае че не съм машина и имам нужда от почивка както и той.

# 63
  • Мнения: 4 380
Добре де.Изморена си,ами той секса не е работа,това е удоволствие,което разтоварва и отпуска напрежението.Винаги са ми били интересни такива изказвания от рода "изморена съм не ми се прави секс".
Пък в крайна сметка,като се върнеш от работа сядаш ти пред телевизора,детето да е до теб и да си играе и готово,а пък той като се върне да си готви и чисти сам.Аз така правя и мъжът ми не ми се сърди,все пак знае че не съм машина и имам нужда от почивка както и той.

 newsm10

Точно така. "Изморен(а) съм" е оправданието на импотентни мъже и фригидни жени. Wink

Умората няма абсолютно нищо общо с нежеланието за секс. Wink

# 64
  • Мнения: 1 942
Точно така. "Изморен(а) съм" е оправданието на импотентни мъже и фригидни жени. Wink

Умората няма абсолютно нищо общо с нежеланието за секс. Wink

Ти вярващ ли си като ги пишеш тия неща или седиш почесваш се тук и там и остроумничиш?  newsm78

# 65
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Точно така. "Изморен(а) съм" е оправданието на импотентни мъже и фригидни жени. Wink

Умората няма абсолютно нищо общо с нежеланието за секс. Wink

Е тука направо ме разби  ooooh!
Пробвай да работиш под напрежение, да спиш по 5 часа на денонощие, да готвиш, чистиш и т.н., и тогава, когато ни жива, ни умряла се добереш до леглото, за секс ли ще си мислиш??? Едва ли....

# 66
  • Мнения: 196
Точно така. "Изморен(а) съм" е оправданието на импотентни мъже и фригидни жени. Wink

Умората няма абсолютно нищо общо с нежеланието за секс. Wink

Е тука направо ме разби  ooooh!
Пробвай да работиш под напрежение, да спиш по 5 часа на денонощие, да готвиш, чистиш и т.н., и тогава, когато ни жива, ни умряла се добереш до леглото, за секс ли ще си мислиш??? Едва ли....

Нали не мислиш, че само ти правиш всички тези неща?

# 67
  • Мнения: 2 309
Точно така. "Изморен(а) съм" е оправданието на импотентни мъже и фригидни жени. Wink

Умората няма абсолютно нищо общо с нежеланието за секс. Wink

Е тука направо ме разби  ooooh!
Пробвай да работиш под напрежение, да спиш по 5 часа на денонощие, да готвиш, чистиш и т.н., и тогава, когато ни жива, ни умряла се добереш до леглото, за секс ли ще си мислиш??? Едва ли....
Е тогава ела ме виж,какъв секс правя Joy
Наистина само ти ли правиш тези неща!?Слабо съм убедена,че секса се прави с тонус...секса се прави ЗА тонус! Peace

# 68
  • Мнения: 1 243
...Е тогава ела ме виж,какъв секс правя Joy
Наистина само ти ли правиш тези неща!?Слабо съм убедена,че секса се прави с тонус...секса се прави ЗА тонус! Peace[/color][/b]

Абе я стига глупости. Ще знаеш ти, че един мъж те ползва само за слугиня и детегледачка, па ходи да правиш с него секс за тонус! Въпросът не е, че само авторката прави тези неща, много ясно, че не! Въпросът е в отношението - след като той няма такова, нормално е и секс да няма..

# 69
  • Мнения: 196
...Е тогава ела ме виж,какъв секс правя Joy
Наистина само ти ли правиш тези неща!?Слабо съм убедена,че секса се прави с тонус...секса се прави ЗА тонус! Peace[/color][/b]

Абе я стига глупости. Ще знаеш ти, че един мъж те ползва само за слугиня и детегледачка, па ходи да правиш с него секс за тонус! Въпросът не е, че само авторката прави тези неща, много ясно, че не! Въпросът е в отношението - след като той няма такова, нормално е и секс да няма..

Демек, лишаването от секс е форма на наказание, че не помага вкъщи, така ли?  hahaha
После се чуди защо те е зарязал човекът - е ти просто не му оставяш избор...

# 70
  • Мнения: 836
Аууу, като ви чета какви секс-машини сте, човек направо ще се комплексира.
Е, няма лошо!
Ама да се юркаш да правиш секс, само за да не ти избяга...
Звучи ми задължаващо и насилствено. Дали пък мъжете не усещат това?
На мен ми се е случвало да се правя на заспала  Mr. Green, защото наистина понякога съм прекалено изморена, нооо сега, като чета какви биха могли да бъдат последствията...
Пускам го  Whistling

# 71
  • Мнения: 4 380
...Е тогава ела ме виж,какъв секс правя Joy
Наистина само ти ли правиш тези неща!?Слабо съм убедена,че секса се прави с тонус...секса се прави ЗА тонус! Peace[/color][/b]

Абе я стига глупости. Ще знаеш ти, че един мъж те ползва само за слугиня и детегледачка, па ходи да правиш с него секс за тонус! Въпросът не е, че само авторката прави тези неща, много ясно, че не! Въпросът е в отношението - след като той няма такова, нормално е и секс да няма..

Отношението е съвсем отделна тема...Ако беше казала, че няма секс заради отношението му, бих разбрала, но номера "изморена съм".... Sick как пък не!

# 72
  • Мнения: 1 800
Аз нещо не разбрах newsm78. Той е уж уморен и след ядене си ляга, а после си иска. Shocked Малко на мързел ми намирисва, да се отърве от всякави домакински задължения и от грижи за детето Naughty. Ако има сили за секс, що няма сила да сложи масата или да гледа 20 минути детето, ти да си починеш и да имаш желание за секс. Изисква малко време, но може да го научиш.

А пък ти през това време зарежи домашната работа 2 вечери на седмица и върши другото задължение към мъжа си. Mr. Green Понякога трябват жертви. Tова, че те е питал този въпрос е по скоро да те уплаши. Tия дето изневеряват, го правят без разрешение.

# 73
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аууу, като ви чета какви секс-машини сте, човек направо ще се комплексира.
Е, няма лошо!
Ама да се юркаш да правиш секс, само за да не ти избяга...
Звучи ми задължаващо и насилствено. Дали пък мъжете не усещат това?
Peace
Няма ли настроение и предразполагаща обстановка, сексът е просто механика. Не мисля, че такъв секс е удовлетворителен.

# 74
  • Мнения: 1 942
Peace
Няма ли настроение и предразполагаща обстановка, сексът е просто механика. Не мисля, че такъв секс е удовлетворителен.


Точно  Peace Значи няма да се напъне да те предразположи, да ти създаде настроение, да помогне ами ще те плаши под формата на шега. Напомня ти, че ти задължение  ooooh!

Всъшност авторката на темата няма ли вече да ни светне как се развиха нещата в последствие?

Общи условия

Активация на акаунт