Какво давате при червено гърло?

  • 89 622
  • 76
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 189
аз давам нурофен и витамин це

# 46
  • Мнения: 1 178
къде намирате сребърна вода и доволни ли сте от нея
ИМа я в почти всяка аптека за около 2.80 лв. Доволна съм!  Mr. Green

# 47
  • София
  • Мнения: 5 074
Помага много и като се обтрие гърлото със сода бикарбонат. Няколко пъти дневно.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 654
Мажем го с Коларгол, слагаме от капките и в нослето.

# 49
  • Мнения: 73
3 пьти на ден парацетамол  и ефизол 3дни и краи

# 50
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Мажем го с Коларгол, слагаме от капките и в нослето.

Мажете червеното гърло с капките за нос Коларгол?! Това за сефте го чувам. Как става номерът? Никога не бих могла да намажа гърлото на детето с нещо  Stop

# 51
  • Сливен
  • Мнения: 894
 сиропче Фитолор Peace

# 52
  • Мнения: 872
Давам сироп "Фитолор", има и "Фитолор" за смучене, и от него,
"Тантум верде" за смучене,спрея сме го ползвали веднъж,
"Ефизол",
витамин С,
чайчета ...

# 53
  • Мнения: 337
Мами, я кажете на големи 20 + годишни магарета какво давате, че не съм мигнала, уж си мазах гърлото със сода, ама нищо. Този март пих 3 вида антибиотик, докато проклетника ми Джи пи не нацели правилния. Не ми се тъпче пак, черния дроб и бъбреците ми не са за един ден. Кажете, ако знаете нещо дето помага и на вас. С този гранофолин колко пъти се маже гърлото и въобще с хомеопатичните продукти как се дейста, че нещо не съм на ти с тия работи. newsm78

# 54
  • Мнения: 1 929
Мами, я кажете на големи 20 + годишни магарета какво давате, че не съм мигнала, уж си мазах гърлото със сода, ама нищо. Този март пих 3 вида антибиотик, докато проклетника ми Джи пи не нацели правилния. Не ми се тъпче пак, черния дроб и бъбреците ми не са за един ден. Кажете, ако знаете нещо дето помага и на вас. С този гранофолин колко пъти се маже гърлото и въобще с хомеопатичните продукти как се дейста, че нещо не съм на ти с тия работи. newsm78

тантум верде таблетки

# 55
  • Мнения: 274
Разтварям капсулката Коластра от продуктите на Аква Сорс и прахът да полепне по гърлото.Невероятен ефект има.

# 56
  • Мнения: 30
Аз също давам Енгистол само не знам дали е правилно,ако може  Мisty -видях,че и ти го ползваш да ми кажеш как го даваш.Благодаря!

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Мами, я кажете на големи 20 + годишни магарета какво давате, че не съм мигнала, уж си мазах гърлото със сода, ама нищо. Този март пих 3 вида антибиотик, докато проклетника ми Джи пи не нацели правилния. Не ми се тъпче пак, черния дроб и бъбреците ми не са за един ден. Кажете, ако знаете нещо дето помага и на вас. С този гранофолин колко пъти се маже гърлото и въобще с хомеопатичните продукти как се дейста, че нещо не съм на ти с тия работи. newsm78
Прави си гаргара с цитросепт и  едновременно приемай и капки със сок.Има страхотен ефект поне при детето ми.

# 58
  • Мнения: 337
Мерси за съветите, аз никога не съм купувала цитросепт и дори от форума научих за него. В аптеката ми дадоха да прегледам листовката на лекарството. Направи ми впечатление, че той се използва за какво ли не. Може да споделите вие как го използвате и при какви ситуаций ви е помогнал. Blush

# 59
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
малкия от вчера е с червено гърло , вчера вечерта имаше 37,5, дадох му Тайлол Хот/половинка, защото е малък/, пръснах Биопарокс, давам и Мултисаностол и сироп за гърло Фитолор. ДНес няма температура, но след обяд му спадна гласа/ или по-скоро му е леко прегракнал/. Давам и есберитокс/още преди да се разболее/...
Чудех се кое е по-добро - Тантум Верде или Биопарокс? и може ли да се комбинира, като ги пръскам отделно, през няколко часа newsm78

Общи условия

Активация на акаунт