Силни менструални болки

  • 12 039
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
здравей Мая!Да доктора при които ходих знае че от три години се опитваме да имаме бебе!И ми каза,че има ме време и че когато му дои де времето!Било ни рано за изследвания,че трябвало да сам спокойна,не когато ние искаме бебе а то когато дои де и тим подобни!Не знам какво да мисля...!Мисля да отида при друг доктор но къде все още не знам!

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Със сигурност отиди на друг лекар!Три години са много време,а то е ценнно,не го губи.

# 17
Със сигурност отиди на друг лекар!Три години са много време,а то е ценнно,не го губи.
Peace

# 18
Здравейте!Записала сам час за другата седмица - стискаите палци всичко да мине добре!  fingerscrossed

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
дано всичко да е наред и да пишеш после!Успех!

# 20
Не знам,какво да мисля вече за лекарите .....!Като им обясниш защо си при тях те ти казват има време,за къде бързате!Те маи не знаят какво е да искаш бебе с цялото сърце и душа!Не те разбират!Не ти влизат в положението!Моля ви кажете ми къде да отида,при кои специалист.Но да не ме връща,а да ми обърни поне малко внимание и да ми влезе в положението!Благодаря ви предварително!

# 21
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
От къде си?

# 22
Здравей те !Съжалявам че скоро не сам влизала,но нямах възможност!Аз сам от регион търговище!

# 23
  • Мнения: 326
При силни менструални болки препоръчвам - Катафлам (кръгли червеникаво-кафеви хапчета) и Волт фаст (на прахчета - същото е като катафлам-а, но е по-силно).

# 24
  • Мнения: 295
Mimishok, аз също съм била винаги със силни менстуални болки и от скоро започнахме с приятеля ми да си правим изследвания. Днеска даже бях на изследване за проходимостта на тръбите - та да те успокоя въпреки болките тръбите ми са проходими. Но съм съгласна с другите, че е добре да си направите изследвания. Ние бебетворим от февруари тази година и някъде през юни писах във форума за съвет и от документите на приятеля ми от скорошен урологичен преглед видях, че има варикоцеле. От както разбрах, какво е това до днес живях в постоянен страх и с нарастваща убеденост, че нещо много лошо ни има. Но днеска излязоха резултатите на приятеля ми и въпреки, че не му е перфектна спермограмата е много по-добра от колкото очаквах. Така че направете го - ако има проблем ще започнете да го решавате, ако няма ще се успокоиш. Стискам палци да е първото.

# 25
Здравей!Знам какво е да те боли всеки месец и аз като теб сам с  болки!Не мога да си намеря място.Пила сам как вили не хапчета но полза та от тях е съвсем малка!Ходила сам и на прегледи и на изследвания и ми казаха че като родя може да спрат а и може и да не спрат болките.Няма никаква гаранция!

# 26
  • Мнения: 263
Аз също винаги съм била със силни менструални болки. Дори след раждането до ден днешен ги имам. Обикновено ми минава само от спазмалгон, а понякога при нетърпимо силни пия и аулин.

Общи условия

Активация на акаунт