Китайски/азиатски стил дрешки и обувки

  • 15 865
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 211
Здравейте!
Исках да ви попитам на първо място какво смятате за китайския стил дрешки и обувки. Харесва ли ви или не?
На мен лично много ми харесва и ми се иска да си купя нещо. Затова имам и втори въпрос знаете ли място, където се продават облекло в подобен стил?Знам, че има някякъв китайски на Пиротска(много известен), не съм ходила и не знам там дали има обувки или дрехи...
За по-ясно давам два линка към снимки на такива дрехи и обувки:
http://www.ancientmoods.com/files/d_1476.jpg
http://www.1koo.com/image-files/dudou.gif
http://images.china.cn/images1/200703/384854.jpg

# 1
  • Мнения: 1 317
Харесват ми на мен  и много отдавна искам да си купя такава рокличка, но в нашия град не съм срещала.
Ето тук има много добри неща -
 http://www.ancientmoods.com/home.php?cat=339&show_all=Y  Peace

# 2
  • Мнения: 534
Още една фенка на източните дрешки,
не само китайските но и индийските не са лоши  Peace

 и другите туники,панталони и прочие

# 3
  • Мнения: 3 447
Оооо, да  Heart Eyes От години им се точа на тези китайски рокли, но се опасявам, че ще са ми малки... Иначе точно в този магазин на Пиротска има дрехи - не само рокли, но и блузи, жакети... Обувки май няма.

# 4
  • Мнения: 1 282
Присъединявам се към харесващите този стил.  Peace

# 5
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Харесва ми не всичко. Някои роклички, по-изчистени.Главно по самия модел и кройката се прехласвам.
Това например.
http://www.ancientmoods.com/products/Chinese_Summer_Sleeveless_S … ss-1837-339-.html
http://www.ancientmoods.com/products/Golden_Embroidery_Dragon_Ch … am-1688-339-.html
Обувките-не. Прекален кич за вкуса ми.
Индийски стил не харесвам.

# 6
  • Мнения: 22 441
На мен ми харесват китайските рокли и не само. Много са красиви и елегантни. ))))

# 7
  • Мнения: X
Харесват ми на мен и много отдавна искам да си купя такава рокличка, но в нашия град не съм срещала.
Ето тук има много добри неща -
 http://www.ancientmoods.com/home.php?cat=339&show_all=Y  Peace
Страхотни роклички има. И аз много отдавна искам такава, но не съм попадала на някой свестен магазин, а така онлайн не ми се рискува (за справка - темата за Викториас Сикрет - ААААА Mr. Green) Crossing Arms

# 8
  • Мнения: 1 207
Имам такава.Много ми харесва купувана е от Сф. от някакъв китайски магазин,една мама от форума ми я купи и прати по куриер за което още веднъж и благодаря.Беше къса рокля,но аз си го скъсих на туника и стана супер,ама на снимката се вижда само горната част.



Малко кофти снимката ама нямам друга.

Последна редакция: ср, 18 юли 2007, 13:34 от tasi

# 9
  • Мнения: 211
Изглежда супер! Любопитно ми е колко ти струваше?

# 10
  • Мнения: X
tasi , страхотна е!!! Flutter Искам и аз Whistling

# 11
  • Мнения: 2 936
tasi,много е хубава  Peace

# 12
  • Мнения: 1 207
Малеее кога успяхте да я видите пък аз сменям снимката.
Ами май беше 58лв. късата рокля,а дългата е по-скъпа newsm78 не съм сигурна за дългата.
Незнам от къде е.Пуснете търсачката има такава тема и една съфорумка беше ги снимала в магазина.

# 13
  • Мнения: 2 936
на първата снимка се виждаше по-добре,но и тази става  Peace

# 14
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Във Варна има 2-3 индийски магазина...там продават ВСИЧКО...дрехи, бижута, билки и отвари...ВСИЧКО... Peace

# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Харесва рокли и туники с кройка като на снимките, показани от fam, но никога не съм пробвала подобно нещо и не знам дали ще ми отива...Дженифър Анистън съм виждала на доста снимки с такива тоалети - е на не я как й отива, не е истина Crazy

# 16
  • Мнения: 401
Харесват ми на мен  и много отдавна искам да си купя такава рокличка, но в нашия град не съм срещала.
Ето тук има много добри неща -
 http://www.ancientmoods.com/home.php?cat=339&show_all=Y  Peace

в саита им има и много хубави якета-знае ли някои дали в магазина на Пиротска има ?и г/д какви са им цените?

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
в Бургас има фирма с три фирмени магазина, която често "вади" в колекциите си такива рокли. Много ги харесвам, но на мен някак не ми седят добре. Бюста ми е малък и стакава рокля изглежда още по-малък, а ханша още по-голям  Shocked Иначе по принцип много се харесвам с рокли и нося често, но явно това не е "моя модел" Tired

# 18
  • Мнения: 401
в Бургас има фирма с три фирмени магазина, която често "вади" в колекциите си такива рокли. Много ги харесвам, но на мен някак не ми седят добре. Бюста ми е малък и стакава рокля изглежда още по-малък, а ханша още по-голям  Shocked Иначе по принцип много се харесвам с рокли и нося често, но явно това не е "моя модел" Tired

доколкото знам повечето китаики имат малки бюстове  Wink

# 19
  • Мнения: 1 317
Във Варна има 2-3 индийски магазина...там продават ВСИЧКО...дрехи, бижута, билки и отвари...ВСИЧКО... Peace

Може ли да кажеш къде, честичко съм във Варна  Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 971
Във всеки по-голям град има индийски магазини

# 21
  • Мнения: X
в Бургас има фирма с три фирмени магазина, която често "вади" в колекциите си такива рокли.

Kъде се намират тези магазини?

# 22
  • Варна
  • Мнения: 3 415
eleonor@, единият е срещу Севастопол .... другият е в една от уличките зад Бонжура...и мисля, че имаше още един около гарата...като решиш да идваш ще ти обясня по-точно... Peace

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
в Бургас има фирма с три фирмени магазина, която често "вади" в колекциите си такива рокли.

Kъде се намират тези магазини?
фирмата е "Румяна Михайлова", магазините им са Ревю:
на площад "Тройката", до аптеката
под "Валентина" - някога беше кафе, едно такова с метална конструкция като соц.сладкарница
на десния ъгъл на "дупките", бившата кафе-сладкарница ......... ммммммммм, как и беше името ....  ooooh! сещаш се нали  Blush

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
всяка година "вадят" от този тип рокли, преди платовете бяха едни "евтинджос", изкуствени и спарващи, сега работят с доста по-хубави и скъпи платове  Peace

# 25
  • Мнения: X
Благодаря ти ga_aMa_He   bouquet
Ще ги намеря!Много искам да видя, как ще ми стои, такъв тип рокля Hug

# 26
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
eleonor@, единият е срещу Севастопол .... другият е в една от уличките зад Бонжура...и мисля, че имаше още един около гарата...като решиш да идваш ще ти обясня по-точно... Peace
Може ли да обясниш по-подробно,че ще идвам и аз в Бургас след 1 седмица  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 234
Много харесвам дрехите от  този стил Heart Eyes Видях една жена веднъж по центъра с такава рокля-червена,в китайски стил и ми останаха очите Shocked От тогава съм се навила да си купя,но никъде не съм виждала в Плевен Rolling Eyes,а в другите градове ходя само по командировки и нямам време да обикалям Tired
Има един индийски магазин тук,но май не продават дрехи в китайски стил Thinking

# 28
  • Мнения: 2 427
Чат от тазгодишната колекция на Мотиви беше вдъхновена от Aзиya.Взех си няколко много хубави неща.Жалко че след това ги видях и по сергиите на пазара подобни. Crazy

# 29
  • Мнения: 2 199
Аз съм луднала по индисйкото  дрехи, обувки накити, бижута  Crazy Crazy Crazy

само че видях едно сари в София струваше 300 лева в индийски магазин  smile3515

# 30
  • Варна
  • Мнения: 3 415
nadi_mishi, ама аз говорех за Варна  Peace

# 31
  • Мнения: 2 673
не са мой тип

# 32
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
nadi_mishi, ама аз говорех за Варна  Peace
Извинявай нещо съм се разсеяла Laughing

# 33
  • DE
  • Мнения: 521
Миналата година си поръчах рокля, блуза и 3 сака от Ибей с доставка от Хонг Конг (уж за да съм сигурна, че ще са качествени). След сто уточнявания на размерите се оказа, че абсолютно всичко ми е тясно на бюста и ханша и широко на талията. Така че бих препоръчала на мацки, които като мен са с широко дупе и големи гърди да се въздържат от подобна покупка - кройките просто не са никак подходящи!

# 34
  • Мнения: 2 407
Харесват ми на мен  и много отдавна искам да си купя такава рокличка, но в нашия град не съм срещала.
Ето тук има много добри неща -
 http://www.ancientmoods.com/home.php?cat=339&show_all=Y  Peace
И на мен ми харесват, сайта е много добър.

# 35
  • Мнения: 1 234

Сайта е невероятен-има страхотни неща и цените са поносими.Само че има ли начин да се поръча нещо от него и да пристигне тук,в БГ newsm78

# 36
  • DE
  • Мнения: 521
Сайта е невероятен-има страхотни неща и цените са поносими.Само че има ли начин да се поръча нещо от него и да пристигне тук,в БГ newsm78

Имай предвид, че роклите далеч не изглеждат точно както на снимката, пък и честно казано на мен не ми се виждат супер изгодни. А и наистина е хубаво преди да се поръча от такова място да видиш 'наживо' как изглежда една такава дрешка.

# 37
  • Мнения: 1 234
Определено си права Peace,на сляпо е рискувано да се поръчва. Crossing Arms Аз никога не съм поръчвала от сайтове честно-казано,та затова питах Rolling Eyes Просто дрехите като стил много ми допадат,но никъде не съм въждала да се продават.Остава варианта да си намеря плат с такъв десен (ако изобщо има някъде такъв) и да си ушия такава рокля Hug

# 38
  • Мнения: 463
Наистина страшен сайт..много благодаря че го сподели .Имам една китайска рокля която обожавам ,мъжа ми също и не искам да се разделям с нея никога ...но все някога ще трябва - http://monkapana.multiply.com/photos/photo/8/17 http://monkapana.multiply.com/photos/photo/8/18
Индийските магазини също са ми страст и като вляза ..немога да изляза.Във Варна има един голям на мястото на Пица Хът, т.е. срещу икономическия техникум,има два на Цар освободител -от лявата и от дясната страна .

# 39
  • Мнения: 401
Наистина страшен сайт..много благодаря че го сподели .Имам една китайска рокля която обожавам ,мъжа ми също и не искам да се разделям с нея никога ...но все някога ще трябва - http://monkapana.multiply.com/photos/photo/8/17 http://monkapana.multiply.com/photos/photo/8/18
Индийските магазини също са ми страст и като вляза ..немога да изляза.Във Варна има един голям на мястото на Пица Хът, т.е. срещу икономическия техникум,има два на Цар освободител -от лявата и от дясната страна .

много е красива-от китаиски магазин ли си я купила?

# 40
  • Мнения: 463
Не от магазин Мелиса във Варна преди 2 години ...сега съжалявам ,че не си купих и резервна.Още си ми е здрава ,но ми е много любима.Къде точно е този китайски магазин...ще отида да го посетя

# 41
  • Мнения: 1 317
Определено си права Peace,на сляпо е рискувано да се поръчва. Crossing Arms Аз никога не съм поръчвала от сайтове честно-казано,та затова питах Rolling Eyes Просто дрехите като стил много ми допадат,но никъде не съм въждала да се продават.Остава варианта да си намеря плат с такъв десен (ако изобщо има някъде такъв) и да си ушия такава рокля Hug

Определено си е риск да се поръчва он-лайн, особено ако никога не си носила такъв стил дрехи, аз случайно го намерих сайта и само оплакнах окото  Wink и го споделих с вас Simple Smile

jorjeta благодаря за информацията, като тръгна към Варна ще пиша ЛС да ми кажеш къде точно  Hug
Monka страхоооотна ти е роклята   smile3521

# 42
  • Мнения: 463
Аз мисля да рискувам  Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 1 234
Monka ,роклята е невероятна Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 463
Благодаря ви момичета Hug
В галерията на този сайт има рокли които са направени от абсолютно същия плат..но такава няма Cry,така се надявах да има...обаче има 2,3 много хубави неща ...а детските рокли и костюми са страхотни Hug

Последна редакция: чт, 19 юли 2007, 01:05 от Monka

# 45
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Monka, роклята ти е върха  Party
А за София китайския магазин на Пиротска онзи в уличката ли, с едни червени фенери отвън - влизала съм 1-2 пъти (точно за рокли), но не видях newsm78

# 46
  • Мнения: 3 447
Той е, зад Халите, в пресечка на Пиротска  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 211
Монка роклята е много красива. Скоро видях една дама, която беше с китайски стил чехлички, бяха много красива, въпреки, че са цветни, защото тя ги беше съчетала с едноцветни дрехи и изглеждаше много свежо. Трябваше да я попитам от къде са....
По принцип не бих си купила такава дреха по интернет, защото материята на този тип дрехи не се разтяга изпобщо и ако ми е малко тясна просто няма да мога да се намъкна в нея.
На мен са ми обясявали за вупросния магазин, че е пресечка на Пиртоска горе долу срещу Тренди , нещо такова, дано не са два един смотан и един хубава и аз да нацеля смотания Mr. Green

# 48
  • Мнения: 1 234
Благодаря ви момичета Hug
В галерията на този сайт има рокли които са направени от абсолютно същия плат..но такава няма Cry,така се надявах да има...обаче има 2,3 много хубави неща ...а детските рокли и костюми са страхотни Hug

Monka,а кой е сайта?Да се поровя малко,белким нещо ми хареса Hug

# 49
# 50
  • Мнения: 1 427
Харесва ми този стил, но не съм си купувала и носила досега. Ще взема да се поогледам...

# 51
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Много женствен стил! Отдавна съм му фен!

# 52
  • Мнения: 1 234
eleonor@ ,благодаря  bouquet
В този си харесах доста неща,ама той като не е БГ-сайт нещо не ми се вярва да мога да поръчам нещо и скоро да дойде до БГ Thinking
Аз за някой български питах,от който мога да поръчам Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: X
eleonor@ ,благодаря  bouquet
В този си харесах доста неща,ама той като не е БГ-сайт нещо не ми се вярва да мога да поръчам нещо и скоро да дойде до БГ Thinking
Аз за някой български питах,от който мога да поръчам Rolling Eyes
Има доставка до БГ - 3-5 дни- 25 долара Rolling Eyes Скъпичко Whistling

# 54
  • Мнения: 1 234
ма доставка до БГ - 3-5 дни- 25 долара Rolling Eyes Скъпичко Whistling
M-м-м,да,доста ще ми излезе една такава рокличка ooooh!

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
инфо за бургазлийки:
със сигурност има такива рокли на един от описаните по-напред от мен магазини. Този който е над Райфайзен /бившата Валентина/. Избор голям, разцветките са страхотни, за съжаление голяма част от роклите са от онази лигава искуствена материя, но не всички. Цените са около 60 лв
Който го "кефи" и му "ходи" да отива да на пазар  Wink

Последна редакция: чт, 19 юли 2007, 16:52 от ga_aMa_He

# 56
  • Мнения: 4 202
Такъв тип рокля пробвах в магазина на Снежанка на ул. Солунска. Имаха няколко разцветки. Роклята струваше към 80 лв.

# 57
  • Мнения: 3 782
Аз много ги харесвам този тип роклички, но май са скъпички... Скоро ще пйтувам към Варна ще ги посетя магазините,които споделяте, дано си харесам нещичко.

# 58
  • Мнения: 1 234
инфо за бургазлийки:
със сигурност има такива рокли на един от описаните по-напред от мен магазини. Този който е над Райфайзен /бившата Валентина/. Избор голям, разцветките са страхотни, за съжаление голяма част от роклите са от онази лигава искуствена материя, но не всички. Цените са около 60 лв
Който го "кефи" и му "ходи" да отива да на пазар  Wink

 Party Partyga_aMa_He bouquet
Oт първи сме на море на Черноморец и ще отида до Бургас да си купя такава рокля Hug
Ох,нямам търпение вече Crazy
Само да ми обясните-на кое казвате "дупките"?В смисъл,как да го обясня,като доида в Бургас и попитам за него newsm78

Последна редакция: пт, 20 юли 2007, 11:22 от Jezabel

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Jezabel, всички го знаят като "дупките" /пресечката на Алескандровска с Герорги Кирков или по-лесно ъгъла с/у кафе "Унисон" - може вече да не се казва така, но всички така го наричаме/. На този точно магазин не съм проверявала, но на другия им до бившата "Валентина" със сигурност има  Flutter

# 60
  • Мнения: 1 234
 ga_aMa_He ,благодаря  bouquet
Ще питам къде точно се намират като дойда и май ще се излиза от магазина с рокля,няма как  Flutter

# 61
  • Мнения: 8 917
За някои индийски - ок, харесват ми. Но азиатски  Stop

Общи условия

Активация на акаунт