Китайски/азиатски стил дрешки и обувки

  • 15 860
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Monka, роклята ти е върха  Party
А за София китайския магазин на Пиротска онзи в уличката ли, с едни червени фенери отвън - влизала съм 1-2 пъти (точно за рокли), но не видях newsm78

# 46
  • Мнения: 3 447
Той е, зад Халите, в пресечка на Пиротска  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 211
Монка роклята е много красива. Скоро видях една дама, която беше с китайски стил чехлички, бяха много красива, въпреки, че са цветни, защото тя ги беше съчетала с едноцветни дрехи и изглеждаше много свежо. Трябваше да я попитам от къде са....
По принцип не бих си купила такава дреха по интернет, защото материята на този тип дрехи не се разтяга изпобщо и ако ми е малко тясна просто няма да мога да се намъкна в нея.
На мен са ми обясявали за вупросния магазин, че е пресечка на Пиртоска горе долу срещу Тренди , нещо такова, дано не са два един смотан и един хубава и аз да нацеля смотания Mr. Green

# 48
  • Мнения: 1 234
Благодаря ви момичета Hug
В галерията на този сайт има рокли които са направени от абсолютно същия плат..но такава няма Cry,така се надявах да има...обаче има 2,3 много хубави неща ...а детските рокли и костюми са страхотни Hug

Monka,а кой е сайта?Да се поровя малко,белким нещо ми хареса Hug

# 49
# 50
  • Мнения: 1 427
Харесва ми този стил, но не съм си купувала и носила досега. Ще взема да се поогледам...

# 51
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Много женствен стил! Отдавна съм му фен!

# 52
  • Мнения: 1 234
eleonor@ ,благодаря  bouquet
В този си харесах доста неща,ама той като не е БГ-сайт нещо не ми се вярва да мога да поръчам нещо и скоро да дойде до БГ Thinking
Аз за някой български питах,от който мога да поръчам Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: X
eleonor@ ,благодаря  bouquet
В този си харесах доста неща,ама той като не е БГ-сайт нещо не ми се вярва да мога да поръчам нещо и скоро да дойде до БГ Thinking
Аз за някой български питах,от който мога да поръчам Rolling Eyes
Има доставка до БГ - 3-5 дни- 25 долара Rolling Eyes Скъпичко Whistling

# 54
  • Мнения: 1 234
ма доставка до БГ - 3-5 дни- 25 долара Rolling Eyes Скъпичко Whistling
M-м-м,да,доста ще ми излезе една такава рокличка ooooh!

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
инфо за бургазлийки:
със сигурност има такива рокли на един от описаните по-напред от мен магазини. Този който е над Райфайзен /бившата Валентина/. Избор голям, разцветките са страхотни, за съжаление голяма част от роклите са от онази лигава искуствена материя, но не всички. Цените са около 60 лв
Който го "кефи" и му "ходи" да отива да на пазар  Wink

Последна редакция: чт, 19 юли 2007, 16:52 от ga_aMa_He

# 56
  • Мнения: 4 202
Такъв тип рокля пробвах в магазина на Снежанка на ул. Солунска. Имаха няколко разцветки. Роклята струваше към 80 лв.

# 57
  • Мнения: 3 782
Аз много ги харесвам този тип роклички, но май са скъпички... Скоро ще пйтувам към Варна ще ги посетя магазините,които споделяте, дано си харесам нещичко.

# 58
  • Мнения: 1 234
инфо за бургазлийки:
със сигурност има такива рокли на един от описаните по-напред от мен магазини. Този който е над Райфайзен /бившата Валентина/. Избор голям, разцветките са страхотни, за съжаление голяма част от роклите са от онази лигава искуствена материя, но не всички. Цените са около 60 лв
Който го "кефи" и му "ходи" да отива да на пазар  Wink

 Party Partyga_aMa_He bouquet
Oт първи сме на море на Черноморец и ще отида до Бургас да си купя такава рокля Hug
Ох,нямам търпение вече Crazy
Само да ми обясните-на кое казвате "дупките"?В смисъл,как да го обясня,като доида в Бургас и попитам за него newsm78

Последна редакция: пт, 20 юли 2007, 11:22 от Jezabel

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Jezabel, всички го знаят като "дупките" /пресечката на Алескандровска с Герорги Кирков или по-лесно ъгъла с/у кафе "Унисон" - може вече да не се казва така, но всички така го наричаме/. На този точно магазин не съм проверявала, но на другия им до бившата "Валентина" със сигурност има  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт