Китайски/азиатски стил дрешки и обувки

  • 15 868
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Харесва рокли и туники с кройка като на снимките, показани от fam, но никога не съм пробвала подобно нещо и не знам дали ще ми отива...Дженифър Анистън съм виждала на доста снимки с такива тоалети - е на не я как й отива, не е истина Crazy

# 16
  • Мнения: 401
Харесват ми на мен  и много отдавна искам да си купя такава рокличка, но в нашия град не съм срещала.
Ето тук има много добри неща -
 http://www.ancientmoods.com/home.php?cat=339&show_all=Y  Peace

в саита им има и много хубави якета-знае ли някои дали в магазина на Пиротска има ?и г/д какви са им цените?

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
в Бургас има фирма с три фирмени магазина, която често "вади" в колекциите си такива рокли. Много ги харесвам, но на мен някак не ми седят добре. Бюста ми е малък и стакава рокля изглежда още по-малък, а ханша още по-голям  Shocked Иначе по принцип много се харесвам с рокли и нося често, но явно това не е "моя модел" Tired

# 18
  • Мнения: 401
в Бургас има фирма с три фирмени магазина, която често "вади" в колекциите си такива рокли. Много ги харесвам, но на мен някак не ми седят добре. Бюста ми е малък и стакава рокля изглежда още по-малък, а ханша още по-голям  Shocked Иначе по принцип много се харесвам с рокли и нося често, но явно това не е "моя модел" Tired

доколкото знам повечето китаики имат малки бюстове  Wink

# 19
  • Мнения: 1 317
Във Варна има 2-3 индийски магазина...там продават ВСИЧКО...дрехи, бижута, билки и отвари...ВСИЧКО... Peace

Може ли да кажеш къде, честичко съм във Варна  Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 971
Във всеки по-голям град има индийски магазини

# 21
  • Мнения: X
в Бургас има фирма с три фирмени магазина, която често "вади" в колекциите си такива рокли.

Kъде се намират тези магазини?

# 22
  • Варна
  • Мнения: 3 415
eleonor@, единият е срещу Севастопол .... другият е в една от уличките зад Бонжура...и мисля, че имаше още един около гарата...като решиш да идваш ще ти обясня по-точно... Peace

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
в Бургас има фирма с три фирмени магазина, която често "вади" в колекциите си такива рокли.

Kъде се намират тези магазини?
фирмата е "Румяна Михайлова", магазините им са Ревю:
на площад "Тройката", до аптеката
под "Валентина" - някога беше кафе, едно такова с метална конструкция като соц.сладкарница
на десния ъгъл на "дупките", бившата кафе-сладкарница ......... ммммммммм, как и беше името ....  ooooh! сещаш се нали  Blush

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
всяка година "вадят" от този тип рокли, преди платовете бяха едни "евтинджос", изкуствени и спарващи, сега работят с доста по-хубави и скъпи платове  Peace

# 25
  • Мнения: X
Благодаря ти ga_aMa_He   bouquet
Ще ги намеря!Много искам да видя, как ще ми стои, такъв тип рокля Hug

# 26
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
eleonor@, единият е срещу Севастопол .... другият е в една от уличките зад Бонжура...и мисля, че имаше още един около гарата...като решиш да идваш ще ти обясня по-точно... Peace
Може ли да обясниш по-подробно,че ще идвам и аз в Бургас след 1 седмица  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 234
Много харесвам дрехите от  този стил Heart Eyes Видях една жена веднъж по центъра с такава рокля-червена,в китайски стил и ми останаха очите Shocked От тогава съм се навила да си купя,но никъде не съм виждала в Плевен Rolling Eyes,а в другите градове ходя само по командировки и нямам време да обикалям Tired
Има един индийски магазин тук,но май не продават дрехи в китайски стил Thinking

# 28
  • Мнения: 2 427
Чат от тазгодишната колекция на Мотиви беше вдъхновена от Aзиya.Взех си няколко много хубави неща.Жалко че след това ги видях и по сергиите на пазара подобни. Crazy

# 29
  • Мнения: 2 199
Аз съм луднала по индисйкото  дрехи, обувки накити, бижута  Crazy Crazy Crazy

само че видях едно сари в София струваше 300 лева в индийски магазин  smile3515

Общи условия

Активация на акаунт