Изумена от цена на кухня!

  • 70 441
  • 178
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 161
Я по-добре пусни снимки на апартамента си. Wink

Да, и мен ме заинтригува. И аз искам да видя снимки, ако може.
пък ако може и координатите, та да си ги имам "в касичка".

Намислила съм разни неща за ремонт и преустройства, ама понеже още не ми се е избистрила идеята....още съм на етап проучване, и ще е добре да имам коордитатите на такива сръчни майстори.

# 106
  • Мнения: 1 464
Аз съм супер доволна от "Троя стил"Кухнята ми излезе към 6000 но е доста голяма ,цената е с барплота,масата за трапезарията +6стола.Още не е готово помещението ,като го оправим ще ви покажа.Говоря за мдф,матово стъкло+масив.

# 107
  • Мнения: 2 961
На мен това с двете момчета ми изглежда така сякаш някой влезе да си направи реклама  Thinking

# 108
  • София
  • Мнения: 4 064
  Моля те, пусни и на мен координати, може и на лични. А ако постнеш и някоя снимчица ще е страхотно.  bouquet

# 109
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Е, недейте така. Може и да е истина това с двете момчета, защото и аз познавам две момчета, които са работили в голяма и известна фирма за мебели и сега работят самостоятелно - нямат машини, но ползват под наем. Изпълнението им е много добро.

# 110
  • Мнения: 2 961
Дааа...аз не казвам че не е възможно.Просто на мен така ми звучи-като реклама.
Някакъв гост влиза и супер подробно и надъхващо ни разказва.И стила е един такъв...рекламен:)))
Може и да греша де.

# 111
Незная дали има значение \явно за някои - да\, но аз не съм гост а съм регистрирана, но съм нова и  незная как да коментирам  и  отговарям не като гост, затова така съм влязла, но според мен не е толкова важно.
 Този мой коментар съм публикувала с цел да помогна на хора, които искат алтернатива \ и то проверена\, на всичко което се предлага в София като производство на мебели. Ако ви звучи като реклама, нека е така, защото аз наистина съм супер доволна от тази фирма. Това не е нещо, коета може човек насила да направи, просто изказвам моето впечатление от тези кадърни млади хора. И както типично по български, веднага се намери някой който да се съмнява, да търси под вола теле и да се чуди как да се заяде, но то си е за негова сметка.....
Който иска да има координатите на тази фирма \даже и само като сравнение на качество, цени и още една възможност \ може да ми пише на babuls4e@abv.bg. и ще му ги дам. Това важи за хора,които живеят в София.

# 112
  • София
  • Мнения: 1 480
А ще пуснеш ли снимки, на нещо направено от тези 2 момчета все пак?  Някак странно ми звучи да работят хем за частни клиенти, хем за големи фирми, хем евтино, хем бързо, а са двама...... Не искам да звуча прекалено недоверчиво, но все пак някой трябва и с поръчка на материалите да се занимава, с проектите и т.н.

# 113
Не е никак странно да работят хем за фирми хем за частни лица! Всички производители на мебели работят така- спрямо клиента.  Хората са изключително отговорни, мисля че няма значение дали в една фирма работата я вършат 2-ма или 20 души, важното е да я вършат като хората.Снимки не мога да изпратя ,защото нямам дигитален фотоапарат, но ако искате да видите нещо направено от тях се свържете директно с тях и те ще ви покажат. Аз не съм техен представител или рекламен агент, просто исках да дам на тези от вас които искат още координати на производители на мебели,които са проверени и супер точни.
Стилът ми може да ви звучи рекламно \професионално изкривяване Wink)/ ,такава ми е работата .
Не съм казала, че работят супер евтино, а казах че за това,което предлагат цените им са напълно достъпни.
Не става въпрос за мебели тип "Айко"  \ или т.н. масовки\, въобще не говоря за такъв тип мебели. Говоря за мебели по поръчка. Харесвате например нещо в някое списание и казвате - това искам, и те го правят 1: 1.
Повече няма да коментирам или пиша по тази тема. Който има интерес, дала съм кординати.
Пък който не го интересува, да не се занимава ! Това е!

# 114
  • Мнения: 3 576
Към гостенката - може всичко това да е истина, но в момента звучи като долнопробна и ефтина реклама.
Първо - гостите излизащи с такава информация винаги изглеждат съмнителни.
Мен също ме интересуват качествени мебели по поръчка, но разбери, че никой няма да те приеме на сериозно, ако не дадеш поне снимки и по-конкретни данни за фирмата.

Лично на мен "Студио Кока" ми звучи като студио наркомани.... дори и уеб сайт няма. Поне в гугъл не видях.
Колкото и да са стартиращи, за мен фирма, която няма уеб сайт все едно не съществува.

# 115
  • Мнения: 6 039
.............................

Лично на мен "Студио Кока" ми звучи като студио наркомани.... дори и уеб сайт няма. Поне в гугъл не видях.
Колкото и да са стартиращи, за мен фирма, която няма уеб сайт все едно не съществува.


аз имам фирма, но нямам сайт Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
.......иначе за горенаписаното от теб, съм 10000% съгласна

# 116
  • Мнения: 264
Вие направо го разпънахте на кръст тоя гост Mr. Green

# 117
  • София
  • Мнения: 1 480
Е защо да сме го разпънали на кръст? Факт е , че звучи странно. За мен лично е необяснимо как 2ма души се оправят с поръчка на материали, доставки, проектиране, изработка, счетоводство и всичко останало. Но това не означава, че не е възможно - затова снимките можеха да ни направят по-доверчиви.

Студио Кока е готино име ...за тийн. кафе или студио за татуировки върви, примерно:)

# 118
  • София
  • Мнения: 1 480
.............................

Лично на мен "Студио Кока" ми звучи като студио наркомани.... дори и уеб сайт няма. Поне в гугъл не видях.
Колкото и да са стартиращи, за мен фирма, която няма уеб сайт все едно не съществува.


аз имам фирма, но нямам сайт Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
.......иначе за горенаписаното от теб, съм 10000% съгласна

Ти нямаш сайт, но твоята работа я има в сайтове - има разлика;)

# 119
  • Мнения: 3 576
Malenna,
ти си друг случай знаеш  Wink
Никой не се съмнява в твоя професионализъм   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт