Хващали ли сте мъжа си да се самозадоволява

  • 49 048
  • 132
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 22 948
Не съм го хващала,но така или иначе не прави нищо нередно,като се самозадоволява.

# 61
  • Мнения: 1 464
не,не съм Laughingно си мисля че няма мъж ,който да не го прави,колкото и да отрича Wink

# 62
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
...мисля че няма мъж ,който да не го прави,колкото и да отрича Wink

 Peace Peace Peace

# 63
  • Мнения: 1 817
Не съм! Моят го прави докато спя, но аз го познавам добре и го питам дали...Той се киска и отговаря положително. Няма нищо лошо в това. Преди години, огато станахме гаджета, ходихме на бар с най-добрия му приятел. Като си тръгвахме го питахме дали ще ходи при гаджето, а той каза, че предпочита да си почине, да се отпусне и да си бие една чикия.  Laughing От тогава знам, че по някога мъжете дори предпочитат по някога да се самозадоволят, а не да си общуват с жена си...

# 64
  • София
  • Мнения: 175
Хващала съм го и той мен и .............. Ммммм много хубаво свършва и за двама ни  Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 6 993
Поощрявам го даже, пред мен, без мен - нека му е хубаво на човека, лошо няма Sunglasses

# 66
  • Мнения: 145
Хахахх!!
Изчетох всичко дотук и се сетих за един бивш колега,който казваше,
че чекията е за удоволствие,а сексът-за престиж,т.е. добър любовник
съм,вижте ме,че жените са доволни от мен !   Laughing
По темата-не съм го "хващала" моичкия,нямам против да го прави!

# 67
  • Мнения: 619
Нееее! Naughtyтой не прави такива неща smile3503
Mr. Green ти ... вярваш ли си
Иначе аз моя не съм... то и няма как де...
Но знам, че го прави...
ВСЕКИ МЪЖ го прави... я за удоволствие я за да се ..."разтовари от натрупаното напрежение"

# 68
  • Мнения: 3 241
Не съм го хващала, но може да се случи, защото знам, че го прави от време на време, аз също. Според мен изобщо няма лошо, пак и често става, когато другият го няма.  А сега като го питах, каза, че всички мъже го правят.  Peace

# 69
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673
Да, и хич не ми е правило лошо впечатление - общо взето, действа ми възбуждащо  Embarassed
Ама даже и да не ми беше приятно, не си представям да му държа сметка за това  tooth

# 70
  • Мнения: 3 634
Моят мъж твърди, че не го е правил откакто сме заедно. Не му било интересно вече. Ще ми стане тъпо, ако разбера че го прави. Предпочитам да участвам и аз.

# 71
  • София
  • Мнения: 462
Лелее...човек да няма право една ч....да си направи Crazy
Лудост Simple Smile

# 72
  • София
  • Мнения: 431
Моя не съм го хващала (за съжаление  Wink но често си споделяме кога за последно сме правили такива неща и си се хилим Embarassed

# 73
  • Мнения: X
Лелее...човек да няма право една ч....да си направи Crazy
Лудост Simple Smile

Ма направо! Щели да се отвратят някои, да им стане криво...
Да не говорим, че много мъже откровено си лъжат, че не го правят, защото им е вменявано от майки и гаджета, че това едва ли не е нещо срамно и е само за хора без нормален полов живот. Пък то си е кеф човек да разпусне напрежението на спокойствие.
Я ги оставете тия мъже да си направят една ч... на воля. Какво лошо има в това?  Laughing

# 74
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Хехе,нали казват,че мастурбацията е секс с любимото същество(демек себе си)...Що да му отнемам това удоволствие?
newsm47

Общи условия

Активация на акаунт