Хващали ли сте мъжа си да се самозадоволява

  • 49 060
  • 132
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 376
Не съм го хващала, но и не се заблуждавам, че не го прави. А още по-малко си мисля, че има нещо лошо в това.

# 76
  • Мнения: 3 521
Не съм, нямам идея как бих реагирала newsm78

# 77
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не че има нещо лошо да си "лъска бастуна", ама е малко гадничко, че в мислите си е с друга (последното е гарантирано).

# 78
  • Мнения: 2 336
Не че има нещо лошо да си "лъска бастуна", ама е малко гадничко, че в мислите си е с друга (последното е гарантирано).
Охо... Не съм се сетила до сега да питам за кво си мисли докато работи сам.
Само да си дойде как ще го нападна... Само да е помислил за друга.  Crossing Arms

# 79
  • Мнения: 46 526
Не че има нещо лошо да си "лъска бастуна", ама е малко гадничко, че в мислите си е с друга (последното е гарантирано).


Че той и по време на секс може да си мисли за мен, за друга или изобщо да не мисли  Mr. Green

# 80
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не че има нещо лошо да си "лъска бастуна", ама е малко гадничко, че в мислите си е с друга (последното е гарантирано).
Охо... Не съм се сетила до сега да питам за кво си мисли докато работи сам.
Само да си дойде как ще го нападна... Само да е помислил за друга.  Crossing Arms
Eдва ли има смисъл да го питаш... какво очакваш да ти каже?

Че той и по време на секс може да си мисли за мен, за друга или изобщо да не мисли  Mr. Green
Да не мисли е малко трудно. А по време на секс с теб, в мислите си едва ли може да се отдаде изцяло на друга Wink

# 81
  • Мнения: 2 336
Забравих да питам, ама днес няма. Би си казал, той не шмекерува.
Представям си как си мисли за някоя знойна кака...  #Cussing out #2gunfire

# 82
  • Мнения: 372
Да не мисли е малко трудно.


  Ама вие мислите ли по време на секс?Аз ли съм нещо ненормална  Mr. Green,но това е времето през което не мисля за нищо.

# 83
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да не мисли е малко трудно.


  Ама вие мислите ли по време на секс?
Joy Естествено, че мисля... няма как да не мисля! Е, не решавам задачи Wink Мислите ми са насочени точно в определена посока  luvbed
Нали не смяташ, че докато правят чекия мъжете не гледат или не си фантазират нещо?!

# 84
  • София
  • Мнения: 462
Е добре де,вие като..се отдавате на себе си , така да се каже, не си ли фантазирате нещо си там..някой друг или други?
Нека си мислят хората,за знойни каки,за 3ки ,5ки...какво от това?
Не си представям ,че ще държа сметка на някой що "ръкоблудства" и за кой аджеба си мисли...монопол в/у мислите ,слава Богу не може да се наложи Simple Smile

# 85
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз съм задръстена и като ми се прииска да се "отдам" използвам мъжа ми.

# 86
  • София
  • Мнения: 462
Аз съм задръстена и като ми се прииска да се "отдам" използвам мъжа ми.
Не си задръстена,просто така ти харесва и така правиш.Както не са "задръстени" или "отдръстени" тези
които постъпват по друг начин...
Айде сега изкарайте и самозадоволяването изневяра.

# 87
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не е изневяра естествено Laughing Но какво мислят тези, които писашат, че изневярата става първо в главата? newsm78

# 88
  • София
  • Мнения: 462
  Да не мислят много, че прекаленото задълбочаване на тази тема до нищо хубаво не води Simple Smile
И мъже и жени гледат,фантазират...при мъжете е по-първисогнално според мен.

# 89
  • Мнения: X
Не е изневяра естествено Laughing Но какво мислят тези, които писашат, че изневярата става първо в главата? newsm78

Не че искам да разстройвам някого, ама не можете да сложите ръка на мъжките фантазии. Също така, никога няма ди ви признаят какво си фантазират, докато правят секс с вас или се самозадоволяват. А мъжете си фантазират за тройки, четворки, за съседката, за секретарката, за момичето, което са видели днес на улицата. Дали са сами или под/над жена си, те го правят. И ако някой си въобразява, че дори с пистолет до главата, мъжът ще си признае, просто греши. Ако щете да се скъсате от питане или опити да ги "хванете".

Оставете фантазиите на мъжете на мира. Както ние си имаме право на нашите, така и те си имат право на техните. Досега не съм видяла някое семейство да се е развалило заради това, че някой си е фантазирал за чужда жена/мъж.

Общи условия

Активация на акаунт