Тонът на работа...

  • 2 947
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 165
Ако някой не си свършил работата в срок, крещя като изоглавена...smile3514
Българина е мързелив и калпав... Cry
По цял ден е по кафетата и не му се работи.
Страх му е майката. Бой, бой по чутурата с лопатата!
 fightДосега никой не е напуснал, НО всичко върви по мед и масло. Само един единствен път приложих метода на викането. От тогава всеки знае че ако не си свърши работата, просто изхвърча. Точка. Въобще не се налага повече да викам.

Последна редакция: пт, 20 юли 2007, 15:43 от didi i dexter

# 46
  • Мнения: 460
Ако някой не си свършил работата в срок, крещя като изоглавена...smile3514
Българина е мързелив и калпав... Cry
По цял ден е по кафетата и не му се работи.
Страх му е майката. Бой, бой по чутурата с лопатата!
 fightДосега никой не е напуснал, НО всичко върви по мед и масло. Само един единствен път приложих метода на викането. От тогава всеки знае че ако не си свърши работата, просто изхвърча. Точка. Въобще не се налага повече да викам.
знаеш ли-да си ръководител е изкуство е не средство за разтоварване! аз съм работила в една фирма 2,5г/тъй като шефката ми преживя доста лични неща и се наложи просто да се разделим/за този период ние никога не си повишихме тон за минута!имаше доста инфаркти моменти,повярвай ми че при минусови температури сме изпотявали стъклата на  офиса с работа ние никога не се скарахме!!!тази жена за мен е истински мениджър,защото с действията си тя не само те направлява ,но ти и съчувства!
за мен само слабохарактерните изпадат в тези крайности-да викат!
не знам тази жена какви книги беше чела,но се сработихме -идеално!аз си знаех,че съм р-к,тя си знаеше че че е ръководител!
и не съм съгласна с теб ,че българина е мързелив!!кой създаде компито?а?

# 47
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ако някой не си свършил работата в срок, крещя като изоглавена...smile3514
Българина е мързелив и калпав... Cry
По цял ден е по кафетата и не му се работи.
Страх му е майката. Бой, бой по чутурата с лопатата!
 fightДосега никой не е напуснал, НО всичко върви по мед и масло. Само един единствен път приложих метода на викането. От тогава всеки знае че ако не си свърши работата, просто изхвърча. Точка. Въобще не се налага повече да викам.
Това ми звучи много комплексарско Sick

# 48
  • Мнения: 24 467
На мен ми звучи като майтап.

# 49
  • Linz
  • Мнения: 11 619
На мен ми звучи като майтап.
Да, вероятно не е сериозно Peace

# 50
  • Мнения: 165
ЕСТЕСТВЕНО ЧЕ Е МАЙТАП,бе! Ех, че сте и вий ама...
Веднага стачате на бой...  fight
Щот не викате, де.... smile3505 Сиреч, сте много културни хора smile3501

# 51
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Така де, нали има една приказка "Не се карайте, бийте се".
Моите колежки са решили следващият път да се сбият, та шефа да направи тийм-билдинг на морето.

# 52
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Имала съм шеф истерик. Ужасно е!
Работих за него 5 години.
Човека просто е педант - чудесно. Първите 3 години нямах никакъв проблем. След това фирмата се разрастна много и от педант се превърна в психопат. Крещи по цял ден - без майтап и макар рядко крясъците да са били насочени към мен ме побъркваше. Накрая започна да крещи и на мен, което вече преля чашата на търпението ми.
От няколко месеца вече не съм там.

# 53
  • Мнения: 154
Аз мисля че много зависи от самите хора,а аз съм на принципа както се държат с мен така и аз,такаче ако той ми повиши тон..-нещата са взаимни(е стига да не съм виновна)А пък и повечето пъти попадам на читави шефове,така че нямам проблеми.Но като цяло,наблюденията са ми че с мъже се работи мн.по лесно-те като се ядосат-помрънкат малко и след малко им минава Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт