Татуирана педагожка в детска градина

  • 8 989
  • 192
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 839

Не знаех също, че в длъжностната харектеристика на педагозите в ДГ влиза - да се ОПИТВАТ да възпитават... Право да се възпитава моето дете имаме само аз и мъж ми!
Смешно е..
Смешно е друго ... да твърдиш, че педагожките в градината нямат право да възпитават децата.
А на вас с мъжа ти възпитанието не ви е право, а задължение.

# 61
  • София, център
  • Мнения: 3 455
gall, нищо не и пречи, разбира се!

Само дето не разбрахме въпросната от кои е  Grinning

# 62
  • Мнения: 5 468
Смешно е друго ... да твърдиш, че педагожките в градината нямат право да възпитават децата.
Педагожките в градината, трябва да възпитават децата и имат право на това.
А в къщи ще си ги възпитаваме, колкото искаме. Но да нямат право да възпитават... Пак ми замирисва на демократични изблици, от които сме пишман.

# 63
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Педагожката някога е била млада Joy
Именно! Mr. GreenНа младини човек,прави какви ли не щуротии.

# 64
  • Мнения: 179
Възпитателки, учителки...защо ли ги наричат така!?! newsm78 (малко се поправих)

# 65
  • France
  • Мнения: 726
Имаше зададени въпроси към мен относно професионализма на възпитателката. Както споменах в началото, детето ми е в дежурна детска градина. НО не иска да ходи там, т.к не й харесвало и я карали да яде (дъщеря ми е злояда). Тази сутрин помолих гореописаната госпожа да не кара насила детето да яде. Тя ми отвърна с нагъл тон, че "ще го кара на фотосинтеза". Аз й отвърнах, че това е мой проблем, че не искам детето да се стресира. Т.к. миналата година дъщеря ми беше в същата дет. градина, но в др. група, аз имам наблюдения върху въпросната възпитателка. Винаги ми е правило впечатление арогантният и вид и тон. Явно има за какво!
Ще отстоявам мнението си, че има места и среда, където да се появяваш с идентификационните украшения по тялото си, но детската градина не е мястото!

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 179

Не знаех също, че в длъжностната харектеристика на педагозите в ДГ влиза - да се ОПИТВАТ да възпитават... Право да се възпитава моето дете имаме само аз и мъж ми!
Смешно е..
Смешно е друго ... да твърдиш, че педагожките в градината нямат право да възпитават децата.
А на вас с мъжа ти възпитанието не ви е право, а задължение.

Да бе верно, само татуираните такива нямат право  Laughing

# 67
  • Мнения: 503
gall, нищо не и пречи, разбира се!

Само дето не разбрахме въпросната от кои е  Grinning
И аз това дебна да разбера от сума ти време, ама конспирацията е здрава. Никой нищо не казва. Laughing

# 68
  • Мнения: 179
pechovska , аз мислех, че си против това, че е с тату. Не бях разбрала, че си разговаряла с нея, и че имаш поглед над държанието и.

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 179
Имаше зададени въпроси към мен относно професионализма на възпитателката. Както споменах в началото, детето ми е в дежурна детска градина. НО не иска да ходи там, т.к не й харесвало и я карали да яде (дъщеря ми е злояда). Тази сутрин помолих гореописаната госпожа да не кара насила детето да яде. Тя ми отвърна с нагъл тон, че "ще го кара на фотосинтеза". Аз й отвърнах, че това е мой проблем, че не искам детето да се стресира. Т.к. миналата година дъщеря ми беше в същата дет. градина, но в др. група, аз имам наблюдения върху въпросната възпитателка. Винаги ми е правило впечатление арогантният и вид и тон. Явно има за какво!
Ще отстоявам мнението си, че има места и среда, където да се появяваш с идентификационните украшения по тялото си, но детската градина не е мястото!

Е с това трябваше да започнеш, после да прибавиш за тату-то... щяхме да я заклеймим и нямаше да се потим толкова в тез жеги...
Тя и нашата госпожа се опитваше да тъпче дъщеря ми.. язък че няма тату, че да съм по-солидарна...

# 70
  • Мнения: 17 410
НАли не мислите, че наличието на татуривка у 50 год възпитателка не е свързано по никакъв начин с манталитет, поведение и т.н!?

# 71
  • Мнения: 503
Вече разбрах от кой вид е. Защо трябваше да е чак на 4 страница? Не толерирам нагъл тон и насилие (под каквато и да е форма) над деца.
Също така не мисля, че наличието на татуировка би продиктувало нечие поведение.

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
Може пък да е прекарала младините си в чужбина, където преди 25 години да си направиш татуировка, не е било белег, че си престъпник.

И определено не разбирам как така свързвате поведението на един човек с наличието на татуировка. ooooh!
Моят зет (е, не е на 50, но над 30) е татуиран целият - корема, ръцете, мисля, че и краката, има пиърсинг. Но е изключително благ човек, умен и бих си оставила детето да го гледа без притеснения.

# 73
  • Мнения: 865
Имаше зададени въпроси към мен относно професионализма на възпитателката. Както споменах в началото, детето ми е в дежурна детска градина. НО не иска да ходи там, т.к не й харесвало и я карали да яде (дъщеря ми е злояда). Тази сутрин помолих гореописаната госпожа да не кара насила детето да яде. Тя ми отвърна с нагъл тон, че "ще го кара на фотосинтеза". Аз й отвърнах, че това е мой проблем, че не искам детето да се стресира. Т.к. миналата година дъщеря ми беше в същата дет. градина, но в др. група, аз имам наблюдения върху въпросната възпитателка. Винаги ми е правило впечатление арогантният и вид и тон. Явно има за какво!
Ще отстоявам мнението си, че има места и среда, където да се появяваш с идентификационните украшения по тялото си, но детската градина не е мястото!
А,това е друго нещо-татуирана и арогантна"2 в 1".Трябваше първо да споделиш за притесненията си относно поведението на педагожката ,защотото то е  по-важно според мен ,а не дали има тату.

# 74
  • Мнения: 17 410
Хора, говрим за жена на възраст, в която наличието на тату не е най- нормалното нещо. Що обърнахте сега другия край, защитете я пак жената!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт