Татуирана педагожка в детска градина

  • 8 997
  • 192
  •   2
Отговори
# 75
  • Oslo
  • Мнения: 659
Тези дни точно мислех да си направя една малка над гърдата. Дали ще намалеят децата в групата ми като резултат от това? Rolling Eyes

# 76
  • Мнения: 17 410
Едва ли, освен ако не ходиш по цици на работа...

# 77
  • Мнения: 2 839

Също така не мисля, че наличието на татуировка би продиктувало нечие поведение.
И аз не мисля. Но пък обратна зависимост има - определено поведение може да продиктува правенето на татуировка  Mr. Green
И за да стане ясно колко много съм тесногръда ... в нормалните общества, непреминали през катаклизмите на тоталитарно управление и непреживяли криворазбраната демокрация, татуирането е присъщо само на работническата класа. Детските учителки, надявам се, не спадат към нея  Laughing

Е вече сън няма да ме хване от любопитство за произхода на това тату  Mr. Green


pechovska, опиши я, даже най-добре я снимай, да я видим  Twisted Evil

# 78
  • Мнения: 46 580
Нормално е да са малко жените с татуировки от нейния набор, все пак тогава не е било разпространено.
Не ги свързвам двете неща: татуировка и възпитание на детето и не мисля, че може да окаже влияние по какъвто и да е начин.

# 79
  • Мнения: 1 615
И сега кво? Къде е последно проблемът? В татуировката или...?

# 80
  • Oslo
  • Мнения: 659
Едва ли, освен ако не ходиш по цици на работа...

Само по цици не, но ще се вижда от деколтето(нали това е идеята...). Макар че като виждам колко от нашите мами имат татута, едва ли на някой ще му направи впечатление.

# 81
  • Мнения: 918
Би ли споделила, коя е тази дет. градина и какво представляват самите татута?

# 82
  • София
  • Мнения: 1 877
Стига да не е от типа, саморъчно направени "Кольо + Мима 1968г., сърце, котва и един мускулест русал", не бих имала против Mr. Green.

# 83
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Оооо, Печовска, а подаваше ли й се ризата от ръкава на сакото  Laughing


Серьозно вече: Ако ме дразни и има татуировка, ще ми направи впечатление. Но ако не еме дразни, няма и да я видя, че е с тату.

 Mr. Green Mr. Green Имам една позната учителка по БЕЛ с невероятна татуировка, ще й дам линка. Хм, ще иска да се занимава с ПиАр, значи, никакви такива, да си ходи, където са й правили татуто  Joy Joy Joy

# 84
  • Мнения: 7 837
Разбрах. Значи арогантността и наличието на татуировки са взаимно свързани. А дали възпитателката се обезкосмява отдолу? Защото в случая и това има огромно значение за цялостното й профилиране.

# 85
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не  би ми пре4ило, ако е изрядна с детето! ако иска да се гримира, епилира, това си е нейното тяло! ако иска да се забражда, да годи гола глава, да си обръсне косата!

# 86
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Едва ли, освен ако не ходиш по цици на работа...

Само по цици не, но ще се вижда от деколтето(нали това е идеята...). Макар че като виждам колко от нашите мами имат татута, едва ли на някой ще му направи впечатление.

Да ви кажа моята е такава цицоманка, само й дайте цици да пипа. Момче да беше, иди дойди. Та ако даскалката й дава да й пипа циците, няма да мога да я измъкна от детската градина.

# 87
  • София
  • Мнения: 13 220
Педагожката някога е била млада Joy

ТамАн това щях да кажа... Crazy

# 88
  • Мнения: 939
Защо авторката на темата не си премести детето при друга учителка, щом тези татуировки толкова пречат? 5 страници за една татуировка  Shocked.

# 89
  • София
  • Мнения: 2 079
.....
 5 страници за една татуировка  Shocked.

 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Не разбрах проблема какъв е: че въпросната госпожа не се държи добре с децата, че има тату или че е на 50 години? newsm78
Ми и тя е била млада и с тату.
Живот и здраве и ние може да я стигнем тази възраст, при това не само с едно тату (някои Flutter)!

Общи условия

Активация на акаунт