Татуирана педагожка в детска градина

  • 8 987
  • 192
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 8 769
Аз виждам връзка дотолкова, доколкото се дава модел на поведение...  newsm78
ооо не не - даже напротив - ИЗЛИЗА СЕ от модел на поведение
Добре де, може да не съм се изразила правилно-това е модел на поведение. Mr. Green
Аз виждам връзка дотолкова, доколкото се дава модел на поведение...  newsm78
Дали си права  newsm78
Коронния номер на голямото ми е да се съблече чисто голо на публично място. Особено ако пък има сцена наблизо, или пиедистал. От всичко най-много обича да си показва голото дупе.
Не че ме е виждало така да правя, ами отвътре му идва на детето. Обикновено баща му се скатава някъде, че умира от срам.
И какъв е извода?  Flutter

# 136
  • Мнения: 17 410
Аз пък си мисля, че  вкъщи можем да си ходим както си искаме, в т.ч. и децата ни..... ПО- важно е "в обществото" да се спазват общоприетите норми на поведение( сори за клишето Mr. Green).

# 137
  • Мнения: 939
Аз виждам връзка дотолкова, доколкото се дава модел на поведение...  newsm78
Дали си права  newsm78
Коронния номер на голямото ми е да се съблече чисто голо на публично място. Особено ако пък има сцена наблизо, или пиедистал. От всичко най-много обича да си показва голото дупе.
Не че ме е виждало така да правя, ами отвътре му идва на детето. Обикновено баща му се скатава някъде, че умира от срам.
И какъв е извода?  Flutter
Сега ще ти кажа. Сетих се какво видях миналата година. Едно момченце на 4-5 годинки в градинката си играеше в тревичката с едно момиченце... След малко се появи бащата на момченцето и то като се хвърли върху момиченцето да го целува, събори го на тревичката и започна да прави едни движения..... сещате се. Дали такова нещо би могло да види в детската градина? newsm78

# 138
  • Мнения: 9 990
Татосите от памтивека влизат в това клише-общоприетите норми на поведение не са свързани с картинката на дупето.

# 139
  • Мнения: 17 410
Татосите от памтивека влизат в това клише-общоприетите норми на поведение не са свързани с картинката на дупето.

Тоест newsm78

# 140
  • Мнения: 8 769
След малко се появи бащата на момченцето и то като се хвърли върху момиченцето да го целува, събори го на тревичката и започна да прави едни движения..... сещате се. Дали такова нещо би могло да види в детската градина? newsm78
Отговора е ясен. Извинявам се за офф-а, ама защо детето е започнало да прави това когато е видяло баща си?  Shocked Значи ли,че целенасочено му се показва нещо? Rolling Eyes

Аз имах едни познати, които живееха в боксониера-една стая и малка кухня. Имаха две деца и всички спяха в една стая. Разказваха ми, че дъщеричката им (на около 3г) правела подобни на сексуални движения върху куклата си. Бяха изумени, че може би някой път не е била заспала, докато те са си извършвали съпружеските задължения.... ooooh!

# 141
  • Мнения: 4 841
Ами, сакън да научат нещо лошо в къщи  Naughty

Всяка втора майка по градинките коментира, че детето копира татко си и вика "п...раст" или "селянин" докато са в колата или "мамата..." докато ремонтира.
Но това е от категорията "ха-ха, колко забавно  Flutter ", докато в тази тема става въпрос за категорията "на какво ги учат в тия детски градини   #Cussing out "

# 142
  • Мнения: 9 990
И?На какво ги учат-не разбрах от кво се жалва авторката-на какво Не са и научили детето...или на какво са го научили  newsm78В градината де, не у тях-вкъщи очевидно са идилия и перфекционизъм.

# 143
  • Мнения: 8 769
И?На какво ги учат-не разбрах от кво се жалва авторката-на какво Не са и научили детето...или на какво са го научили  newsm78
Може да го научи на нещо лошо с тия татуировки...аз така разбирам  newsm78

# 144
  • Мнения: 9 990
Хубу де-на какво например лошо..... newsm78

# 145
  • Мнения: 8 769
Хубу де-на какво например лошо..... newsm78
Това може да ти отговори само авторката на темата.
Аз мога само да предполагам...  Grinning
Но очевидно, след като за нея е недопустимо подобни хора (обозначени със символи за принадлежност към една или друга прослойка, показващи съответен манталитет и пр) да бъдат педагози, значи те или учат на нещо лошо децата, или им показват недостоен модел на поведение.  Thinking

# 146
  • Мнения: 9 990
не разбрах-татоса показва принадлежност към определена прослойка ли?Манталитет?От кога?
Някой може ли да каже аз каква съм, какво работя, в каква среда се движа, какви са ми моралните ценности, когато имам татос?Да отгатне ей така, само по това, че имам.Хайде-предположения, моля.

# 147
  • Мнения: 939
След малко се появи бащата на момченцето и то като се хвърли върху момиченцето да го целува, събори го на тревичката и започна да прави едни движения..... сещате се. Дали такова нещо би могло да види в детската градина? newsm78
Отговора е ясен. Извинявам се за офф-а, ама защо детето е започнало да прави това когато е видяло баща си?  Shocked Значи ли,че целенасочено му се показва нещо? Rolling Eyes
Предполагам, че като е видяло баща си и се е сетило нещо... Не съм го питала защо така прави...
Цитат
И?На какво ги учат-не разбрах от кво се жалва авторката-на какво Не са и научили детето...или на какво са го научили  newsm78В градината де, не у тях-вкъщи очевидно са идилия и перфекционизъм.
И аз това се чудя... Попитах я дали може да каже, че животът й е изряден отвсякъде и всеки преживян от нея миг би могъл да бъде пример за подражание, ама нещо не пожела да ми отговори.... А може би детето й е ревнало да иска татуировка... де да знам - врачувам само в неделя - рано ми е още....

# 148
  • Мнения: 17 410
не разбрах-татоса показва принадлежност към определена прослойка ли?Манталитет?От кога?


НА предните страници коментирахме вече. Колко 50 годишни жени имат татуси? Навремето не беше най- нормалното нещо майките ни да се татуират, нъл тъй Simple Smile Сега вече това, че си си направила тату нищо не означава.

# 149
  • Мнения: 9 990
Щото беше комунизъм, те и късите поли не толерираха, за кво говориш въобще, не те схващам нещо...Татоси има откакто свят светува и ще има.По-красиви и по-стойностни от В+Р в сърце....и котва...В други страни има много, ама да не кажа-доста татуирани Хора на 50 години.А и самият метод, механизъм на татуиране е революирал.Цветове, идеи, красиви неща.

Последна редакция: пт, 20 юли 2007, 15:04 от пенелопа

Общи условия

Активация на акаунт