Татуирана педагожка в детска градина

  • 8 977
  • 192
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 46 567
Аз писах и преди- тогава не е било разпространено! Не е имало студия за татуиране, било е почти недостъпно! Шапка свалям на хора, които искали И са намерили начин да си направят.

# 166
  • Мнения: 25 731
Ей затова съм против постоянните татуировки! Освен, че на човек може да му писне да я носи цял живот, не се знае след време как ще стои и как ще изглежда в очите на околните.  newsm78
А по темата - все ми е тая кой колко си има и какво изразяват. Стига да не е надпис: "Сливенския затвор, 1988 год." например...  Joy

# 167
  • Мнения: 17 409
НЕ, не се брои. ПИтането е за България и за жени около и над 50-те. Wink
значи татуировката на дядо ми не се брои?  newsm78
Тогава предлагам баба ми - беше с 2 висши обраозвания, работеше в тогавашния инспекторат по училищата като училищен инспектор и имаше много грозен белег на едната й ръка (като бебе й направили нещо като ваксина, но с нож под формата на квадрат с много гадни ръбове), който като малка й е бил на рамото, но с годините се беше свлякъл под лакътя и се виждаше - много хора си мислеха, че е нещо като зачистена татуировка. Лека й пръст и на баба...

Но не е било татуровка, все пак. НАдявам се да усещаш разликата Peace

# 168
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Их бре пенелопО, изяснихме се за нас и нашите връстници, писахме брисахме поне 3 страници.

За друго иде реч, знам че вдяваш, ай стига сега с гложденията за реализираните млади жени.

За баби говорим тук.

На Мi6inkata дядо й се приема, частично (щото се е разкайвал), бабата - не, защото не е била татуирана, а своего рода белязана.

# 169
  • Мнения: 939
На Мi6inkata дядо й се приема, частично (щото се е разкайвал), бабата - не, защото не е била татуирана, а своего рода белязана.
Joy Значи за дядо ми амнистия, аза баба - нтц? За белязаните друга тема ли ще отваряме?

# 170
  • Мнения: 9 990
добре беее, пак не вдявам, и мен ми е горещо.Идеята нали беше-защо работи таз жена като педагог, Е ли е нормално да е татуирана-това ли беше или не? newsm78Т.е-що за педагог може да е татуираният такъв?Или пак не съм разбрала?

# 171
  • Мнения: 2 961
Момичета погледнете си календарите.Вижте коя година е и в кой век живеем.Как може да съдите за човек според това дали преди нам си колко години е решил да се татуира? Това че тогава примерно е ходил с дънки,дълга коса,слушал е Битълс и е имал татуировка това прави ли го лош човек или човек с някакво непристойно поведение?Направо чета и недоумявам.За мен примерно е много по-притеснително,че децата на майки с такова мислене ще са в една градина с моето.Това че даскалицата е с татусне ми е абсолютно никакъв проблем.

# 172
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ами да бе Mi6inkata, признат грях - половин грях, к`во?
А баба ти въобще не се брои - това нейното си е чиста проба белег, не е татус.

пенелопке, ма на мен въобще не ми е горещо, климата ми бичи на 22`, лошото е, че наистина бичи, бинчи, както казва дъщеря ми, ядох диня до сега, супер съм. И въпроса не беше съвсем що за педагог може да бъде татуираният такъв, ами по скоро какъв е бил настоящия педагог по време на телоразкрасяването си!

На софистика го избиваме май, ама на мене ми е приятно!

П.П. Уфф, amber па и тя сега, ма не виждаш ли че философстваме?

# 173
  • Мнения: 1 426
Отговарям на Нансен:
Да, аз познавам поне 3 възрастни жени с татуировки на ръцете, ама те са минали 60-те години, че може би и 70-те, това брои ли се?
Двете бяха приятелки на майка ми, сестри, бяха с татуирани четирилистни детелинки. Работеха към общината, едната където се издават документи - актове за раждане и т.н. А другата в една от ритуалните зали, май тая на "Витошка", женеше хората...
А третата ми беше учителка в гимназията и имаше татуировка на рамото си, някаква стилизирана рисунка тип ориенталски орнамент беше. В училище винаги е ходела с ръкави, но сме я виждали на бригади (аз съм завършила гимназия по комунистическо време!).
И много си бяха в ред и трите... Или поне майка ми, която винаги много държеше на морала и доброто поведение, никога не е и намекнала, че нещо може и да не им е в ред.

# 174
  • Мнения: 2 961
И въпроса не беше съвсем що за педагог може да бъде татуираният такъв, ами по скоро какъв е бил настоящия педагог по време на телоразкрасяването си!



Ами авторката на темата да каже каква точно е татуировката и тогава може да гадаем:)

# 175
  • Мнения: 2 961
П.П. Уфф, amber па и тя сега, ма не виждаш ли че философстваме?

Ма не ма.Много несериозно я взех темата,ма:))))

# 176
  • Мнения: 17 409
Момичета погледнете си календарите.Вижте коя година е и в кой век живеем.Как може да съдите за човек според това дали преди нам си колко години е решил да се татуира? Това че тогава примерно е ходил с дънки,дълга коса,слушал е Битълс и е имал татуировка това прави ли го лош човек или човек с някакво непристойно поведение?Направо чета и недоумявам.За мен примерно е много по-притеснително,че децата на майки с такова мислене ще са в една градина с моето.Това че даскалицата е с татусне ми е абсолютно никакъв проблем.

То тогава всеки е слушал Бийтълс, колко от жените(майките ви, приятелки техни...) обаче имат татуси newsm78 Mr. Green

# 177
  • Мнения: 9 990
Е, как можете да се водите от вида на татоса,какво е правил и що за човек е бил татуирания преди еди-колко си години newsm78
Имат тези, които са успели да се докопат да начин да се татуират.Тогава не ставаше с влизане в студиото...

# 178
  • Мнения: 2 961

То тогава всеки е слушал Бийтълс, колко от жените(майките ви, приятелки техни...) обаче имат татуси newsm78 Mr. Green

Да ...верно че татуса автоматично променя ситуацията:)

# 179
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Еее, сега на ма ли ша са обиждаме, хубава работа!

Аз го тургам тук там за по цветисто, татуиранко  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт