За питбулите - кучетата от кадифе и стомана

  • 27 486
  • 109
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 111
... За това, дали има подходящ размер намордник?  ...

Намордник се слага на кучета, над определени килограми, това със сигурност ги няма  Peace

Има, има. За всякакви размери муцунки има!

# 106
  • Мнения: 4 585




Наредбите за всеки град са различни, но си приличат.
Гугълката ги открива с името на града, намордник, повод.
Защо се хвалите, че слагате намордник на кучето си, това
е нормално поведение на кучкар. Длъжни сте да го правите.
Все едно аз да се хваля, че не крада примерно.

# 107
  • София
  • Мнения: 1 819
Мисля, че темата става безпредметна. Цикли на едно място.

Едната част от хората не искат да приемат, че едно на вид страшно куче може да е любвеобилно и мило, а другата част не може да разбере, че куче от породата на техния домашен любимец може да убие.

Обичах Майки страшно много и винаги ще ми липсва, той беше просто прекрасен и ми даде четири невероятни, изпълнение с любов години, но аз напълно осъзнавам, че породата е селектирана за боеве и не всички от нея са като Майки.

И не се смятам за комплексарка на 20 години и т.н. - мислете преди да пишете - можете да обидите някого!!!!

# 108
  • София
  • Мнения: 13 206

И аз винаги съм се чудила на тази им логика, щом е с намордник, значи е страшно опасно.Моето излиза с намордник, защото се отрови, а не защото хапе.

Мойто правеше други неща, които няма да споделям тук.. затова известно време беше с намордник. После го кастрирах и спря да прави подобни неща... Confused
Но майка ми когато го гледа държи да го извежда с намордник. Аз го извеждам в 1 посред нощ когато няма жива душица по квартала  Wink

# 109
  • Пловдив
  • Мнения: 19
Аз не обичам ротвайлер , доберман и английски булдог, питбула и подобни - безмозъчни .

На първо място по интелект е немската овчарка,
на второ-йоркш.териер
на трето-........РОТВАЙЛЕР-а
P.P.Когато човек обича животните,е без значение дали са-улични,породисти,с къс косъм,или не. Mr. Green Mr. Green Peace

Общи условия

Активация на акаунт