Сърдят ли се мъжете ако ви напуши смях по време на секс?

  • 6 245
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 111
Сърди се като запаля цигара...а пък аз тъй обичам!
Цигарата е голямо зло в интимния живот на един пушач с един непушач, да знаете!  Cry

А моят мъж не се сърди на това. Но е пушач.  Wink

# 16
  • Мнения: 212
Сърди се като запаля цигара...а пък аз тъй обичам!
Цигарата е голямо зло в интимния живот на един пушач с един непушач, да знаете!  Cry
Ами ти цигарата по време на акта ли я палиш?

# 17
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Аз не разбирам....не говоря по време на секс- както и той...или ако се случи- в рамките на кратки команди е....
Непосредствено след секс- да.

# 18
  • Мнения: 5 478

Онази вечер ми се случи нещо подобно. Приятеля ми тъъъъъкмо се беше засилил към бикините им и на мен ми стана много смешно... Да ме питате защо не мога да ви кажа.. Ама такъв смях, а той стоя и 2 мин. ме гледа недоумяващо. И преди се е случвало да се смея за глупости. Не ми се сърди, така е по-забавно  Laughing

Обаче аз много се дразня, ако точно по средата на събличането реши, че му се пуши...  Tired

# 19
  • Мнения: 212

Обаче аз много се дразня, ако точно по средата на събличането реши, че му се пуши...  Tired

Е той не може ли да пуши и да си върши работата едновременно

# 20
  • Мнения: 5 478

Обаче аз много се дразня, ако точно по средата на събличането реши, че му се пуши...  Tired

Е той не може ли да пуши и да си върши работата едновременно

  Tired ... Веднъж пробва и от тогава имам белег от цигара до коляното...

# 21
  • Мнения: 2 180
Много често се разсмивам, било то от гъдел или съм се сетила за нещо смешно. Той го приема като кръвна обида, сърди се и до там... Close И най-тъпото е, че не мога да си наложа на волята да не се смея, въпреки че знам как ще реагира.
Прецаквала съм секса.

# 22
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Сърди се като запаля цигара...а пък аз тъй обичам!
Цигарата е голямо зло в интимния живот на един пушач с един непушач, да знаете!  Cry

знаем  Peace ама не ми пука и той свикна

# 23
  • Мнения: 185
И аз съм се разсмивала,особено ако мъжо е прекалил с водките и си мисли,че прави секс hahaha
А по темата-не ми се сърди Mr. Green

я поясни Laughing
Ми това,че се клати в някакъв неравноделен такт дълго време,даже на моменти спира сякаш да се сети какво точно прави,само ме разсмива,не ме възбужда Joy Joy

# 24
  • Мнения: 3 423
Не ме интересува, кой се сърди.
Опитвам се да си представя, дали
аз ще се разсърдя, ако усърдният
жребец се разсмее в един момент.
Затова превантивно гледам да не
говоря смешки по време на секс.

# 25
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Имаме две деца и вече не е необходимо да правим такива срамотии.

# 26
  • Мнения: 459
Стигне ли се до там да се смея...........

# 27
  • Мнения: 3 164
 Rolling Eyesзнам ли го, и да се сърди , на мен смешно ли ми е , нямам спирка Twisted Evil

# 28
  • Мнения: 51
Аз никога не се смея по време на секс, винаги гледам сериозно, съсредоточено и вглъбено, не обичам човекът до мен да се оплаква.
А охкаш ли отвреме на време,че с тази съсредоточеност в самия акт,да не се обърка човека,че си е легнал с "куклата".

# 29
  • София
  • Мнения: 7 097
Случвало се е да се лигавя по време на секс, но не се е сърдил...

Общи условия

Активация на акаунт